Ugrás tartalomhoz

Fotó

MtG Tatabánya

• Válasz írásához lépj be
490 hozzászólás érkezett eddig

90Vitya

90Vitya

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 153 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.12, 20:23

Hali! Júni 17-18-19 Tatabányán leszek, ha valakinek, valakiknek, (inkább szombaton délelőtt-délután, és vasárnap) van kedve játszani egyet, vagy cserélni az irjon legyen szives u2u-t:) Köszi!
Vitya

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.09, 14:07

Sziasztok!

Tatabánya vagy Tata környékén hol van Mtg társaság? Versenyek? :)
Most néztem a sárkánytűz boltot , sajnos bezárt:(
Régen nagyon sokat játszottam, most sajnos nincs időm Pestre felmenni versenyekre, meg el is adtam a lapjaimat, de most újból játszanék:)

Hali! vagyunk páran de nem sokan az a baj hogy nincs rá igény én szívesen játszanék :) lapkat pestről hozom én is de vannak lapjaim ha érdekel :D de hozok szívesen boostereket is meg bármit neked. Játszhatunk is ha van rá igény. Sztem többen is benne lennének egy összeülésben.

Nem tudunk valamikor találkozni holnap vagy ma? Megnézem a lapokat:) Meg megbeszélni ezeket:) Vagy egy emailcímet, hogy tudjunk kommunikálni:) Azzal nincs gondom , mert apukám sokat jár Pestre valószínűleg lapokért én is oda mennék, de játszani nem lenne mindig időm felmenni:D Szóval azt jó lenne itt helyben:)

írok u2u t.

tezsparker

tezsparker

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 82 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.09, 14:03

Sziasztok!

Régen nagyon sokat játszottam, most sajnos nincs időm Pestre felmenni versenyekre, meg el is adtam a lapjaimat, de most újból játszanék:)

Hali! vagyunk páran de nem sokan az a baj hogy nincs rá igény én szívesen játszanék :) lapkat pestről hozom én is de vannak lapjaim ha érdekel :D de hozok szívesen boostereket is meg bármit neked. Játszhatunk is ha van rá igény. Sztem többen is benne lennének egy összeülésben.

Nem tudunk valamikor találkozni holnap vagy ma? Megnézem a lapokat:) Meg megbeszélni ezeket:) Vagy egy emailcímet, hogy tudjunk kommunikálni:) Azzal nincs gondom , mert apukám sokat jár Pestre valószínűleg lapokért én is oda mennék, de játszani nem lenne mindig időm felmenni:D Szóval azt jó lenne itt helyben:)

Módosította tezsparker: 2011.06.09, 14:04

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.09, 13:54

Sziasztok!

tezsparker

tezsparker

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 82 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.09, 13:51

Sziasztok!

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.02, 05:42

Köszi:) de ezzel sajnos az a gond hogy 1 óra az út és 1200 ft a jegy :/

xsipix

xsipix

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 778 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.01, 23:35

gyertek Győrbe játszani ,minden pénteken van verseny és most szombaton is lesz! T2 persze!

Módosította xsipix: 2011.03.01, 23:35

smate

smate

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 134 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.01, 22:05

Ja, sonka, kolbász, bányászkenyér a batyuból :D . mega paraszt style. Amúgy én egy ideig offolom a magicet, most inkább póker van meg tanulás... :) Szóval nem nagyon megyek, ha lesz is valami.

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 15:19

És még kaja is van :)

smate

smate

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 134 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 15:15

Ne parázzatok már tatabányai suttyók vagytok nem? Plázába felmész mekdóóónáchoz aztán játszol. Ennyi. :D

Strabi

Strabi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 14:42

a magyar magices társadalom száműzve van és csak sötét sikátorokban tudunk összejönni 1-2 partira :D

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 13:45

Hát most miért :D amúgy mi már játszottunk pl vértesbe és csajok jöttek oda érdeklődve semmi hátsó szándékkal :D

attis

attis

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 13:41

Jah az egy opció.

A kérdés az hogy nem néznek-e furcsán hogy bemegy X alak és ott ilyen "vicces" kártyával akcióznak.

Mondjuk lehet csak az elején lesz gáz és nem néznek ki, de az is lehet h igen :)

Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban máshol? :)

boxosrizsa

boxosrizsa

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 13:14

Én a bowling pályára gondoltam :) ha rendelünk valamit akkor kétlem hogy kirúgnának ha közben valamit csinálunk.

attis

attis

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.28, 13:12

Jah, kb semmi nincs ott, de ennek ellenére be van kamerázva, ott az őr bácsi, és odajön gondolom hogy mi a fakkot csinálunk mi ottan, aztán jól kirak.

Strabi

Strabi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.27, 18:53

hát sztem akkor ez ma felejtős. az omega plázában még nem is voltam, ott is van vmi leülős rész?

Mi annó megpróbáltunk a "kajálda részen" játszani de a biztonsági tuloknak szúrta a szemét és elküldött (mert ugye #?*&@ nagy forgalom van arra és nem fértünk volna el)...

én úgy tom hogy kb. 2 butik van ott, a pláza többi része üresen áll. biztos tolongani szoktak az üres helyekért :)

Killkeny

Killkeny

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 435 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.27, 17:47

hát sztem akkor ez ma felejtős. az omega plázában még nem is voltam, ott is van vmi leülős rész?

Mi annó megpróbáltunk a "kajálda részen" játszani de a biztonsági tuloknak szúrta a szemét és elküldött (mert ugye #?*&@ nagy forgalom van arra és nem fértünk volna el)...

Strabi

Strabi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.27, 13:00

Nah döntsétek el hogy legyen e valami mert 13:00 után már nem vagyok híve a gyors rendezésnek esetleg egyedül is elmehetek játszani veled Strabi de ha ragaszkodsz a sok emberhez az nem biztos hogy össze fog jönni :) de van sok paklim hogy más fajta paklik ellen is kipróbálhasd magad. Ajánlom pl az omega plázát tudom ajánlani vagy akár át is jöhetsz :) vagy tesco pizzéria része veszünk egy kóltát azt talán nem dobnak ki :)

hát sztem akkor ez ma felejtős. az omega plázában még nem is voltam, ott is van vmi leülős rész? legközelebb lehet oda szervezni, teszkónál engem zavarna hogy csomó ember megbámulna hogy mi a rákot csinálunk, de ezzel lehet csak én vagyok így :)
meg épp egy normális decket rakok össze, úgyhogy még be kell szereznem 1-2 lapot aztán már több értelme lesz elmennem játszani.

Módosította Strabi: 2011.02.27, 13:02

attis

attis

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.27, 12:13

Halihali,

nekem sajna nemjó a mai nap :(

Sorryka, maybe next time

Attis

reifG

reifG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 340 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.27, 11:03

Nah döntsétek el hogy legyen e valami mert 13:00 után már nem vagyok híve a gyors rendezésnek esetleg egyedül is elmehetek játszani veled Strabi de ha ragaszkodsz a sok emberhez az nem biztos hogy össze fog jönni :) de van sok paklim hogy más fajta paklik ellen is kipróbálhasd magad. Ajánlom pl az omega plázát tudom ajánlani vagy akár át is jöhetsz :) vagy tesco pizzéria része veszünk egy kóltát azt talán nem dobnak ki :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]