Ugrás tartalomhoz

Fotó

MtG Miskolc

• Válasz írásához lépj be
36 hozzászólás érkezett eddig

sparks

sparks

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.17, 22:16

Sziasztok!

Hamarosan Miskolcra fogok költözni, és érdekelne, hogy van-e Magic-es élet a városban. Szoktatok valahol rendszeresen játszani, és ha nem akkor szeretne valaki? :)

Köszi a választ!

Üdv.

Szia!

(Ha még nem válaszolt senki...)

Éppen akad némi élet, rendszeresen vannak versenyek, általában Szinvapark bevásárlóközpontban, változatos formátumokat játszunk, constructed, prereleasek, draftok, stb. Nem vagyunk annyira sokan, de elegen :)

LFGn nem használjuk ezt a topicot, Facebookon érdemes aktívnak lenni, keresd a Steelborough MTG oldalát ahová a versenyeket írják ki, vagy akár engem is (Gadóczi Balázs) ha bővebben szeretnél informálódni :D

Üdv. Balázska

Így, egy évvel megcsúszva bár, de ha még olvasod (vagy bárki), aktuális még a dolog?

Moho

Moho

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.01.18, 16:16

Sziasztok!

Hamarosan Miskolcra fogok költözni, és érdekelne, hogy van-e Magic-es élet a városban. Szoktatok valahol rendszeresen játszani, és ha nem akkor szeretne valaki? :)

Köszi a választ!

Üdv.

Szia!

Éppen akad némi élet, rendszeresen vannak versenyek, általában Szinvapark bevásárlóközpontban, változatos formátumokat játszunk, constructed, prereleasek, draftok, stb. Nem vagyunk annyira sokan, de elegen :)

LFGn nem használjuk ezt a topicot, Facebookon érdemes aktívnak lenni, keresd a Steelborough MTG oldalát ahová a versenyeket írják ki, vagy akár engem is (Gadóczi Balázs) ha bővebben szeretnél informálódni :D

Üdv. Balázska

Szuper, köszi a választ!

Akkor majd fb-on informálódom, ha már Miskolcon leszek. :)

Üdv!

grandpa666

grandpa666

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.01.16, 18:10

Sziasztok!

Köszi a választ!

Üdv.

Szia!

Üdv. Balázska

Módosította grandpa666: 2016.01.16, 18:11

Moho

Moho

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.01.14, 16:08

Sziasztok!

Köszi a választ!

Üdv.

sparks

sparks

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.05.23, 09:21

Engem is érdekelne, van valahol Miskolcon hely/ egyáltalán játékos? A Sárkánytűz nincs itt és másról nem tudok, sem egy játékosról sem, ami azért a város méretéhez képest elég meglepő.

nyugdijas

nyugdijas

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.04.17, 09:21

Van most Miskolcon szerepjáték bolt, ahol lehet Magic-et kapni?

Módosította nyugdijas: 2013.04.17, 09:22

Craprare

Craprare

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.08.31, 23:07

Halo!

Üdv mindenkinek!
Valaki megtudná mondani, hogy a gotsys nevű fórumozóval mi újság van?
Ugyanis múlthét szerdán kb. villámoltam nála egy adag lapot és azóta nem hallok róla!
Elküldte a számlaszámát és a címét részemről rendezve lett a dolog, de azóta hírt sem kapok felőle?
Valaki megtenné, hogy szólna neki ha ismeri személyesen!?

Üdv: Craprare

Lorac

Lorac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.12, 18:57

Magic Nemzeti Bajnokság *** 2012. Szeptember 15-16!

Kedves Játékosok!
Sajnos, tavaly a Wizards úgy döntött, hogy a régi formájában megszünteti a Nemzeti Bajnokságok rendszerét. Ám mivel mi nagyon szerettük a Magic Év eme csúcspontját, úgy döntöttünk, mi játékosok, hogy megrendezzük saját erőből. Nem titkolt cél az sem, hogy felpezsdítsük a magyar Magices életet, mivel mostanában kicsit leszállóágba került néhány vonatkozásban.
A verseny non profit, vagyis minden pénz a szervezésre, illetve a díjazásra lesz felhasználva. Reméljük, így is sikerült egy kellően vonzó nyereményrendszert villantani...

A fenti okokból nagyon fontos, hogy minél többen részt vegyetek a versenyen! Minél többen leszünk, annál jobb lesz a díjazás!!

Előregisztrálni a www.mtgportal.hu-n lehet rövidesen.

Program:

RÉSZVÉTEL: Minden Magyarországon honos játékos részt vehet

HELYSZÍN: 10 Minutes (Budapest, Futó utca 47-53.)

SZEPTEMBER 15:
3 forduló Type-2 (Scars of Mirrodintól M13-ig)
3 forduló Avacyn Restored draft
1 forduló M13 draft
Igény esetén Side Event Draft

SZEPTEMBER 16:
2 forduló M13 draft
3 forduló Type-2
Top 8 – Type-2
Igény esetén Side Event Draft

DÍJAZÁS:
50 játékos esetén:
1: 41.000 HUF és a Bajnoknak járó kupa
2: 19.000 HUF
3-4: 13.000 HUF
5-8: 8.000 HUF
(Ezek hozzávetőleges összegek, a pontos pénz az indulók számától függően, arányosan alakul)

PLUSZ:
Random díjak kisorsolása a Top8-ba nem jutott játékosok között
*1x Elspeth vs Tezzeret Dual Deck
*1x Magic the Gathering logós sapka
*4x Mana szimbólumos deck box
*…és lehetőség szerint egyéb meglepetések

FŐBÍRÓ:
Toti

NEVEZÉS:
Előzetes nevezés esetén, szeptember 9-ig – 8000 HUF
Szeptember 9 után vagy a helyszínen – 9000 HUF
(Nevezni személyesen Horváth Tamásnál (nick: LORAC), vagy utalással az alábbi címre lehet:
Horváth Tamás, Unicredit 10918001-00000039-09230000)

pedros

pedros

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 392 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.10, 06:29

Sziasztok!

