Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fórum - offline

• Válasz írásához lépj be
282 hozzászólás érkezett eddig

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1312 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.16, 16:33

Hm...Hm...Hm....

... De azért .... NESTA MINT MOD?!?!?!?!?! :) :) :D :sor: :sor: :sor:
Ha hozza eddigi stílusát, nem fogunk unatkozni :)
Ariának is grat. :D

...

Üff

Sokat öregedtem már azóta... Egyébként csak próbamodvagyok/leszek, nem tudom fog-e menni meló mellett, de majd igyekszem. Már modkari-ötletem is van :(.

Szépeket!

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.15, 18:59

Hm...Hm...Hm....

Bár úgy voltam, hogy abbahagyom a bitit a búsba, mivel kevés lehetőséget láttam benne, de éehet mégis regelni fogok. Le a kalappal, jónak indul a dolog. Most még nem kérdezősködök, hagyom letisztulni a dolgokat. De azért .... NESTA MINT MOD?!?!?!?!?! :) :punny: :) :D :P :ugri:
Ha hozza eddigi stílusát, nem fogunk unatkozni :sor:
Ariának is grat. :P

Egyébként egy dologban nem értek egyet:nem lesz attól több a kari, hogy "nyílt" lesz a reg. Inkább a szintrendszerben látok csábító erőt. De a karik moderálását én megtartanám. Hogy gördülékeny legyen, ezért a következő módon:
- regeljen a drága, amit akar. De legyen a jog fenntartva, hogy a modok mikor fellépnek, rászólhassanak a userre, hogy eztmegezt írja át/törölje ki. Így lehet azonnal játszani, de marad vmilyen kontroll. Nekem semmi kedvem megint félistennekkel küzdeni, mint az anno nemegyszer megtörtént.

C0nnla

C0nnla

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.12, 11:38

a: *a júzer meglepődik, hogy mennyire félre értő júzerek lepődnek meg azon, hogy egy elf ezer évekig él és 800 év egy elfnek semmi*
b:így fogok tenni

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.12, 11:14

Háát C0nnla... két dolgot tudok erre mondani:

a:*júzer meglepődik, hogy a másik több ezer éves elf karit birtokol, még egy gonosz kérdés is fölmerül benne.*
b: kérlek szépen, regelsz egy másik több ezer éves elf karit, nem kell ezen nyávogni...

C0nnla

C0nnla

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.12, 10:56

Az már azért mégiscsak kitolás, hogy egy elf karit is törölni kell aminek az élet kora több ezer év...

Syrus-con-Sirenac

Syrus-con-Sirenac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 301 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.11, 02:56

Esetleg ki lehetne tenni bitire "Fontos!", vagy "Hirdetmény" címszó alatt... Egyébként én is csatlakoznék a gratulációkat átadók sorához, remélem minden meg is fog valósulni belőle, ámbátor... Bocsi... Tudom, hogy kiforróban van még a dolog, de azt is ajánlatos lenne majd figyelembe venni, hogy nem csupán egy rendszer alapján regélik a játékosok itt karaktereiket, illetve vannak olyanok is, kik egyáltalán nem rendszer alapján játszanak. M.A.G.U.S., WoD ellenében voltak pl. kalózaink, csempészeink, kereskedőink.

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.10, 23:31

Megj.: valahogy minden játékosban tudatosítani kellene, hogy új alapokra kerül a játék... azokban is, akik nem olvasnak fórumot.

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.09, 22:49

Üdv!

Tehát, ha jól értem, akkor nem lehet majd karaktert visszaregisztrálni innen? Mondjuk érthető, természetesen.

Illetve magához a dologhoz annyit tennék hozzá, hogy teljesen eltörölni a leírást nem kellene. Az előtörténet részt és a jellemrajzot el lehet, mert az úgysem látszik elsőre, stb, de egy külső leírást talán mégis lehetne kérni, mert csak a képre támaszkodni nem mindig lehet.
Ezt meg lehet oldani akár úgy is, hogy bekorlátozzátok a leírás karakterszámát is, hogy ne legyenek több oldalas litániák, amiket játék közben senki sem tud végigolvasni. Tényleg csak pár sor, hogy azért akivel játszunk, az úgy mégis mi fán terem?

