Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fórum - offline

• Válasz írásához lépj be
282 hozzászólás érkezett eddig

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.15, 18:58

BePe, Nimu kérdését én is felteszem ha szabad. Nekem spec. három futó játékom van, és készítenénk elő a negyediket. Esetleg ezeket a topicocat visszakaphatjuk? :
- Királyi Udvar
- Kastély és Környéke
- Szarkafészek
- Csonttorony /Kyl és Adelék részére./

Itt eddig sem ment a flame, csak a játék, és szerintem ezt ezután is betartanánk. Ha már épp arra használjuk a bitit amire való :felvon:

Egyébként nem tudom miért megoldás az elrejtés a "tiszta lappal" indulásra, de ez már csak nagyon széljegyzet volt :)

Módosította Diabolis: 2010.08.15, 18:59

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.15, 18:17

Uh,én nem tudom,szabad-e ide írni, :felvon: de azért azt megkérdezhetem, hogy a játék-topicocat megkaphatjuk-e? Mert vannak folyamatban játékok amiket így elég lehetetlen folytatni és ott nincsenek fikázások. Öhm, ha bölcsebb maradtam volna, ha nem szóltam volna, akkor elnézést :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.15, 17:43

Kedves játékosok... Rövid közlemény következik... Mivel fontosnak tartom, ezért ékezetekkel írom. :felvon:

A jelenlegire kialakult helyzetet nem látom tovább fenntarthatónak, alapvető változtatásra van/lesz szükség.
Ennek első lépése, hogy a fórum részleget egy időre kikapcsolom (nem törlöm, csak elrejtem, lehetőséget adva a tiszta lappal kezdésnek), a játékosok pedig bebizonyíthatják, hogy (akinek nem inge...) rinyáktól, hisztiktől és egymás szivatásától mentesen is képesek _játszani_ a maguk és mások szórakozására.

Ha ez látványosan nem működik, akkor úgy vélem nincs értelme a bytepazarlásnak, de én látok még fantáziát a játékosközösségben és remélhetőleg a Trónbitorló játék végül nem szűnik meg, csak átalakul.
Aztán majd meglátjuk...

Jó játékot, toleranciát, vidámságot!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]