Ugrás tartalomhoz

Fotó

Standard (T2) #2

• Válasz írásához lépj be
987 hozzászólás érkezett eddig

marrowgnawer

marrowgnawer

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 751 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.07, 15:32

Játszottam EE deck ellen, csúnyán rampol csúnyát sebez, de a horda megveri,mivel nem kell nekem leszedni semmit igy a lövéseket lehet nyugodtan fejbe küldeni.

ToxinBoy

ToxinBoy

Matrac

• Fórumita
  • 1585 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.07, 12:19

Nem vagyok egy standard mágus, de ez a dekk megmozgatott valamit bennem:
http://www.channelfireball.com/articles/channel-twoo-epic-experiment-standard-matches/

primo

primo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1762 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.07, 10:33

az hogy legalabb egyet tud keresni boven eleg... +farseek. b.ranger miatt sok deck 6-7db -ot is jatszik raadasul. sztem nem veletlen nem jatszak.

dokaan

dokaan

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 236 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.06, 23:08

http://www.thecouncil.es/tcdecks/deck.php?id=9397&iddeck=68632

az új UW control :D

Nekem túl stabilnak tűnik a földhelyzet, ennyi féle duál (15, de 20 lesz) nem mindig van standardon. az meg hogy nem tud basic landet keresni, nem lesz akkora előny. Vagy de?

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.06, 12:18

Azért csak hogy valami produktívban is elkezdjek gondolkodni így Bochum meg RtS előtt.. azt néztem, hogy nagyon sok deckben 0-2 basic land van. Ettől elkezdtem azon tűnődni, hogy vajon mennyire lenne kifizetődő mondjuk 2 szín esetén Ghost Quarterrel játszani, esetleg direkt földpusztításra gyúrni? Ha 1-2 színből sikerül kizárni a kollegákat, az már nem szokott rossz lenni. Ez a dolog mondjuk annyira friss, hogy még nem is nagyon néztem szét mik állnak rendelkezésre ehhez :)

A parát persze a rohamdekkek jelentenék (leginkább talán a B/R zombik). De azért ha máson nem is, két szín esetén eltűnődök akár alapból vagy sideből a Quartereken.

Módosította Xellos: 2012.11.06, 12:19

dokaan

dokaan

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 236 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.06, 08:41

Érdekes lehetett a meta... :D Bár nem néztem meg, de gondolom akkor a többi dekk sem lehetett valami ütős!

Azért ez inkább vicc kategória tényleg :D

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.06, 08:32

ez a két dekk eléggé érdekes ehhez képest eléggé top 8 lett mindkettő nem ? :D

Ez a legviccesebb az egészben :)

Axicomm

Axicomm

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.05, 23:31

ez a két dekk eléggé érdekes ehhez képest eléggé top 8 lett mindkettő nem ? :D

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.04, 13:03

Mi dekket találtam :)

http://magic.tcgplayer.com/db/deck.asp?deck_id=1065119

Bár név alapján ez lehet náluk családi hagyomány:

http://magic.tcgplayer.com/db/deck.asp?deck_id=1065122

Módosította Xellos: 2012.11.04, 13:05

double_g

double_g

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1076 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.01, 22:49

Én is szívesen indulnék egy nagyobb versenysorozatban, vagy egy nagyobb standard versenyen, de csak akkor, ha az összes nyereményalapot nem csak a top 8 viszi el. :-(
Értem én, hogy a pro játékosoknak az a kihívás, de szerintem többen lehetnek azok, akik csatlakoznának, ha nem nekik kellene összedobni többek között a prok nyereményét, akiknek már amúgy is megvan a hatalmas gyűjteményük.

Ha elkerülte volna bárki figyelmét:

Díjazás:Létszámtól függő, de a Top16 mindenképp nyereményt kap. 30 fő fölött legalább 3,5 booster a nyereményalap játékosonként. Plusz a Top8-ban Magices táska, T2 versenylapok, stb.

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.01, 22:23

Én is szívesen indulnék egy nagyobb versenysorozatban, vagy egy nagyobb standard versenyen, de csak akkor, ha az összes nyereményalapot nem csak a top 8 viszi el. :-(
Értem én, hogy a pro játékosoknak az a kihívás, de szerintem többen lehetnek azok, akik csatlakoznának, ha nem nekik kellene összedobni többek között a prok nyereményét, akiknek már amúgy is megvan a hatalmas gyűjteményük.

Lorac

Lorac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.01, 11:55

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY!

Kedves Játékostársak!