Van egy félbehagyott üzletem ancyval (Anikó) és gostyssal. Tud valaki valamit Ancyról? Mert már jó rég óta nem válaszol az üzeneteimre. :-( Valaki közúletek, ha esetleg jönne pénteki St-s versenyre, vagy szombati PTQ-ra 10 minutesbe, akkor megköszönném, ha elhozná azokat a lapokat Ancy-tól..

Köszönettel: Péter

Sziasztok én is gotsyst vadászom 1 ideje aki tud rolla szoljon elöre is köszönöm....már várom a lapjaimat 1 ideje..

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.31, 07:42

Sziasztok!

Van egy félbehagyott üzletem ancyval (Anikó) és gostyssal. Tud valaki valamit Ancyról? Mert már jó rég óta nem válaszol az üzeneteimre. :-( Valaki közúletek, ha esetleg jönne pénteki St-s versenyre, vagy szombati PTQ-ra 10 minutesbe, akkor megköszönném, ha elhozná azokat a lapokat Ancy-tól..

Köszönettel: Péter

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.11, 16:14

Sziasztok!

Tud valaki valamit a miskolci sárkánytűz boltról? Megszűnt, vagy elköltözött?

Üdv.: CROVINA

Költözött. Nem tudom melyikről tudtál utoljára, most a Palóczy László utcán van (Központi Leánykolinál). Van ott a nemtommelyik suli mellett a Földes felé egy nagy szürke épület, az utcára nézően van egy nagy üres kirakata meg van mellette egy kis köz befelé. Ott befelé a szürke épületben az első üzlet lesz az. Esetleg a Facebookon próbálhatsz még pontosabb magyarázatot kérni :)

Ma voltam arra és a Palóczy úti üzlet üres volt : (

Mellette van :) Egy helységgel arrébb költözött. Az oldalában ha megnézed van egy (hála az égnek) sötétítőkkel rendelkező üzlethelység, na abban van most. A kirakati plakátról észreveszed.

CROVINA

CROVINA

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.10, 23:16

Sziasztok!

Költözött. Nem tudom melyikről tudtál utoljára, most a Palóczy László utcán van (Központi Leánykolinál). Van ott a nemtommelyik suli mellett a Földes felé egy nagy szürke épület, az utcára nézően van egy nagy üres kirakata meg van mellette egy kis köz befelé. Ott befelé a szürke épületben az első üzlet lesz az. Esetleg a Facebookon próbálhatsz még pontosabb magyarázatot kérni :)

Ma voltam arra és a Palóczy úti üzlet üres volt : (

vasquez

vasquez

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 895 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.10, 20:15

Sziasztok, egy megbízható srácot keresek.

Kérlek segítsetek:)

Nem MTG vel kapcsolatos, Miskolcon kellene nekem utánanézni valamivel kapcsolatban.(Király utcában)

Egy lakást kellene megnézni hogy lakik-e benne valaki:D (tudom hogy hihetetlenül hangzik de tényleg.)

Előre is köszönöm.

Módosította vasquez: 2012.05.10, 20:16

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.10, 19:24

Sziasztok!

CROVINA

CROVINA

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.10, 18:33

Sziasztok!

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.22, 15:26

Sziasztok miskolci magicesek!

Érdeklődöm, van e közűletek valaki, aki 2 hetente, vagy gyakrabban jár Pestre akármilyen okból?
Kérlek írj u2u-t, ha a válaszodban "igen"-t látsz.

köszönettel: Péter

bandikusz

bandikusz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 35 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.24, 20:11

Boldog ünnepeket kívánok midnenkinek!

A napokban néztem lapokat, és megtetszettek a sliverek (hiába, nekem minden megtetszik, gyógyíthatatlan vagyok). Effelől az lenne a kérdésem, hogy miskolcon lehet-e valahonnan sliver lapokat szerezni. Tudom, ez már a 4. paklim lenne, de hát no. Arról is tudok hogy lehet venni előre összerakott sliver paklit, de én ki szeretném élvezni a sliver paklinak az összerakását, satöbbi.
Üdv: András

gotsys

gotsys

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 106 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.23, 22:06

KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKInEK!!!

2db Vengevine érdekel

Módosította gotsys: 2010.12.23, 22:06

ComEcon

ComEcon

Vén Kandúr

• Fórumita
  • 1457 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.15, 09:50

hi!

Következő miskolci versenyről mit elhet tudni? Mikor lesz? Mennyiért? stb..stb..

bye: ComEcon

ComEcon

ComEcon

Vén Kandúr

• Fórumita
  • 1457 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.09, 12:48

hi!

Hol lehet utánaérdeklődni, hoyg miylen MAgic versenyek vannak Miskoclon? XD
Illetve, hogy hol lehet egyszerűen megnézni, hogy miylen lapok hazsnálhatóak Type-2-ön, ileltve, honnan tudom megnézni, hogy a lapjaim miylen versenyekre lenne jó?

Köszi.

bye: ComEcon

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]