Ugrás tartalomhoz

Fotó

Törékeny Horizont

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

Phoenix_Wolf

Phoenix_Wolf

Törzs-fórumozó

• Moderátor
  • 712 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.27, 13:39

Elkészült a Lost Galaxy sorozat következő kötete a Kibergenezis. A honlapon (http://lostgalaxy.wordpress.com) további infókat, előzetest találhattok róla.

Phoenix_Wolf

Phoenix_Wolf

Törzs-fórumozó

• Moderátor
  • 712 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.20, 18:57

Elkészült a Lost Galaxy sorozat negyedik kötete, ami már el is érhető a honlapról és a Mech Factory-ról.

http://lostgalaxy.wordpress.com/about-2/a-dicsoseg-szilankjai-ii/

Ejecting

Ejecting

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.29, 06:31

firefox alatt működik. köszönöm a gyors segítséget :)

Phoenix_Wolf

Phoenix_Wolf

Törzs-fórumozó

• Moderátor
  • 712 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.28, 19:58

Nekem sikerült, Firefox alatt megy gond nélkül.
Ha nagyon nem megy, akkor próbáld meg a topic alján levő lulu-s linket, ott is elérhető a pdf ingyen (letöltésre), vagy a google books-tól is. (keress rá a google-ban arra pl. hogy "hazatérés phoenix wolf google books" és kiadja az első találatként. A fogaskerékre kattintva felkínálja majd a letöltést)

Ejecting

Ejecting

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.28, 18:59

valami még mindig nem jó. a pdf megnyitható, de nem tudom lementeni.

Phoenix_Wolf

Phoenix_Wolf

Törzs-fórumozó

• Moderátor
  • 712 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.28, 13:52

Érdekelne a Hazatérés és a Lost Galaxy saga is, viszont sajnos nem tudom letölteni a mechfactorybooksról.

Szia,

Megnéztem, valamiért eltűnt a szerverről az összes anyag :((((( Visszamásoltam egy mentésből és most már jó. Elnézést a hibáért, és köszi a hibabejelentést!

Módosította Phoenix_Wolf: 2012.03.28, 14:08

Ejecting

Ejecting

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.28, 09:47

Érdekelne a Hazatérés és a Lost Galaxy saga is, viszont sajnos nem tudom letölteni a mechfactorybooksról.

Phoenix_Wolf

Phoenix_Wolf

Törzs-fórumozó

• Moderátor
  • 712 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.23, 18:31

Üdv az összes olvasómnak! :)

Előre is elnézést az offtopicért és a kis reklámért.

Örömmel jelenthetem be, hogy a lulu.com jóvoltából könyv formában is megjelent a Törékeny Horizont. A regény műfaját tekintve sci-fi, egy saját magam által kreált világban játszódik a nem is olyan távoli jövőben. A Horizont egy ideje elérhető már a Mech Factory Books részében, és ez terveim szerint továbbra sem fog változni, azaz aki nem akarja megvenni, vagy előtte beleolvasna -vagy akárkiolvasná, hajrá- az nyugodtan kattintson a linkre és szedje le az oldalról. Azoknak, akik szeretnék kézbe fogni, és úgy olvasni, rendelkezésre áll a könyv formájú verzió :)

A könyvet önköltségi áron (11USD-ért) meg lehet vásárolni nálunk (link lentebb). A link elérhető mostantól a Mech Factory-ról egy "megveszem" c. gomb képében, amely átirányít a lulu.com-hoz. E mellett a regény továbbra is elérhető marad pdf-ben letöltésre (GPL licenc alatt), ahogy eddig is.

A könyv a5-ös méretű; print-on-demand alapon készül, azaz addig nincs nyomtatás, amíg valaki nem rendeli meg. (ie. egyesével nyomtatják igény szerint). Védjük a fákat, meg miegyéb :(
Aki vásárol belőle, az válassza az USD-t, valahogy furcsán kovertáltak pl. euro-ra (több lett az ár úgy). A szállítás angliából történik, tehát kb. 3 nap. (ehhez hozzájön néhány nap a nyomtatásra. nekem 1 hét alatt itt volt) A szállításnál érdemes a legolcsóbbat választani (egy könyvre 6.44 usd, két könyvre kb. 8usd), mivel a nyomkövetés úgyse működik magyarföldön, elveszni meg úgyis csak itthon szokott :) - bár az utóbbi időben itthon sem nagyon volt gondom. A fizetés bankkártyával (dombornyomott) vagy paypal-lel történik; javaslom az utóbbit, nekem bevált, elég sok mindent vettem már így és elég biztonságos ill. egyszerű.

A Törékeny Horizont mellett megjelent ugyanígy a Hazatérés című BT-s regényem is, ugyanúgy a mech factory-ról elérhető a linkje.

Könyvek fényképen

Hazatérés könyv formában

Törékeny Horizont könyv formában

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]