Elégedettek vagytok-e azzal, hogy nincsenek kiszámíthatóan rendszeres standard versenyek és nincs T2 versenysorozat (meg másmilyen se, ha már itt tartunk)? Kívánja-e a testetek, hogy összerakjatok egy drága T2 paklit, hogy aztán ne tudjátok sehol sem megfelelően pörgetni? Megfelel-e nektek szökőhetente egyetlen 8-14 fős FNM a témában?

Tudom, hogy nem. Sokan mondtátok.
Felelősök keresése helyett inkább próbáljunk meg tenni valamit az ügy érdekében, hisz mindannyiunk közös érdeke, hogy ne makkanjon meg totálisan a Magic Magyarországon. Kár lenne egy olyan országért, ahol egy WMC 4. helyezett csapat tanyázik...

Egy szó mint száz, itt az idő megmutatni (újra), hogy van IGÉNY. Sokat hallottam azt, hogy nincs értelme T2-t szervezni, mert nincs elég ember, és hogy ez az egyik oka annak, hogy nem fektet bele senki energiát.
Néhányan úgy gondoltuk, hogy teszünk egy próbát és rendezünk egy próbaversenyt. Ez lesz a Return to Standard november 24-én. A cél, hogy kiderítsük, mégis mekkora tömeget vonz egy magyar viszonyok között kiemelkedő díjazású T2 verseny. Ha nem sikerül így sem legalább 40-50 főt összehozni, akkor (személy szerint) nem sok esélyt látok arra, hogy a jövőben bárki jelentősebb verseny (netán versenysorozat) szervezésére adja a fejét. Ez pedig a vég kezdete lenne.

A Return to Standardról annyit, hogy a 2012-es Nemzetihez hasonlóan ez is nonprofit verseny, azaz a költségek rendezésén túl minden pénz a nyereményekre van fordítva. Ennek köszönhető a várhatóan legalább 3,5 booster/fő díjazás (ez a létszámtól függően akár 4/fő is lehet!). Emellett ismét beszálltak felajánlásokkal emberek (eddig Gergely Gulyás, Ferenc Nagy, Gabor Hegyi). Ha mindegy jól megy, akkor a Sárkánytűz kedvezményesen fog boostereket biztosítani. A főbíró újra Toti lesz, a scorekeeper Broki, és ismét a színvonalas 10 Minutes-ben rendezzük az eseményt. Lehet dealerkedni (GG-ék mindent megvesznek! :))) és side eventezni is, ha van igény.
Részletes nyereménylistát azonnal posztolok, amint lesz visszajelzés a Sárkánytűztől.

A feltételeket megteremtettem. Most már csak rajtatok áll bebizonyítani, hogy igenis kellenek a népnek az ilyen jellegű versenyek. Mutassátok meg, hogy van értelme erőlködni! JELENTKEZZETEK MINÉL TÖBBEN! Ennek más módja nincs.
Regisztrálni a lenti linken lehet.

Remélem ezzel a "levéllel" (és versennyel) sikerül elindítani valamit egy kellemesebb jövő érdekében.
Aki kicsit is szívén viseli a magyar Magic sorsát (és nem szembesül elháríthatatlan akadállyal), az eljön.
Találkozunk Nov 24-én.

Tengermély tisztelettel,
Horváth Tamás

http://www.mtgportal.hu/turnaje.php?vTurnajID=1124

Iron1

Iron1

Áronbácsi

• Fórumita
  • 2534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.05, 17:32

Cikk 3

Classic :sherlock:

Moderátor? Ban? :-)

Kétharmadnyi releváns tartalom. Ez jobb, mint a fórum átlaga vagymint az előző 3 bejegyzésé. :D

Baro75

Baro75

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 817 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.05, 14:55

Cikk 3

Moderátor? Ban? :-)

Tekozlo_fiu

Tekozlo_fiu

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1573 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.05, 12:53

Cikk 3

-Roland-

-Roland-

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 192 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.05, 12:18

Hali ! Vajon hogy fog alakulni a standrad rotálás után ? Mik leszenek az új topdekkek ? És a meghatározó lapok ?

titok:)

Cikk 3 IT'S A TRAP!!!

Iron1

Iron1

Áronbácsi

• Fórumita
  • 2534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.05, 11:58

Hali ! Vajon hogy fog alakulni a standrad rotálás után ? Mik leszenek az új topdekkek ? És a meghatározó lapok ?

Cikk 1
Cikk 2
Cikk 3

apofisz1

apofisz1

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 402 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.04, 23:11

Axicomm

Axicomm

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.04, 20:23

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.18, 18:47

Nézem az egyik legfrissebb verseny eredményeket:

http://www.magic-league.com/deck/78507/standard_t2.html#UW Delver34317

Eléggé érdekes 19 földre a side-ban 2 Tamiyo :-) Bátor a gyerek!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]