No, hogy ezt megfogadjátok-e, természetesen a Ti dolgotok, úgyhogy sok sikert is kívánnék a fejlesztésekhez!

Vica

Iceberg

Iceberg

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 38 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.09, 20:09

Hm, ez jól hangzik. Végre valami új. Kérdezném, hogy nő-e a beírható karakterek száma a beszédpanelba, de ezt már feltették. ;) Áh, nekem már van is egy jó ötletem, alig várom, hogy beinduljon az egész :)

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.09, 16:34

Elbírálás hiányában akkor maga a játék jellege, stílusa ismét könnyebre vált, akárcsak annak idején a bitorló 1? ( A technikai szint fantasyvá tétele számomra nem erre utal.) Vagy végső soron mennyire is kell komolyan venni a játékot itt? Elvégre mégiscsak egy webes chatfelületről van szó, az igazán komoly játékra továbbra sem vagyok biztos, hogy alkalmas.

A bitorló az elmúlt időszakban nagyon belterjessé vált. Az elbírálás pedig lassú volt, s nem tökéletes. (Attól hogy valaki bejutott még sajnos lehetett tragikus teljesítményű.) Cél tehát a játékos bázis növelése. Ez az elején jelenteni fog sok nehéz percet hisz jön majd boldog boldogtalan. Így a moderátori munka nehéz lesz és odafigyelést igényel majd és aktivitást. (Ettől függetlenül lesznek olyan helyzetek mikor nem lesz fönt mod és jön a dáridó. Többek között ezért lesz lehetőség a játék felületén "feljelenteni" az alkalmatlanokat illetve rendzavarókat, hogy azonnal értesítést kapjunk majd ahogy a bitire lépünk és tudjunk intézkedni. )
Igazán komoly játékra sosem lesz alkalmas. A neten a minőségi játékot leginkább továbbra is a fórum alapú játékok jelentik és fogják is jelenteni.

A második kérdésem, technikai jellegű. A fórum-terem összekapcsolást értem, ezek szerint a fő fórumtól lényegében külön működő játékfóruma lenne a Bitorlónak ( Már ha jól értettem, ha tévednék korrigáljatok.). Ez önmagában egy nagyobb technikai ugrásnak tűnik. Magának a bitorlónak a felületével is lesznek változtatások?
Gondolok itt arra hogy marad teljesen a régi felület, vagy kap egy újat, netalán pár apróbb változtatás? Gondolok itt a beírható karaktermennyiségre, akár a használható képekre?

A fórum pontos kialakulása előttem még kérdéses. Erre BePe fog majd választ adni. Lesznek in topicoc, de közel sem annyi mint most volt. ( gyakorlatilag 3-5 topic volt használatban és majdnem 20!!! egyáltalán nem ). Fórum központú játékként ott van a Thrillion Kincse. Mindettől függetlenül ahogy elkezdődik a játék szerintem szükség is lesz az ötletelésekre, de ezeket u2u-ban kérjük. Amíg nincs konkrét kép addig felesleges egymás mellett/ellen gyártani az ötleteket és belefolynunk olyan dolgokba mik lehet nem is lesznek.
A játék felülete meg fog változni, de még nincs kész. A karaktermennyiség várhatóan ugyanannyi lesz, a képek szűrése bár hasznos lenne félek nem fog megtörténni.

- Bolond

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.09, 16:19

Üdvözlet!

Elsőként szeretném én is megköszönni a Bitorlóba fektetett munkát amit Bepe és mások rászánnak időt, tárhelyet, bármely más forrást.
Bár pár dolgot sajnálok ( Néhány előre felvázolt indulóban lévő játék volt ami így mégsem lesz.) mindazonáltal az ujrakezdést, a kontinuitás reebootot üdvözlöm, és már pár ötletem is volna mind fórumos, mind terembeli játékohoz.

Azonban pár dolgot szeretnék kérdezni.
Elbírálás hiányában akkor maga a játék jellege, stílusa ismét könnyebre vált, akárcsak annak idején a bitorló 1? ( A technikai szint fantasyvá tétele számomra nem erre utal.) Vagy végső soron mennyire is kell komolyan venni a játékot itt? Elvégre mégiscsak egy webes chatfelületről van szó, az igazán komoly játékra továbbra sem vagyok biztos, hogy alkalmas.

