Ugrás tartalomhoz

Fotó

Online-Offline boltok általában

• Válasz írásához lépj be
94 hozzászólás érkezett eddig

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.05, 14:03

Létrehoztam egy topicot annak, amit eddig az OFF-ban tárgyaltunk, hogy mi hol hogyan kapható, mennyiért, milyen tapasztalatokkal, stb...
Milyen akciók hol vannak, stb...

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.05, 13:16

Nekem már kb. 3-4 csomagom veszett el a Maelstromtől, de eddig még nem volt kötelező az ajánlott csomag. Mondjuk én már másként elvből nem is rendelek.

én nem regisztrált csomagként kaptam meg eddig 3-4 pakkot a maelstromtól. egyébként úgy emlékszem hogy ha elveszik a csomagod, akkor elküldik újra ingyen, de azt már regisztrált küldeményként, és attól fogva nem rendelhetsz biztosítás nélkül.

ITT azt írják, ha jól értem... ([acronym="If you don't receive your items within twenty-eight days of dispatch notification (or two calendar months if you live outside the United Kingdom) - i.e., the date mentioned on the Items Dispatched e-mail - and you haven't chosen recorded delivery, please let us know and we will organise replacement items immediately. This is totally free of charge but please note we cannot arrange a refund, only replacement items. It is our experience that very few packages actually go missing, however, and usually a quick call to your local post sorting office and/or customs office will magically produce a package that has been waiting for you.
Once you have contacted us regarding lost items and we have sent out replacements, we must ensure any further orders you place with us will be sent using recorded and insured delivery. This will be automatically added to your shopping basket, with a choice of types - but you will have to pay for this extra cost of course.
If you have chosen to use recorded or insured delivery, please contact the Royal Mail through their website and find out what has happened to your item using the tracking number(s) we have given you on the Items Dispatched e-mail."]
faq[/acronym])

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.05, 11:37

Nekem már kb. 3-4 csomagom veszett el a Maelstromtől, de eddig még nem volt kötelező az ajánlott csomag. Mondjuk én már másként elvből nem is rendelek.

én nem regisztrált csomagként kaptam meg eddig 3-4 pakkot a maelstromtól. egyébként úgy emlékszem hogy ha elveszik a csomagod, akkor elküldik újra ingyen, de azt már regisztrált küldeményként, és attól fogva nem rendelhetsz biztosítás nélkül.

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.05, 09:01

schimiczkay

schimiczkay

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1576 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.04, 11:23

Én aztat nem értem, hogy asszongya, hogy pakoljuk be az új 8ed -t, mert az jó még juni13 előtt, de hogyan,ha az később jelenik meg, és a shop-ban sem találom?
Mit értek félre, mit rontok el?

A Maelstromot ismerve még 3x meg fogják hosszabítani az akciót a nagy érdeklődésre és a 8ed-re való tekintettel :sor:

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.04, 11:13

Én aztat nem értem, hogy asszongya, hogy pakoljuk be az új 8ed -t, mert az jó még juni13 előtt, de hogyan,ha az később jelenik meg, és a shop-ban sem találom?
Mit értek félre, mit rontok el?

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.04, 10:55

Your 15% off UK RRP discount voucher lasts for ten days, ending on Monday 13th of June 2010 at midnight (GMT) and it's a great chance to grab yourself all those superb new releases over the summer - the new Warhammer eighth edition rulebook, the new Hordes and Warmachine books and much more - as well as grab your favourites and try out all the superb new miniatures and hobby products we keep bringing you!
It will work on all the items within our webstore, but:

Apart from the above, the voucher will work on pre-orders and, crucially, you'll still earn Moneyback - although tiered discounts are disabled when using a voucher of course.

Your voucher code is: SUMMERTIME

To use this voucher simply register on the webstore, www.maelstromgames.co.uk (if you haven't already), copy and paste the code into the appropriate field in your basket when you have selected the items you want, press 'REDEEM', and the webstore will do the rest. You are not limited to one purchase and, indeed, we would ask you to recommend us to your friends with this voucher!

Remember though that this voucher is intended for the webstore only - it does not apply to any of our auctions or shop inventory items on eBay.

Happy Ordering!

