Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fórum - offline

• Válasz írásához lépj be
282 hozzászólás érkezett eddig

orad

orad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 236 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.03.04, 12:41

Hellóbelló, sziasztok!!!

Véletlenül erre jártam, de megörültem nagyon!!! Sikerült új jelszót is generálnom, mert ELFELEJTETTEM az előzőt... Nagyon durva... Valaki tud valamit a képemről? Nagyon örülnék, ha azt még odabiggyeszthetném magamhoz. 

Üdvözlök mindenkit!!!!!! :) :)

Orad - A Holfdényes Éjszakák Bűbája

(ezt bezzeg nem felejtettem el :P)

Carun

Carun

The Living Armor

• Fórumita
  • 906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.25, 15:15

Az Opera is megoldja ezt a problémát, annak aki - mint magam is - ki nem állhatja az IE-t :)

Stee

Stee

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 12:44

Köszi a válaszokat és a segítséget! :)
+ Értettem Alew, mea culpa ^^

Szép Napot! :3

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 12:28

Kedves Stee,

Ahogy Alew is írta, a probléma ismert, de sajnos elhárítani nem tudjuk.
Természetesen nem kell IE-t telepítened a gépedre, amennyiben nincsen rajta. Ebben az esetben kérlek a teljes karakterleírást küldd el a regisztrációddal egyidőben a bitorlo.mod {kukac} gmail.com címre, a regisztrációs leírás végén pedig jelezd ezt nekünk. Így ha megfelelő a karakter, akkor aktiválás után be tudjuk illeszteni hozzá a teljes leírást.

Üdev:
Crysa

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 11:57

A hibát ismerjük, sajnos a Mozilla és a Chrome valamiért csak 400 karaktert enged, viszont az IE esetében nincs ilyen korlát, ott bármennyit be lehet gépelni. Ellenben a 4-5 sor külső leírást túlzásnak érzem, egy értelmes és hangulatos leírást meg lehet oldani 2-3 sorban is.

A későbbiekben az ilyeneket kérlek az Előszobában vagy a Tébolydában beszéljük meg. Köszönöm.

Alew

Stee

Stee

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.08.16, 11:43

Üdve!

Lehetséges az, hogy az új regisztrációknál összefüggő, értelmes mondatokat várnak el, 4-5 sornyi külső leírást, némi jellemleírást és ez mellé egy kis előtörit is? Ahh és kihagytam hogy mindezt 400 karakterrel kellene megoldani. Lehetséges ez, vagy csak az én regisztrációs ablakommal történt valami, ami nem engedett normális, kerek karakterleírást elküldeni, a 400-as limit miatt?

Előre is köszi a választ. =)

lucienmontfort

lucienmontfort

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.04, 03:51

Üdv!

Nyomatékkal kérnék mindenkit, idegesítsek fel esetlegesen akárhogy is valamikor is valakit is, a motherfucker kifejezést még üziküldőben is legyen szíves mellőzni! Noha az angol nem annyira kifejező nyelv, mint a magyar, első látásra kapott fordítás annak függvényében, hogy anyám 1999.október 08-án agyvérzést szenvedett el, és bal oldala lebénult, ezáltal rokkantnyugdíjas lett, különösen sértő számomra!

hypatia

hypatia

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.08.02, 15:58

Üdv!

Tisztában vagyok vele, hogy Hypatia nem oszt, és nem szoroz, hogy van-e vagy sem, csupán közlöm, hogy nem tűnik el végleg a karakter, de most munka miatt nem tudom, hogy lesz-e erőm feljönni vele. Majd igyekszem feltünedezni.
Fórumon leszek, a megkezdett játékokat folytatom.

Szép napot!

nayron

nayron

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.06.13, 15:51

Egy admin megnézné a regeléseket? Köszi! :)

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.30, 18:48

Kipp-kopp!

Nahm, megérdeklődtem Bolond bácsit, ő azt mondá, hogy ötleteket ő küldött anno BePe-nek, egy időben Gabriel is, valamik állítólag le is lettek programozva, de igazából függőben van az ügy. Nyilván pénz, erő, idő, kedv, egyebek kérdése is, ha láttátok, anno BePe jelezte többször is, hogy bocsánat, de már az egészségére megy a meló. A bátrabbak érdeklődhetnek nála, egyébként saját vélemény, hogy ~10 játékosért nem éri meg neki sem ezzel bajlódni, az a 10 meg már jól megszokta a rendszert. Öhm, ez már tényleg csak magánvélemény, tudom, olyan, mint a s***lyuk, mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másé.

