Ugrás tartalomhoz

Fotó

MtG Tatabánya

• Válasz írásához lépj be
490 hozzászólás érkezett eddig

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.29, 23:28

Vannak csak ritkán olvassák LFG t :)

bandi001

bandi001

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.30, 21:31

Sziasztok!

Látom elég kihalt a szoba azért bepróbálkozom, vannak e esetleg kisebb játékos csoportok.

Valaki?

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.16, 08:08

Köszönöm azoknak akik eljöttek elég szép számban megjelentünk 10 emberrel. Gratulálok itt is a nyertesnek Stréhli Máténak. Jövő hónapban újabb verseny.

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.05, 08:03

Sziasztok!

Megrendezésre kerül Tatabányán tatabányaiaknak (és környéke) sok év óta az első MTG verseny. A formátum C-UC draft. AKi nem aktív játékos és szeretne újra játszani vagy még nem játszott társaságban, az jelentkezzen nálam több infóért.

Módosította reifG: 2013.07.05, 08:05

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.23, 17:42

Sziasztok!
Mivel 2 ember lenne biztos rajtam kívül, így én sem strapálom magam a következő pár napban. Valószínűleg nem is leszek elérhető, így elmarad a csütörtöki megmérettetés. :-(
Péter

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.22, 11:22

Igen Gergő. Egy moderne még te is képes vagy. :-) Viccet félretéve. Összehozhatok neked splinter twin paklit, vagy egy red/black aggro csodát. Az aggro -kat úgy sem szereted, de legalább itt a lehetőség, hogy teszteljük azokat is. :-)
Pakliváltoztatás jogát fenntartom. :-)

Hogy hányan lennénk, azt nem tudom, mert egyenlőre úgy néz ki, hogy Gergőt, téged és engem foglalkoztat a gondolat. :-( Talán Bálint is kapható lenne rá, hisz ő jól játszotta ezt a formátumot is. :-)
Mindjárt rá is kérdezek nála.

rozo

rozo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 422 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.21, 17:15

tehát egész Tatabánya :DDDDD sajna nekem nincs paklim :D

Egy modernt tuti össze hozol :D

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.21, 16:50

3 km-es körzet is megfelel. :-)

tehát egész Tatabánya :DDDDD sajna nekem nincs paklim :D

rozo

rozo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 422 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.20, 20:23

Hányan lennénk?

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.20, 18:35

Oksa, ha valakinek ugyancsak jó a jövő hét csütörtök, akkor délelőtt is ráérhetek. Írjon u2u-t, aki ráér aznap. Elsődlegesen Sárberki helyszínt preferálnám, de az onnan 3 km-es körzet is megfelel. :-)

rozo

rozo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 422 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.18, 13:08

Azonban tennék egy utolsó próbát. A jövő héten Tatabányán lenne egy játékdélután mondjuk kedd, szerda, vagy csütörtöki napon. Ha valakinek van kedve jönni, itt nyilvánosan írja meg, hoy neki melyik nap jó.
...
Az esemény olyan 3 óra körül kezdődhetne. Ha ez az időpont már 2 embernek megfelel, akkor addig játszanak, amíg valaki 4-kor, valki meg 5-kor csatlakozik hozzájuk. És lásd máris van élet..... :-)

Na akkor reagálok. :)
Köv héten mind a három napot feltudom szabadítani az időpont meg megfelel.
Részemről nyitott vagyok minden formátumra és helyszínre, max móka paklival megyek. :)

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.16, 12:45

Sziaszokt!

Igazából a korábbi hozzászólásokhoz:
Lenne magic élet Tatabányán is, csak már jónéhányszor amikor megpróbáltam valami összejövetelt rendezni, a legtöbbnek éppen az az időpont nem volt jó. Nekem is vannak elintézendő dolgaim, de ezeket ti is tudjátok, hogy át lehet helyezni egy-két nappal. Általában azok miatt akad meg valamilyen formája az életnek, akik éppen szinte soha nem érnek rá akkor, amikorra tervezve lenne valami.
Azonban tennék egy utolsó próbát. A jövő héten Tatabányán lenne egy játékdélután mondjuk kedd, szerda, vagy csütörtöki napon. Ha valakinek van kedve jönni, itt nyilvánosan írja meg, hoy neki melyik nap jó. (nekem mindhárom napon van feladatom, de az egyik napról át tudom ütemezni a másik két napra a teendőket!
Az esemény olyan 3 óra körül kezdődhetne. Ha ez az időpont már 2 embernek megfelel, akkor addig játszanak, amíg valaki 4-kor, valki meg 5-kor csatlakozik hozzájuk. És lásd máris van élet..... :-)

Üdv: Péter

clivebarker

clivebarker

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 51 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.12.14, 08:36

Halottunk a Cube-ról, elvileg nincsenek asztalok bent, de elvileg tervezik, akkor érdemes lenne nekünk is felmenni T.bányára.

Sziasztok!

Mostanában gondolkodom, hogy elkezdeném a játékot, de ha jól látom itt Tatabányán sajnos nem nagyon van élet? Ez valóban így van vagy csak itt nem pörög a fórum?
Merre szoktatok játszani általában? A Cube konzolban esetleg ahol ha jól láttam újabban lehet kapni kártyát is?