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 20:58

Igen, azt hiszem az a 10font belefér, 2 ghoul csomagon megspórolja az ember, és nyilván akkor többet rendelek...
Köszi az infókat mindenkinek.

Aziraffael

Aziraffael

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 254 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 20:20

Szia Bala!

Bárhonnan is rendelsz, legyen regisztrált a csomagod, magyarul ajánlva feladott, mert különben vagy megjön vagy nem.
Mindenkinek van +/- élménye, nekem most az utolsó az, hogy február óta jön egy Maelstrom csomag kb. 17.000.- értékben
és asszem soha nem fog ideérni, szóval megéri regisztráltatni, mégha + pénzbe is kerül. :nos:
Illetve akkor nem ha valaki a szerencse fia és egy golyóval is tud 6-ost dobni. ;)

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 14:52

Nem csoda. Rendelsz A-t, B-t és C-t. A és B van, de C épp kifogyott, mert én pár perccel korábban rendeltem. :nos: Ekkor várnak az angol beszállítóra maximum 20 munkanapot. Ha ez alatt sem jön annyi, hogy neked is legyen C-d, akkor elküldik, ami már benne van a dobozban, majd feladnak még egyet, ha megjött a C.
Ez mindenhol így működik. Én sem fizetnék kétszer postaköltséget, amikor egy kis türelemmel csak egyszer kell.

A postaköltség amúgy tényleg ingyenes, de nem szabad, lopják a csomagokat a vámon és a postán. Csak kb. 10 font az ajánlott küldemény díja (kb. ennyi lenne hazánkban is), megéri.

maelstorm games

de juniustol a gw is ingyenesen postaz 10 font folott akarhova.

mondjuk maelstorm elonye a 17%-os gw basztato arleszallitas. hatranya, hogy neha hetekig tart, mire a cuccot kuldik.

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 14:03

Köszönöm!
:nos:

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 14:00

maelstorm games

de juniustol a gw is ingyenesen postaz 10 font folott akarhova.

mondjuk maelstorm elonye a 17%-os gw basztato arleszallitas. hatranya, hogy neha hetekig tart, mire a cuccot kuldik.

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.03, 13:58

Melyik az az online bolt ami occsó és csak 1 font vagy dollár vagy mi a postaköltség 10 font vagy dollár vagy euró vagy mi fölött?
Vagy mi?

Szóval online boltot keresek GW termék vásárlásának céljábul.

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.21, 17:55

Csak GW-s cuccokra

YOUR GW PRICE RISE BEATER VOUCHER
----------------------------------------------------------
Your 17.5% off UK RRP discount voucher ends on Monday 24th of May 2010 at midnight (GMT) and it's a great chance to grab yourself those Games Workshop products you really fancy before they go up in price!
It will only work on Games Workshop items - Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40,000, Lord of the Rings and Citadel Hobby - so please don't expect it to work on anything else! It will not work on Games Workshop Direct items, either.
Apart from the above, the voucher will work on pre-orders and, crucially, you'll still earn Moneyback - although tiered discounts are disabled when using a voucher of course.

Your voucher code is: GW-BEATER

To use this voucher simply register on the webstore, www.maelstromgames.co.uk (if you haven't already), copy and paste the code into the appropriate field in your basket when you have selected the items you want, press 'REDEEM', and the webstore will do the rest. You are not limited to one purchase and, indeed, we would ask you to recommend us to your friends with this voucher!

Remember though that this voucher is intended for the webstore only - it does not apply to any of our auctions or shop inventory items on eBay.

Happy Ordering!

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 22:47

YOUR EARLY EASTER VOUCHER
----------------------------------------------------------
Your 17.5% off UK RRP discount voucher is in force now and ends on Monday the 5th of April 2010 at midnight (GMT). It's a great chance to grab yourself all those lovely new ranges we've brought in over the past few months since our expansion as well as all your old favourites! It will work on all the items within our webstore, but:

- not on any Flames of War items
- not on any Seeds of War items
- not on any Too Fat Lardies items
- not on any Games Workshop Direct items
- and additionally, not on anything within our eBay store.

Your voucher code is: EARLY-EASTER

Happy Ordering!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]