Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

I. Vilagok Szarnyain Szerepjatekos Talalkozo - Debrecen (Gyorfi Peter)

• Válasz írásához lépj be
20 hozzászólás érkezett eddig

Inspector

Inspector

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.06, 22:03

Sziasztok!

Reméljük, élvezték, akik ott voltak, és még egyszer köszi BePe, hogy kiraktad a hírt. Bocs mindenkitől a szűkös helyért, de nem erre számítottunk mi sem. Jövőre igyekezni fogunk, hogy még jobb legyen a dolog ;)
Köszi Colton jókívánságait is! Szerencsére be is jöttek.

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.11, 23:29

A Világok itt még csak bontogatták Szárnyaikat.
Creep: Köszönjük, s Én meg remélem, hogy beszélünk majd. Lenne miről.

creep

creep

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.11, 13:30

Gratulálok a szervezőknek és modulíróknak is, mindenkinek ajánlom ezt a találkozót, remélem hamarosan találkozunk ismét!

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.10, 18:52

Sziasztok!

Számomra egy 15 éves álom beteljesülése volt az I. Világok Szárnyain Szerepjátékos Találkozó keretében lezajlott Warhammer Fantasy verseny. Örülök, hogy eljöttetek és megpróbálkoztatok ezzel a nem épp könnyű modullal.
(Remélem, hogy csak engem szidtatok, nem a felmenőimet!) :)
Gratulálok a díjazottaknak, köszönöm a segítséget Fekusznak, és külön köszönöm Kornya Zsoltinak, hogy elvállalta a bíráskodást! Komoly lelkesedést láttam a csapatok részéről, ez az előtörténetekben is megmutatkozott. Részemről várom a verseny WHFRPG játékosainak véleményét a zagrukblackblade@gmail.com címre, és kommentjeiteket itt!

Colton: A Talákozón a versenyekre 35 MAGUS és 24 WHFRPG játékos jelentkezett. Tényleg nem fértünk el...

Üdv!
Bereczki Gábor

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.07, 19:01

Hát, a KM segítség csak nem érkezett meg. Marad a 6 csapat. Sajnálom. :nemertem:

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.03, 12:54

Jelentkezett ma is 2 fő, plusz egy egész csapat. Nincs szívem elküldeni senkit... Tényleg jó lenne még két mesélő.
Creep: köszönet

creep

creep

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.03, 07:18

Azért még kutakodunk mesélők után nagy erőkkel:D

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.02, 21:38

A Makka team a 6.
Több játékost már nem tudunk fogadni. :para:

Üdv mindenkinek, találkozunk a versenyen!
Bereczki Gábor

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.02, 18:34

Az eddig jelentkezett 5 csapat neve :
Altdorfi bárdok - 4fő
Law-abiding Citizens - 4fő
NSZK - 4fő
Susogó Aquir - 4fő
Félszerzetek (csapatnevet még nem kaptam) - 4fő

Úgy tűnik lesz még egy hatodik csapat is, úgyhogy bajban leszünk KM ügyileg! Tudna valaki segíteni?

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.01, 12:11

Egy dolgot elfelejtettem kiírni a hirdetménybe: A "Starting Wounds" és a "Starting Fate Points" szintén a KM előtt kerül kidobásra!!

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.01, 12:02

Történt némi félreértés, amit most itt szeretnék tisztázni.
A versenyen a random talenteket KÖTELEZŐ kidobni a KM előtt. Nem szeretném ugyanis, hogy mindenki pont olyan talentekkel rendelkezzen, ami (nahát, de furcsa) egészen véletlenül beleillik a karakterfejlődés képébe, ill. minden ember "Night Visionnel" és/vagy félszerzet "Sixth Sense"-el induljon!

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.30, 13:37

Megvan az 5. csapat is WARHAMMER-hez. Az előtörténetek elküldésére már csak 2 napotok van!