Olyan kérdésem lenne még, hogy ha most szeretném elkezdeni a játékot és eddig csak egy kb 2 éve vett alap paklim van pár lappal megtűzdelve akkor mit lenne most érdemes vennem kezdésnek? Azt ne kérdezzétek, hogy milyen előre összeállított kezdő pakli volt mert nem emlékszem már:)

Előre is köszönöm a válaszokat!

marauder

marauder

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.11.11, 11:37

Sziasztok!

Mostanában gondolkodom, hogy elkezdeném a játékot, de ha jól látom itt Tatabányán sajnos nem nagyon van élet? Ez valóban így van vagy csak itt nem pörög a fórum?
Merre szoktatok játszani általában? A Cube konzolban esetleg ahol ha jól láttam újabban lehet kapni kártyát is?

Olyan kérdésem lenne még, hogy ha most szeretném elkezdeni a játékot és eddig csak egy kb 2 éve vett alap paklim van pár lappal megtűzdelve akkor mit lenne most érdemes vennem kezdésnek? Azt ne kérdezzétek, hogy milyen előre összeállított kezdő pakli volt mert nem emlékszem már:)

Előre is köszönöm a válaszokat!

krissz2920

krissz2920

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 68 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.09.10, 14:55

Hali! Látom még úgy ahogy élünk! Jó lenne egyet kártyázni. Ötlet valaki? Persze már akkor többen legyünk, legalább 8 fő, és akkor csinálhatnánk kis versenyszerűséget!

TomDenem

TomDenem

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.10, 13:40

adofo -hoz szolnék!

nem tudom folytatni az U2U-t mert azt jelzi törölted,

nem tudok neked új levelet írni se,

remélem nem szándékos ,ha igen akkor mész a rosszak közé...

Módosította TomDenem: 2012.09.10, 13:40

Lorac

Lorac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.12, 19:04

Magic Nemzeti Bajnokság *** 2012. Szeptember 15-16!

Kedves Játékosok!
Sajnos, tavaly a Wizards úgy döntött, hogy a régi formájában megszünteti a Nemzeti Bajnokságok rendszerét. Ám mivel mi nagyon szerettük a Magic Év eme csúcspontját, úgy döntöttünk, mi játékosok, hogy megrendezzük saját erőből. Nem titkolt cél az sem, hogy felpezsdítsük a magyar Magices életet, mivel mostanában kicsit leszállóágba került néhány vonatkozásban.
A verseny non profit, vagyis minden pénz a szervezésre, illetve a díjazásra lesz felhasználva. Reméljük, így is sikerült egy kellően vonzó nyereményrendszert villantani...

A fenti okokból nagyon fontos, hogy minél többen részt vegyetek a versenyen! Minél többen leszünk, annál jobb lesz a díjazás!!

Előregisztrálni a www.mtgportal.hu-n lehet rövidesen.

Program:

RÉSZVÉTEL: Minden Magyarországon honos játékos részt vehet

HELYSZÍN: 10 Minutes (Budapest, Futó utca 47-53.)
SZEPTEMBER 15:
3 forduló Type-2 (Scars of Mirrodintól M13-ig)
3 forduló Avacyn Restored draft
1 forduló M13 draft
Igény esetén Side Event Draft
SZEPTEMBER 16:
2 forduló M13 draft
3 forduló Type-2
Top 8 – Type-2
Igény esetén Side Event Draft

DÍJAZÁS:
50 játékos esetén:
1: 41.000 HUF és a Bajnoknak járó kupa
2: 19.000 HUF
3-4: 13.000 HUF
5-8: 8.000 HUF
(Ezek hozzávetőleges összegek, a pontos pénz az indulók számától függően, arányosan alakul)

PLUSZ:
Random díjak kisorsolása a Top8-ba nem jutott játékosok között
*1x Elspeth vs Tezzeret Dual Deck
*1x Magic the Gathering logós sapka
*4x Mana szimbólumos deck box
*…és lehetőség szerint egyéb meglepetések

FŐBÍRÓ:
Toti

NEVEZÉS:
Előzetes nevezés esetén, szeptember 9-ig – 8000 HUF
Szeptember 9 után vagy a helyszínen – 9000 HUF
(Nevezni személyesen Horváth Tamásnál (nick: LORAC), vagy utalással az alábbi címre lehet:
Horváth Tamás, Unicredit 10918001-00000039-09230000)

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.14, 17:51

Remek. Szerintem senki nem érne rá 3 óránál hosszabb ideig. Régebben is nehéz volt megoldani. :-(
Még egyeztetünk majd u2u-ban az időpontról ,ha más nem jelentkezik hozzánk. :-)

90Vitya

90Vitya

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 153 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.06.13, 11:50

Nekem jó a pláza, de sajnos csak 2-3 órára érek majd rá.

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.13, 07:25

Szuper. A jövő héten akkor magic hét Tatabányán. Csatlakozom. Hol tudnánk összeülni playelni mondjuk négyen? Mindenkinek jó lenne pl Omega pláza? Én olyan 3-tól délutánonként már ráérek egészen estig.

Üdv: Péter

Módosította adofo: 2012.06.13, 07:26

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]