Ugrás tartalomhoz

Fotó

CHIT-CHAT #13

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2781 hozzászólás érkezett eddig

Bary

Bary

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 183 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.09, 20:50

Üdv.

Sajnos holnap nem tudok ott lenni a bontotton, de öröm amiért nem megy a dolog, ugyanis ma 16:05-kor megszületett a lányom :D, hamar rászoktatom a kártyára :normaalis:

Sok sikert mindenkinek, főleg a Miskolciaknak (és Miskolc közelieknek): Steelat-nak, Spady-nek, és IceMan-nek.

arcsy

arcsy

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.09, 16:45

Én magam is híve vagyok a szerepjátékoknak, fantasy, sci-fi világoknak, és a rá épülő videójátékoknak, regényeknek is. Foglalkoztat a gondolat Nem halt: meg majdnem teljesen MO-on a szerepjáték? Igazából kik játszanak vele? a régi fénykor nagy játékosai 30as rókák már, a szerepjátékos boltok sorba zárnak be, nincs piac, nincs érdeklődés, a régi haverokat nem lehet összeszedni. Az MMORPG-k elterjedése még többet rontott a helyzeten, az új generáció is inkább elmegy WoWozni. Itt nálunk, kecskeméten totál eltünt minden társaság, szaküzlet, játékos. Persze biztos túlzás amiket gondolok, de nekem tényleg ez az érzésem hazánkban kb 100 ember van, aki az elmúlt (legyen) 5 hónapban legalább 10 félnapos party-t lenyomott. Ezért sem értem, miért akar minden második játékos új világot alkotni. Anno körülöttem is mindenki alkotói kényszerben szenvedett. Úgy veszem észre mára az a párezer ember aki legalább fél évig (mások hosszú évekig) tudott jó partival játszani, azok már mind úgy nyilatkoznak, hogy kinőtte, nincs meg a régi csapat stb.. Persze biztos van főleg pesten pár kemény mag, de rajtuk kívül sztem a scene halott :normaalis: Nektek mi a véleményetek? ( Bár látom a forumot se nagyon olvasgatják). Hány ember tolja mostanság is KOMOLYAN a szerepjátékot? 10-20 baráti kőr?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]