Ugrás tartalomhoz

Black&White

• Válasz írásához lépj be
344 hozzászólás érkezett eddig

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.19, 13:48

Kinek melyik a kedvenc lénye? És miért?

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.19, 13:47

Kinek melyik a kedvenc lénye? És miért?

_Imarif (NPC/NJK)

_Imarif (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.04, 20:10

Köszönöm!

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.04, 10:42

Hódítsd meg az összes falut, ami nem Lethys-é, azokat nem nehéz, akkor lesz villámod, viharod. Mindenképp foglald el a korábbi szövetségesed, Khazar falvait is. Teljesítsd a mellékküldetéseket(ezüst tekercsek), akkor lesznek lényidézéseid, megnövelt tűzlabdád, villámod és egy csomó nyűg a nyakadon... :D . A Lethys első falujához legközelebbi indián falu mellett van kilenc fa. Ha kihúzol egyet akkor az és a közvetlen mellette lévők átváltoznak másfajta fává. Ha sikerül elérned, hogy mind a kilenc egyforma fajú legyen a jutalmad madárrajt idéző gömböket termelő oltár. Ez a játék legjobb térítő varázslata, mindenképp tanítsd meg a lényednek is még ezen a pályán, később nagyon jól jön. Az általában nem elég ha tudja 100%-ig, addig tartsd a tanulás pórázán amikor varázsolod míg magától is hajlandó elvarázsolni, különben nem fogja megérteni mit is vársz el tőle(néhány igazán inteligens lény, mint pl. a majom vagy az oroszlán, esetleg a teknőc kivételével, de jobb biztosra menni :D ).

_Imarif (NPC/NJK)

_Imarif (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.01, 15:33

Egyedül tűzlabdám van ami támadó varázslat

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.28, 12:39

Lethys pajzsokkal védi a híveit. Próbáld meglepni, h ne legyen ideje feltenni őket. :)
Használj madárraj gömböket, az tuti bejön! Gonoszként a farkasfalka idézés-gömbök is, bár jelentősen csökkentik leendő híveid számát. Magyarnyelvű végigjátszás van a Pcguru dvd mellékletén, csak épp hiányos sok helyen. De hát mire való ez a topic...

Módosította gilnor: 2006.04.28, 12:41

_Imarif (NPC/NJK)

_Imarif (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.25, 14:19

Sima Black and Whitevel kapcsolatban lenne kérdésem...
tehát olyan dolog h a "kampány" második pályája:
eljutottam addig h jött valami nagy tölcsér és kinyírta a szövetségesemet és a teknősét meg minden...nos azután-szerény angoltudásom révén nemtudom mit kéne tennem, mertha átmegyek az ellenfél területére a lényemmel akkor levillámozza, ha kövekkel dobálom a városát vagy tűzgolyókkal akkor meg nem hajlandóak behódolni-eddig ugyanis így terjezkedtem.Ha valaki tudja mit kéne csinálni szóljon...de a legjobban komplett végigjátszásnak örülnék!

Előre is Köszönöm!

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.24, 11:54

MŰXIK!!! Amúgy az előbbi linken sok egyéb hasznos dolog van a sima B&W-hez és 2-höz is, add-on-ok, lényfeloldások, peccsek stb, nagyon korrekt kis honlap.

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.21, 14:42

Na, megtaláltam. Innen leszedhető. Remélem műxik is...

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.20, 14:41

Most hallottam, hogy állítólag van 1.2 patch ami megoldja a gondot. Azt persze nem mondták honnan lehet leszedni(a hivatalos oldalon 1.1 van). Esetleg vki... ?

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.12, 13:37

Aucs...
A régi játékok átkai... Nálam az a gond hogy vagy a P4es van vagy egy P3mas, ami ugyebár elvileg jó lenne ezekhez, de az a gond, hogy az alaplap csak azzal az egy vidkártyával stabil, ami benne van az meg a worms world partyval fut mint csúcs grafika(persze csak 800x600on mert 1024x768nál már szaggat)

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.06, 11:29

Nálad legalább fut. Mióta frissítettem a hangkártya driver-t, nem akar elindulni. :rohog: :) :P :rohog: :D :rohog: :ugri: :D :rohog: :)

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.03, 18:01

Na igen, az egyik haveromnál nem is működik a B&W 1, mert túl jó a gépe (a P IV 3 GHz-es gép a progi szerint mínusz 800 MHz-es).

Jah az enyém is írt ilyet sp1 nél, de beépített sp2-n dorombol (úgy ahogy), csak kicsitszaggat...( :D miértmiértmiért :( )

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.03, 12:14

Csak a szokásos: reinstall, meghajtó-driverek frissítése és pecsseljed is ezerrel. :(

kutjus

kutjus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 127 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.02, 21:30

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy el szerettem volna kezdeni a B&W 2-vel játszani, de mikor a tutorialban oda jutok, hogy a középső gomb lenyomásával forgati kellene, egyszerűen nem érzékeli a gép sehogy sem. Kipróbáltam több egetet is, amikenek a görgője középső gombként is szolgál, de eszi meg :dilis:
Van valakinek vmi ötelete mit tegyek?

Köszi előre is: Kutji

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.31, 13:39

Akkor tényleg nem éri meg.

Na igen, az egyik haveromnál nem is működik a B&W 1, mert túl jó a gépe (a P IV 3 GHz-es gép a progi szerint mínusz 800 MHz-es). :gyagya: :felvon: :rohog:

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.31, 13:22

Én megcsináltam, kapsz egy mentálpajzsmiracletermelőt(ezt szépen megfogalmaztam :gyagya: :felvon: )
Szóval tökfölösleges... Ugyanis egy ilyen van a templomod mellett is.

Ja és nem olyan nagy ez a gép, de jobban fut mint az 1...
Ugyanis azt ősrégire optimalizálták.

Módosította moonshadow: 2006.03.31, 13:23

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.31, 12:36

B&W 1: a negyedik pályán, nem messze a teknőcös küldit adó fiútól, a hegyen vmi oszlopokat kell fel-le emelgetni amíg mind egy szintbe nem lesz. Ez sikerült már vkinek? Mi a jutalom(ha van)?

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.23, 13:07

Ja kérem, akinek bírja a gépe/pénztárcája...

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.22, 19:46

trükkös...
Most viszont inkább a 2t tolom...
van amiben jobb van amiben rosszabb

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]