Ugrás tartalomhoz

Black&White

• Válasz írásához lépj be
344 hozzászólás érkezett eddig

deloctyte

deloctyte

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.05, 18:27

Én játszanék, csak elvesztettem a CD-met az alapjátékhoz..

A 2es még megvan, de annak nincs multija... :<

_Rebekah (NPC/NJK)

_Rebekah (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.08.13, 09:42

Szokott még valaki B&W- ozni?
Nekem személy szerint jobban tetszik az 1, mint a 2,
az egy idő után unalmas... :lol:
Azért írjatok...

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.27, 12:16

Élkészült a játék 100%-os, bár még csak béta-állapotú magyarítása. Ha valakit érdekel, akkor innen! letöltheti :szent:

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.16, 13:46

www.kayssplace.com

Mr_Johnson

Mr_Johnson

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.15, 12:35

Hi!!
Valaki tud a Black&White1 hez olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni plusz állatot és valani egyebet is?

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.12, 11:01

(OFF)Mivel a warezolás ellenkezik a fórum szabályzatával(ergo bannolhatnak érte), nem hinném, hogy olyan sokat erőltette magát bárki is.(/OFF)

Mit mondtok, érdemes megvenni a Battle of the Gods kiegészítőt? Mik a tapasztalatok?

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.11, 20:41

Időközben megkerült a kersett cucc, szóval ne fáradjatok :para: :-o
Üdv!

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 12:26

HELL!
Segítségre volna szükségem. Égen-földön nem lelek crack file-t a Black & White 2-höz, pedig nagyon jól jönne. Minden egyéb ok, már csak ez hiányzik. Nem tudjátok, honnan lehetne letölteni?
Előre is kösz.
Üdv!

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.30, 11:21

A megnövelt varázslatokat is külön meg kell tannítani? Ezt jó tudni mert akkor még sok tanulivalója van a kicsikémnek. Egyelőre tudja a locsolást a villámot a tűzlabdát a gyógyítást és az erőnövelést. Elvileg tudja az erdőteremtést és a vihart is csak amikor vihart akar varázsolni elrontja és elkezd sírni :D  pedig 100%-ig megtanulta. Az normális egyébként hogy egy fejel kissebb Lethys farkasánál? Mert ahhoz képest hogy megkora az a farkas nem túl erős. Eddig mindíg legyőztem párbajban, hála az első szigeten végzett intenzív kődobáló tréningnek. Érdekes hogy régen nem tudtam megtanítani a lényemet követ dobálni de most pár probálkozásra sikerült :sor:

Igen, a megnövelt varázslatokat külön meg kell tanítani. Sajnos nem lehet csak a megnövelt varázslatokat megtanítani, mert ha nem ismeri az eredetit, akkor nem tanulja őket. :D Ha túl fiatal a lényed, akkor azért is ronthat varázslatot, mert nincs hozzá elég manája(ez egy rejtett statisztikája, nem tudom, hogy hogyan lehetne ellenőrizni). Lethys farkasa idősebb pár évvel, ezért szinte mindig nagyobb, még ha sokat nyomod skirmish-ben akkor is. Ennek ellenére tényleg gyengus, de legalább a teremtménynek lesz sikerélménye amikor leüti(az én lovam vérszemet kapott, egy idő után reggelente az első dolga az volt, hogy megkeresse és leverje :D ).A kődobálás buli, az én lényem mindig egyből embereket akar dobálni...

_Xerlon (NPC/NJK)

_Xerlon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.30, 10:27

Oh kösze kösze szépen az infot és mée egyszer köszi. :D

_joy07 (NPC/NJK)

_joy07 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.30, 10:25

Nemtudom hogy most jóra gondolok e de a képet úgy lehet forgatni hogy a kezet kiviszed a egyészen képernyő bal vagy jobb szélére ekkor megjelenik rajta egy félkör nyilakal, nyomvatartod az egér bal gombját és ahogy mozgatod az egeret úgy fog mozogni a képernyő.
De ez a lényválasztás előtt van. Lehet hogy most az istenek játszóterén vagy oda F2-vel lehet be és kilépni. A tanító részt úgy lehet átugrani ha fent van valamelyik patch és már végigcsináltad az első pályát, ekkor amikor új játékot kezdel négy lehetőség közül válasthatsz:
1 játék indítása normálisan
2 tanítójáték átugrása, lényválasztás
3 tanítójáták és lényképzés átugrása, lényválasztás
4 régi lény megtartása a vortex pedig nyitva a következő pályára

_Xerlon (NPC/NJK)

_Xerlon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.29, 21:06

Császtok lenne egy nagyon-nagyon hülye kérdésem a proba küldetés során vannak azok az okoságok ( lény kiválasztás után) hogy meny ide aztán meg oda + stb na szóval meny csinálom az első négyet és aztán van egy olyan amikora kamerát meg kell fordítani, de azt meg, hogy a gyíkomban kell megcsinálnom, mert nekem aztán nem engedi :D nincs valami amivel át léphetem???????