Navia; Ildi...

U.i.: Bocsi a duplapostért... =)

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.30, 17:27

Üdvözlet, egy kérdésem volna, bárkihez aki pletykáknál többet tudna mondani a dologról.

Ma az egyik játékos tőlem kérdezte ( Nyilván arra gondolva hogy modként én biztos beavatatott vagyok. Mfha. :) ) hogy mikor lesz Biti 3.

Igazából a válaszom lerövidítva annyi volt hogy ne tartsa vissza a lélegzetét az illető. S mivel engem is érdekelne, ha bárki tudná mondani, igazából van még bármi tervbe véve?

Halihó!

Nos... néhány hónapja még arról volt szó, hogy néhány hónapja lesz. (Mostanra már lennie kellene elviekben vagy mifene). Bolond volt nagyjából képben a dologgal, ő tárgyalt BePe-vel, de Bolond kissé elérhetetlen mostanság. Nha jó ,nem igaz ,hogy elérhetetlen, de én ritkán látom. Szóval vagy BePe-nél kell érdeklődni, amennyiben ráér válaszolni, vagy esetleg Bolondot lehet zaklatni. Majd nekiállok kérdezgetni, hátha kifecseg valamit. :)

Ennyit tudtam hozzászólni

Uff...(én már eleget ufftam, uffál mostmár te is) :gyagya:

Navia; Ildi...

Módosította Navia_la_Fonz: 2012.03.30, 17:28

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.28, 18:02

Egy kicsit nem figyelek ide... És mi a vége?
Bakker MAdFox, de randa lettél XD

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.28, 17:53

Üdvözlet, egy kérdésem volna, bárkihez aki pletykáknál többet tudna mondani a dologról.

Ma az egyik játékos tőlem kérdezte ( Nyilván arra gondolva hogy modként én biztos beavatatott vagyok. Mfha. :) ) hogy mikor lesz Biti 3.

Igazából a válaszom lerövidítva annyi volt hogy ne tartsa vissza a lélegzetét az illető. S mivel engem is érdekelne, ha bárki tudná mondani, igazából van még bármi tervbe véve?

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.26, 21:48

Nem csak a Chrome, hanem a Firefox se. Egyedül Explorerben lehet rendesen írni :)

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.26, 08:40

Remek, fény derült rá az utóbbi időben miért volt olyan sok rövid, de egyébként kezdetnek nem rossz karileírás. Mer Google Chrome -ot használt mindenki. Én meg azt hittem egyvalaki direkt szórakozik.

Álljon hát itt egy figyelmeztetés, a Google Chrome, nem engedi hogy többet gépelj pár sornál. A továbbakban ha ugyanolyan méretű leírást látok, és látszik hogy a készítő megpróbállt minél többet besüríteni a kevés helyre, beengedem, de aztán kéretik javítani ha lehet később.

S elnézést kérnék mindekitől akinek a karakterét ezért nem fogadtam el.

baronet

baronet

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.01.06, 20:49

BUÉK és Boldog Karit így utólag mindenkinek! Apropó, valaki megnézné a regire váró karikat? Köszi!

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.04, 21:50

Boldog karit és buékot így nagyon elkésve :D

Eladamir

Eladamir

Pozőr Uraság

• Fórumita
  • 451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.31, 13:45

Kép

Carun

Carun

The Living Armor

• Fórumita
  • 906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.31, 11:13

Boldog Új Évet minden Bitorlónak :)

Remélem 2012 a Trónbitorló 3 éve lesz, addig pedig jegelem magam :) Na, kevés vitát és jó játékot a jövőben is, a teáskannát meg váltsák fel a pezsgősüvegek :pig:

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 803 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.29, 12:31

Szép napot mindenkinek!

Bár nem nagyon járok már erre (a vén csontok átka, meg az izületek meg hasonlók) és lemaradtam a Karácsonyi jókívánságokról, de azért...

Kívánok Mindenkinek Sikeres és Szép Új Évet és Jó és Kellemes Kikapcsolódást és Játékokat Itt a Bitifórumon, a Trónteremben és magán a honlapon! :)

Üdvözlettel,
A vénséges vén Banya/Nyanya

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]