Inspector

Inspector

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.24, 10:10

Kaptam telefonokat, emaileket és a verseny mellett megrendezésre kerülő kis fantasy képkiállításra is már 11 művész jelzett vissza. Vannak érdeklődők a kollégiumból is, és még a plakátokat ki sem tettük az egyetemi létesítményekben. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden érdeklődő meg is fog jelenni, de nem is erre számítunk. Bevallom, meg is szorulnánk hely tekintetében. Reklámozni nem volna etikus itt a többi oldalt, de ha szeretnéd, privátban megírom neked, hogy hol hirdettük még meg a rendezvényt(online formában).

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.24, 07:00

"már itt is ilyen érdeklődést kapott"

meg tudod mondani, hogy meg hol?
en nem talaltam es kivancsi lennek ra.
koszonom.

Inspector

Inspector

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.23, 21:45

Sziasztok!
Örülök, hogy már itt is ilyen érdeklődést kapott a hír. Ezek szerint mégis el lehetett olvasni, sőt, láthatóan szó nélkül sem maradt. :)
Köszi minden jellegű észrevételt, kritikát és javaslatot! Ebből tanulunk mi is.
Köszi a jókívánságokat is! A képekből pedig majd kiderül, hogy ott volt-e Kornya :sor: De ha aláírást szeretnétek, azt előre kéretik ám jelezni :)

Üdv,

Györfi Peti

<small>Iróni-A-Méter: 1/5</small>

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.23, 17:59

Eddig 4 csapat jelezte, hogy jön a warhammer versenyre. Még van 2 szabad mesélőnk.

Creep: Tényleg ez lesz az első WHFRPG 2ed verseny kis hazánkban? Erősödik a nyomás!! :sor:

Colton: Semmi gond! Köszönjük és legyen igazad!

Ogryn

Ogryn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.23, 17:44

Creep: Valóban ez a rendezvény lesz az első a srácoknak. A fellépett szarkazmust ez esetben valóban építő kritikaként továbbítom az illetékesnek. Az építő kritika mindenkire ráfér.
Colton: Felesleges élcelődni egy bontakozó stíluson. Majd fog az javulni!
A hirdetmény valóban túlontúl archaikus lett. Ez viszont a lelkesedés és tapasztalatlanság egyvelegéből adódik. Ki nem így kezdte? :sor:

MÁS:

Jómagam a rendezvény keretén belül kizárólag a WHFRPG versennyel kapcsolatban tudok pontos felvilágosítást adni az érdeklődőknek (tehát MAGUS-versennyel és magával a rendezvénnyel kapcsolatban NEM). A http://klkrpg.fw.hu oldalon ott van a részletes WH hirdetmény. Legyetek szívesek az abban található klkrpgverseny@gmail.com címre küldjétek a WH jelentkezést a kavarodás elkerülése végett!

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.23, 17:16

Ok,ok tényleg rosszmájú voltam, kívánom hogy ne férjetek el a helyen, sok sikert a lebonyolításhoz, minél több érdeklődőt nektek.

creep

creep

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.23, 13:27

Colton: sajnos tévedsz, mert ott lesz, ha ideje engedi.

Egyébként köszönettel tartoznak a szervezők az építő kritikákért, elfért. Ez a rendezvény most készül az első alkalmára, s így kezdőként szüksége is van a támogatásra. Több szót ne is vesztegessetek tehát a megfogalmazásbeli hiányosságok felemlegetésére :sor:

Azt javaslom, vegyétek inkább figyelembe, hogy az első találkozó (tudtommal, javítsátok, ha nem így van), ahol WHFRPG-verseny lesz megrendezve, ráadásul MAGUS-sal egybekötve, az ország szerepjátékos tekintetben talán legaktívabb városában!
Gyertek el minél többen, s érezzétek jól magatokat ezen a találkozón!

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.23, 12:15

Én se értem miért kell ennyire erőltetni az archaizálást, szerintem itt inkább értelemzavaró, mint eredeti, vagy ötletes.
Ennél jobb már csak az lett volna ha úgy fogalmazzák, hogy "a torna érdemes igrice a hírhedt tuan-jobbágy vadász Kornya Zsolt, aki sajnos nem lesz ott, de drukkol nektek nagyon."

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]