_joy07 (NPC/NJK)

_joy07 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.29, 15:19

A megnövelt varázslatokat is külön meg kell tannítani? Ezt jó tudni mert akkor még sok tanulivalója van a kicsikémnek. Egyelőre tudja a locsolást a villámot a tűzlabdát a gyógyítást és az erőnövelést. Elvileg tudja az erdőteremtést és a vihart is csak amikor vihart akar varázsolni elrontja és elkezd sírni :D pedig 100%-ig megtanulta. Az normális egyébként hogy egy fejel kissebb Lethys farkasánál? Mert ahhoz képest hogy megkora az a farkas nem túl erős. Eddig mindíg legyőztem párbajban, hála az első szigeten végzett intenzív kődobáló tréningnek. Érdekes hogy régen nem tudtam megtanítani a lényemet követ dobálni de most pár probálkozásra sikerült :D

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.29, 12:55

A skirmish lesz a megoldás, bár farkast idézni a második pályán is megtanithattad volna... A megnövelt tűzlabdát tudja? És a tornádót? Kaja meg locsolás meg erdőidézés meg madárraj a jófiúknak vannak kitalálva... :D

_joy07 (NPC/NJK)

_joy07 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.29, 12:42

Pedig tőlem nem túlsok jót lát. Talicskaszámra hordom az újszülöteket az áldozati oltára, meg villámokal gyújtogatok a városban. A kezem már tiszta vörös és feketék rajta a körmök. Érdekes hogy nemcsak a madaras térítő varázslatnál jönnek denevérek ha gonosz vagy hanem az erdő idézésnél is a pillangók helyet denevérek szálnak ki az erdőből.
Még a 3. szigeten vagyok (Lethyst már kinyírtam) ott hol szerezek Megablastot meg farkasidézést? Vagy játszak egy kicsit Skirmisben és ott tanulja meg?

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.29, 11:54

Sutyiban locsoló ló! :D :D :sor: Ilyen jót rég röhögtem. Nekem arra volt nehéz rávenni, hogy locsoljon. Szerintem a gyógyítást még nem gáz ha tudja, de tanítsd minél több gonosz dologra, pl. farkasidézésre a falvak főterén, vagy extrém megablast-ra ugyanott :D . Vidd el messzire, amikor mégis valami jót akarnál(?) tenni, hogy ilyet mégcsak ne is lásson.

_joy07 (NPC/NJK)

_joy07 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.26, 14:16

Hogy lehet még gonoszabbá tenni? Nagy baj pl hogy megtanítottam neki a gyógyítás? (csak azért hogy ha harcol tudja magát gyógyítani)
Meg néha ha hosszabb ideig nem figyelek rá elkezdi locsolni a földeket és hiába fenyítem meg sutyiban tovább csinálja.

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.26, 11:30

Lehet, hogy nem elég gonosz? Rotten to the core-nál lángoló patanyomokat hagy...

_joy07 (NPC/NJK)

_joy07 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.24, 20:55

Hello!

Nemrég újra elővettem ezt a remek játékot és akadt egy kis problémám: most egy gonosz lovat nevelek és valahogy a külseje sehogy sem akar változni, javában eszi az embereket (természetesen előtte megsüti őket villámal :D ), rugdossa az állatkákat és az épületeket miközben tűzlabdával téríti a népet. De a külseje még mindíg olyan mint egy semleges lóé. Amikor legelőször játszottam ezzel a játékal sötét lett a bőre és szép fekete sörénye nőtt, de most semmi ilyesmi nincsen csak egy kis füstöt húz maga után. Most 18 éves és nasty a jelleme, lehet hogy még túl fiatal és ezért nem látszik rajta változás vagy ez valami programhiba?

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.24, 08:08

O.K. Kezdem én. Nekem a Ló a kedvencem, okos de azért nem TÚL okos :) + csúcs, ahogy szteppel...
(OFF)Mizu srácok, mindenki vizsgázik? Bocs a múltkori duplázásért, szőrözött a net...(/OFF)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]