Ugrás tartalomhoz

Black&White

• Válasz írásához lépj be
344 hozzászólás érkezett eddig

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.20, 12:17

Eddig a teheneket dobáltam a raktárba :(

A guru állítólag megdob egy csodával, sajna még nekem sem sikerült megcsinálni.

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.16, 18:21

volt egy küldetés amiben valami japán gurut kellett követni.
Azt hogy lehetett megcsinálni az első checkpoint után?
Mit ad(ott volna)

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.16, 18:19

hát nem tudom...
próbálj meg úgy villámot nyomni közéjük hogy ne haljanak meg... :szerencsetlen:

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.16, 13:15

RENGETEG parasztot hozz át az előző világból, és a nép legalább fele(én 60%-ot állítottam rá) imádkozzon folyamatosan, az elég a pajzshoz(sajna máshoz nem :szerencsetlen: ). A legtutibb, ha a votex/átjáró mögé erdőt idézel, úgy nem kell egyenként átdobálni őket. Csak akkor rakd fel a pajzsot, amikor potyog a tűzeső, a szakállas kisfickó mindig jelzi azt előre.

Téríteni küld el a lényed. Ebből következően, ha nem megfelelően képzett a lényed a térítésben akkor sokat sz... szenvedsz majd :D. A locsolás kevés, a kaja szintén. Két madárraj nálam elégnek bizonyult(aprócska falu), persze ehhez a második vagy a harmadik pályán meg kell szerezni ezt a varázslatot(mindkettőn meg lehet, a másodikon elég könnyen SZVSZ) és megtanítani a lényednek, majd még féltucatszor megmutatni, h aztán magától is használja. És sűrűn dícsérd, mert ez elég kimerítő varázslat a lénynek(neked is ez az egyik legdrágább varázslatod...). A pajzsok is sokat hoznak a konyhára... izé... a templomnak(a lény által használt pajzsvarázsok).

A második pályán, amikor "elveszed" Lethys-től az első kelta falut, kapsz egy ezüsttekercses küldit. Az egyik paraszt panaszkodik, h vmi kölykök lopják a teheneit. Ennek a küldinek van-e és ha van, akkor mi a JÓSÁGOS megoldása?

Módosította gilnor: 2006.03.16, 13:21

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.09, 20:31

Mi az hogy :vitatkozik:
VAlami hasznosabb tippet kaphatnék, mert már kissé felcs****em az agyam a pályán...

Zsolti

Zsolti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.07, 20:08

Nem félreértettél.
A térítés nem megy. A mana meg nem jön. (legalábbis elég nem...)
amúgy van még egy módszer a tűzgolyók ellen: elkapod, és visszadobod :buszke:

:)

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.07, 18:47

Nem félreértettél.
A térítés nem megy. A mana meg nem jön. (legalábbis elég nem...)
amúgy van még egy módszer a tűzgolyók ellen: elkapod, és visszadobod :)

Zsolti

Zsolti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.05, 21:10

persze persze.
akkor hogy térítsem meg a falut, és hogy teremtsem elő a manát a pajzs fenntartására

varázsolsz védőkört, térítesz, varázsolsz védőkört manát termelsz, varázsolsz védőkört akármit csinálsz

de persze ha szted jobb módszer hogy hagyod lebombázni a falud.....

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.05, 19:57

persze persze.
akkor hogy térítsem meg a falut, és hogy teremtsem elő a manát a pajzs fenntartására

Zsolti

Zsolti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.05, 12:14

Hello!
1-ben van egy ilyen pálya hogy visszamegyünk az elő világba és ott a nemezis fickó 3 követ hagyott, amiket meg kéne semmisíteni. Az első ugyebár egy falu mellett van egy mentális meg egy fizikai pajzs alatt, a másodikat egy szörny őrzi, a harmadikat meg valami csak hozzá hű fószer őrzi.
namost a lényt legyőztem (lazán elsőre :D  :)  :) ) errre abbamaradt a villámlás. A falut viszont nem tudom megtéríteni. ugyebár én nem érek el odáig, hát menjen a lényem. Namost ez egy kicsit meglocsolja a fákat, kapok huszonegynéhány hívőt és kész. leheveredik és nem csinál semmit (jóság póráz van rajta)
A gond meg az, hogy egy idő után a  tűzgolyók leszedik a falumat, és egyszerre mindenre nem tudok odafigyelni.
Help plíz!

azona pályán a várad vagy mid mellett (marha rég játszottam vele, nem emlékszem pontosan) van egy shrine, ami olyan bogyókat termel, amik védenek a tűzgolyók ellen. Érdemes rögtön leszedni a bogyót, amint kitermelte, és nem csak akkor amikor ténylegesen használod. Persze így is marha macerás a dolog:)

amúgy valaki nem tudná kiírni nekem a B&W-t?:D

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.05, 09:04

Hello!
1-ben van egy ilyen pálya hogy visszamegyünk az elő világba és ott a nemezis fickó 3 követ hagyott, amiket meg kéne semmisíteni. Az első ugyebár egy falu mellett van egy mentális meg egy fizikai pajzs alatt, a másodikat egy szörny őrzi, a harmadikat meg valami csak hozzá hű fószer őrzi.
namost a lényt legyőztem (lazán elsőre :D :) :) ) errre abbamaradt a villámlás. A falut viszont nem tudom megtéríteni. ugyebár én nem érek el odáig, hát menjen a lényem. Namost ez egy kicsit meglocsolja a fákat, kapok huszonegynéhány hívőt és kész. leheveredik és nem csinál semmit (jóság póráz van rajta)
A gond meg az, hogy egy idő után a tűzgolyók leszedik a falumat, és egyszerre mindenre nem tudok odafigyelni.
Help plíz!