A második kérdésem, technikai jellegű. A fórum-terem összekapcsolást értem, ezek szerint a fő fórumtól lényegében külön működő játékfóruma lenne a Bitorlónak ( Már ha jól értettem, ha tévednék korrigáljatok.). Ez önmagában egy nagyobb technikai ugrásnak tűnik. Magának a bitorlónak a felületével is lesznek változtatások?
Gondolok itt arra hogy marad teljesen a régi felület, vagy kap egy újat, netalán pár apróbb változtatás? Legyen szó a beírható karaktermennyiségről, akár a használható képekről, ilyesmi?

Módosította Madfox: 2010.09.09, 16:25

John_Gavin

John_Gavin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 170 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.09, 14:35

Üdv mindenkinek!

Gondoltam énis írok már valami véleményt,hiszen lényegi változás előtt az egész trónbitorló.Először is leszögezném hogy nagy reményekkel várom a trónbitorló 3 indulását,gyökeres változtatásra volt szükség ez egyértelmű,meg is kaptuk.Ezúton szeretném megköszönni annak a pár embernek aki időt és energiát fordított arra hogy ez megvalósulhasson,és nem hagyták elveszni ezt a sokak számára szerintem igen fontos "játékot".Az új moderátori karnak is jó munkát kívánok,úgyhiszem ez elkell majd a szabad regisztrálás melett.Egyedül talán a trónon eltöltött idő alapján történő szintrendszer ami nem teljesen tiszta,ezzel vannak fenntartásaim,de reméljük ez is jól sül el.Legyen sok új játékos,sok új karakter,sok jó kaland és játékélmény.

Minden jót!

Beid

Beid

Régi Korok Bajnoka

• Fórumita
  • 633 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.09, 09:39

Megmondom őszintén nekem pont az tetszik benne, hogy el lesznek törölve a karakterek és újak jönnek helyettük, akár ugyanazokkal a tapasztaltabb, régóta játszó játékosokkal karöltve. Akinek régi, vagy akár nagyobb befolyású karaktere van (volt), azt nem fogja vigasztalni, ez igaz... de az újrakezdés valóban sokat dobhat az egész játékon, bár ezt persze már írták alább, de nekem momentán nagyon bejön. És igen, én már valóban várom. Le a kalappal az egész csapat előtt, ez jó húzás volt.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.09, 08:19

Nincs benne semmi személyre utaló, vagy kritikai szándék. Próbáljon mindenki tiszta lappal kezdeni! A múlt nem el lett törölve hanem le lett zárva. Új karakterek egy régi világ romjain úgy hogy a múlt a játékosok fejében élénken élhet. Alapvetően chat jellegű játékról van szó miben előfordulnak mesélő karakterek, de általános, hogy mindenki játszik. A felfestett helyzet lehetőséget ad csillió kalandra mesélő nélkül hisz a saját történeteinkből tudunk táplálkozni ha kell.

Mikor a biti1 átlépett a kettőbe mindenki hozta magával a régi karakterét is. Nem változtak a viszonyok, nem változtak az emberek. A biti kettőben kialakult ines helyzet sajnos tagadhatatlanul kiélezte a játékosokat egymás ellen mi leginkább a fórumon látszott meg, de a játéktéren is. A mostani újrakezdés lényege, hogy tudjunk normálisan játszani. A biti 3 erre tökéletes lehetőséget ad. Nem örökíti át a játékbeli dolgokat hisz nem tudja mire, s remélhetőleg az emberit sem. Az hogy tudunk e vele élni azonban csak rajtunk játékosokon múlik.

Sokaknak jelent a bitorló évek óta kisebb nagyobb kikapcsolódást és fontos többünknek. Páran írták alant, hogy várják vissza a bitit. Velük értek egyet magam is. A lényegi mondandóm hát ennyi: Játszunk!

