Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Nier (- Gestalt) (Poison )

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5606 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 16:52

Mercenary: nem egy esetben láttam vagy olvastam róla olyan bemutatót, ahol az illető bocsánatkéréssel kezdte, hogy "akárki akármit mond, neki igenis tetszik". Erősen megosztó játék.

mercenary

mercenary

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 15 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 14:26

Ehh... Pedig azt kell, hogy mondjam, nekem a Nier az egyik kedvenc játékom. Japán játék még soha nem kötött le annyira, mint ez. Ok, azt elismerem, hogy az eleje béna és unalmas (gondolom a teszteken is ezért szerepelt csúfondárosan), de ahogy bontakozik ki a sztori, úgy szippant be a feeling, és onnantól iszonyatosan addiktívvá válik. Kb. 80 órát töltöttem vele, mire Xbox-on kimaxoltam. Ilyen játék kéne még! Iróni-A-Méter: 1 - Komolyan gondoltam

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.24, 18:30

Én bírom a japán játékokat, Devil May Crytól a Dynasty Warriorson át a Shadow of the Colossusig, de a Niert öt órányi játék után vittem is becserélni. Hál' istennek, megszabadultam tőle.

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.24, 14:19

20-25 órán keresztül DevilMayCry-stílusban monsztahentelés, közben pár ládatologatós feladat és platformer/Shmup poénkodás. Mindez tipikus (számomra gyomorforgató) mai japcsikonzolfenezi látványvilággal megjelenítve, de az átlagosnál is alacsonyabb kivitelezési színvonalon.
Ez bizony nincs partiban sem az Icóval, se az SotC-vel, ha játékban megnyilvánuló "lélekről" és fantasy rétegjátékokról beszélünk. A Diablóval inkább vehető egy kalap alá, csak szögegyenes sztori helyett ez japcsi zagyvalékkal kábítja a játékost.

<small>Iróni-A-Méter: 1/5</small>

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 554 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.24, 07:21

Ez nagyon érdekesnek tűnik.
Remélem, kijön egyszer PC-re is.

-------------- automata szoveg -------------------------