Módosította moonshadow: 2006.03.05, 09:04

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.29, 11:55

Nekem marhára bejön a BW2. Oroszlánkám bőszen legelget... :cool: Az ember- és állatevész ugyanis megtiltottam neki.
Van valaki aki gonosszal szeret lenni? Nekem mjár az is fájdalom, ha egy barakkot húzok fel a békés kis városom mellé.
Azonkívül mi a bánattal lehet eszmélelten sok tribute-ot szerezni? Wonderhez igen sok kell ugyanis.
Ha vulkánt rakok az ellenfél városa alá, az hány százalék lfelé a jóból?

legoman

legoman

Világokat Építő

• Archívum
  • 170 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.14, 12:59

Ez a játék  (BW2) :gyagya:
Valaki mondja már meg hogy legyek jó mikor bármi jót akarok csinálni az rossz?
Ha fát veszek ki a raktárból vagy a földből akkor mér vagyok gonosz?
Meg ha az állatom ráküldöm egy seregre akkor mért vagyok gonosz?
Meg ezt a kört amin belül munkálkodhatok mivel lehet bővíteni?
Várost sereg nélkül hogy lehet elfoglalni? Van valami köze az Impressivness-hez vagy mihez de nem jövök rá hogy mi!  :eeek:
Állatot hogy lehet tanítani? Mintha a BW1-be tetoválni is lehetett volna!
VALAKI SEGÍTSEN! NEM IS OLYAN KÖNNYŰ ISTENT JÁTSZANI  :ize:

Ha meg háborúzol, és harcol a lényed is, akkor figyelj oda arra, hogy milyen nyakörv+póráz van rajta.
Nekem ha a harci nyakörvet megkapja, azonnal kitép egy fát, és várja a parancsot, pedig talán egyszer kapot egy kis simit érte. :nemertem:

Deady

Deady

Sorscsapás

• Archívum
  • 601 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.04, 12:21

A BW2 nagyon jó game:D a háborús dologhoz én úgy szoktam kinyírni az ellenség katonáit hogy kinyitom a kapukat (már ha vannak) és amikor elkezdenek beözönleni de még egy kupacban vannak bumm telibe nekik a tűzlabda:D 1 tűzlabdával volt hogy 120 katonát kinyifantottam de semmi - % nem kaptam érte csak kiirta hogy EVIL azt puff

Na szóvala lényeg hogy támadni kell az ellenségnek akkor nem kapsz elvonást ( mellékesen mondom hogy már kb olyan 2000 katonát leirtottam és 103% good vagyok a lényem meg 99% good.... )

Módosította Deady: 2005.11.04, 12:28

Avion

Avion

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 79 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.01, 12:22

Ez a játék  (BW2) :dilis:
Várost sereg nélkül hogy lehet elfoglalni? Van valami köze az Impressivness-hez vagy mihez de nem jövök rá hogy mi!  :)
VALAKI SEGÍTSEN! NEM IS OLYAN KÖNNYŰ ISTENT JÁTSZANI  :D

1) Igen ha pl kitéped a fát az gonos de ha berakod a raktárba jó. Szóval gondolkodj egy kicsit. Ha a lényedet ráküldöd az ellenfél seregére vagy a saját sereged élére állítod az se istenien jó cselekedet.
2)Igen az Impressivinesshaz van köze ha a vaárosod eléri egy bizonyos mennyiséget belőla akkor a többi város lakói emigrálnak hozzád(ha az összes ellenséges városlakó hozzád vándorol az természetesen olyan mint hogyha mindet elfoglaltad volna sereggel csak ez nem gonosz hanem jó.
3)Hát azt a kört úgy bővítheted ha épületek húzol fel
4)Állatot könnyű tanitan... egyszercsak gondol valamit hogy megcsinálja te meg vagy megsimogatod (és akor tenni fogja) vagy lilára veled és akkor az életben nem teszi meg azt a cselekedetet.
5)A BW2-ben asszem nem lehet tetoválni

_medve2 (NPC/NJK)

_medve2 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.10.26, 18:28

Ez a játék (BW2) :)
Várost sereg nélkül hogy lehet elfoglalni? Van valami köze az Impressivness-hez vagy mihez de nem jövök rá hogy mi! :gonosz:
VALAKI SEGÍTSEN! NEM IS OLYAN KÖNNYŰ ISTENT JÁTSZANI :dilis:

darklin

darklin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 106 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.16, 08:55

Próbálkozz pachel. hátha bejön..

Tommy

Tommy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 512 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.27, 14:51

Jó kérdés, nekem nem sikerült multiban játszanom, elvileg regelni kell a black&white honlapján, és utána felhasználó név, meg jelszó. De nekem nem sikerült. ;)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.18, 16:25

Helló emberek!
Kérdésem lenne hozzátok vala:
Hogyan elehet elérni a játékban, hogy az ember multiplayer módban játszhasson?

Tommy

Tommy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 512 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.09, 16:42

Hát, így most fejből nem tudom, hogy milyen könyvtárakat kell átvinni, majd utánanézek.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]