- Bolond

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.09, 07:02

Adelina
azert halkan hadd jegyezzem meg, hogy nem minden korulotted forog vagy rolad szol.
elotted is, utanad is voltak uralkodok.
gyanitom a nyulfarknyi leiras is direkt nincs nevesitve, hogy a kesobbiekben a karakterek talalhassanak osi dolgokat amikbol felderithetik mi zajlott le az elmult parszaz evben.

mindenesetre koszonom, hogy mar az indulas elott megcsinalod magadnak az alaphangulatot a jatekhoz, viszont kerlek ezzel a hozzaallassal ne regisztralj a biti3-on.
kellemes napot kivanok.

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.08, 22:58

A belső elégedetlenségek polgárháborúhoz vezettek.

Jó tudni, hogy ennyire rossz uralkodónak lettem kikiáltva. Köszönöm, hogy én játszhatom a karakteremet. Viszlát.

Asdaroth

Asdaroth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 211 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.08, 20:51

Nos ugye a remény hal meg utoljára, persze végül az is. Én pár dologgal nem értek egyet, elsősorban az elbírálások megszűntével. De persze ez nem az én reszortom így vegye mindenki úgy hogy nem is szóltam.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.08, 20:22

- A helyszín továbbra is a kastély, de 800 évvel később egy letűnt kor romjaként. Játéktérül ez szolgál. Tehát maga az épület, a tópart és a park része. Ha valaki teljesen el akar vonulni a játékos közösségtől az majd rendezi üzenetküldőben. A biti továbbra is közösségi játékként próbál majd jelen lenni. Ez persze nem jelenti, hogy nem lehet félrevonulni hogy két karakter privátban tudjon beszélgetni, vagy hogy meseszálak ne futhassanak.
- A fentiek alapján MINDEN KARAKTER nullázódik az időugrás miatt. Nem lesznek átörökített teráliai király, vagy bíboros rangok, stb. Egyenlő esély van biztosítva minden felhasználónak, hogy egy új közegben bizonyítson és eredményeket érjen el. Ez lehetőség az újaknak és ismételt kihívás a régieknek. Ami pedig a legfontosabb: rengeteg játéklehetőség.

Ezek értelmében a válasz nemleges.

Kis segítségként bemásolom az "átvezetőt"

Trónbitorló 3.0 – Letűnt Korok Romjain

Nyolcszáz esztendővel vagyunk egy virágzó Terál birodalom bukása után. A belső elégedetlenségek polgárháborúhoz vezettek. Egy sötét hatalom Terália határain túlról lerohanta a meggyengült országot, s a környező területeket mint amilyen Mercádia is volt.
A nomád seregek évtizedeken át zsigerelték a földeket mígnem tovább vándoroltak, vagy húzódtak vissza északi területeikre. Halált és szenvedést hagytak maguk után. A lepusztult vidék szörnyek és rablók tanyája lett. Századok teltek el mígnem ismét kezdett benépesülni a hajdanvolt ország földje. Telepesek, utazók és felfedezők érkeztek kik falakat emeltek a romokra, A hajdanvolt Terál föld még mindig veszélyekkel és misztikumokkal teli, de kezdenek szárba kapni az elültetett magvak, kezdenek a falvak városokká terebélyesedni. Egy új civilizáció cseperedik a régi sírjain, s új hősök születnek az elfeledettek helyén.
Te is egy vagy a délről érkezők közül kik új kalandokat, kihívásokat keresnek egy számukra ismeretlen vidéken. Hallottál egy kastélyról, a romvárról mi vonzza a magad fajtát. Azt rebesgetik az énekmondók, hogy ez volt a kalandozók Terál kastélya, mi még most is telve van mágikus potenciállal és temérdek titokkal. Egy szoba ott neked is nyitva áll. Jer, lépj be hát egy a régmúlt idők elfeledett földjére!

Módosította Janika: 2010.09.08, 20:25

Asdaroth

Asdaroth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 211 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.08, 20:05

Üdv!

Engem csupán az érdekelne, hogy megtarthatóak-e a meglévő karakterek?Ha igen, akkor nyilvánvalóan például Asd udvari rangja és hasonlók semmissé válnak, de eddigi képességei és tapasztalatai szintén?

Carun

Carun

The Living Armor

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.08, 19:28

Tetszik :ok: Biztos vagyok benne, hogy kipróbálom, ha lesz időm... Úgy látom időben vonultam vissza a 2-től... új szelek :sor:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]