Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Negyedik tipusu talalkozas (filmkritika) (Colton)

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Koboll

Koboll

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.11.08, 12:48

Tisztelt Véleményíró!

Nagy érdeklődéssel olvastam a "véleményét" ha mondhatni ilyet erről a kiváló filmről. Több ponton nem értek egyet önnel. Hatásvadász film, ez igaz, de egy ilyen típusú filmet miért kell összehasonlítani a south park és az ideglelés c. filmmel??? A Blair még ok, de ugyan, azért ez a két film között hatalmas szakadék van.Éppen az az izgalmas, hogy nincs benne csúcspont, vagy ahogyan populárisan fogalmazta "nincs tetőpont"... Úgy gondolja, hogy kell, mert ha sout hparkban keresi megértem, csak hát az... Szerintem zseniális az operatőr munka, a csating, a sztori és hatásvadászatban éppen hogy elszáguld a Twin Peaks mellett, megjegyzem a bagoly onnan való és a bagoly szimbolikusan nagyon is túlvilági... abszolút összekapcsolható az elrablásokkal. Amúgy valóban az ember hiányolja a végén valami epilógus szerű mondani valót ehelyett egy olyan dologgal találkozunk ami ugyan érdekes, de még konkrétan sejtetni sem enged.(Audio kommentár)Szerintem izgalmas és a kategóriáját tekintve magas színvonalú, igaz nem egy Bambi vagy egy Casablanca, de nem is annak készült...
Koboll

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.11, 20:30

Szerintem hasonló stílusban jobb horrorfilm a "Paranormal activity" című.

Lanis

Lanis

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.11, 17:33

Hát igen, valóban nem egy Oscargyanús alkotás. :)
Bár azt hozzá kell tenni az "eredeti felvételek" minőségéhez, hogy a "valódi, megtörtént" esetek felvételei is mindig olyanok. Bármi paranormális, földöntúli, természetfeletti, stb. történik és arról felvétel készül, akkor az vagy csak hanganyag (az is pocsék), vagy jó elmosódott fotó vagy rosszabb videófelvétel. Normális sohasem készül. :sor:

StB

StB

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.08, 07:27

Ha nagyon kötsög lennék, belinkelném az én véleményemet is a filmről, de lényegében egyetértünk mindenben. :sorocske:
A bagyókat nem kell félteni, Snyder erősen ráállt a népszerűsítésükre, ld. a Watchmen és a Legend os the Guardians filmek. :P

Jee

Jee

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 67 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.07, 20:14

"Aminek nem tudom, mi értelme van azon kívül, hogy fóbiát alakítson ki ettõl az amúgy igen ritka és nemes állattól."

Ez ott volt. :P

-------------- automata szoveg -------------------------
Negyedik típusú találkozás (filmkritika) ( Colton )
http://rpg.hu/iras/mutat.php?cid=5740
--------------------------------------------------------

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]