Ugrás tartalomhoz

Fotó

Baldurs Gate I

• Válasz írásához lépj be
2056 hozzászólás érkezett eddig

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3346 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.29, 11:00

Thx Csókáim!
Ja,amúgy Erttu-t is kibelezi, de sokan mások is elvéreztek már a pengéi által...mondom,volt ott az a démon is, Erttu pedig tudtommal nem az :sor: Egy olyan igazi, nagy, bazi genyó...Csak se szeri se száma Salvatore "munkásságának", nem tudom már, melyikben is volt...Kár, hogy nem igaz ez a büntetősdi, pedig jó poén lehetett volna... Na mindegy, majd Elminster...az ő irháján köszörülöm ki a fegyvereim, ha már démon nincs... :) :)
Nekem egyébként tetszett az amit láttam a Tales-ből, tényleg korrekt darab lett szerintem is, csak vmelyik újságban titulálták egy tipikus, átlagos kiefészítőnek anno. Tényleg ok, csak azon a varázslón röhögtem széjjel magam a dungeon-szigeten, akit "Andris"-nak hívtak :punny:
Üdv!

Neozalan

Neozalan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.28, 15:20

UDV'!

Kicsit többért láttam: 3990 BG+TotSC. Nem tudom, miért nem volt a legjobb a TotSC kritikája: voltak új küldetések meg tárgyak, magasabb xpcap meg néhány javítás (imho a kiegészítők legtöbbször amúgy is csak egy újabb bőr lehúzására születnek). Nem egy ToB, de nekem tetszett.

Tazoknak eszerint három élete van legalább,
SPOILER
a SoA-ban kinyírjuk még egyszer a Windspear Hills-i tisztogatások alkalmával.

A regényben Erttu szívta meg Drizzt kardját, BG-ben még nem találkoztam büntető démonnal (Aec'Letec is több mint elég). BG2-ben egy mágus ugrik neked, ha kinyírod a drow-t, de ez is esetleges.

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.28, 14:03

Úgy tudom ilyen 3000 forint körüli áron az eredetijáték+a Tales egyben kapható.
Amúgy nincsen semmi baj a Tales-al, nekem nagyon is bejött.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3346 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.28, 13:34

Üdv!
Én nem álltam be tolvajnak,de ahogy látom,nem is sokat veszítettem vele...Viszont szerintem nagyon felemelő érzés az,amikor éjjel cserkelgetsz a bandita táborban egy tolvajjal vagy láthatatlan karakterrel,és lekommandózod az őröket egyesével :) ,meg kifosztogatod a sátrakat...Ezt nem cserélném el arra,hogy beállok hozzájuk... :)
Más: A Tales of the Swordcoast honnan lenne beszerválható? Szívesen végignyomnám valamikor,bár nem volt a legjobb a kritikája...Nyáron neki akarok ugrani újra az EGÉSZNEK,elejétől.Volt nálam egy másolt példány anno,de bugos volt, egy dungeonban mindig leakadt uannál a pontnál. Vkinek esetleg???Nekem már csak ilyen problémáim vannak ezekkel a szg-es RPG-kel--a Planescape-t is hajtom,mert elveszett--.
Hallottam olyat (lehet,hogy csak kacsa),hogy ha a kiegészítőben nálad vannak Drizzt kardjai,akkor jön valami démon,aztán jól kicsontoz...a készítők így büntetik azokat,akik nem voltak tisztességesek a kedvenckéjükkel szemben. :D Szívesen kipróbálnám.Vannak vkinek tapasztalatai ezügyben? Ez egyébként egybevágna az egyik Drizzt-regényben olvasottakkal (talán vmelyik Kristályszilánkos?nem tudom már pontosan a címét) :mert ott egy démont a Csillámmal(Twinkle) gyak le,és a szörny ott tesz egy olyan esküt,hogy X év múlva visszatér erre a síkra,és bosszút áll majd a kard gazdáján(azaz Drizzten) a szívatásért...Csak ha a kard akkor épp nálad van,akkor az opás :ize:
De lehet,hohy ez csak kamu,mondom,csak hallomás-egyelőre.
na ÜDV,szósz@rás vége!

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.24, 14:52

Én is így jártam. Kinyírtam, aztán meg a végén ott mosolygott bele az arcomba...érdekes. Azt hittem, valami hiba, de ezek szerint nem.

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.24, 12:01

Grof D:En sem. :)

Khalid:Azt hiszem Larswoodban lehet talalkozni egy palival aki megszolit hogy mit keresel te ott.Van valami olyan valasz hogy be akarsz allni es o elvisz Tazok ele.Akkor meg kell vivjatok es ha kiallod a probat beallhatsz a tolvajokhoz.Termeszetesen meg mielott o meghalna szol hogy oke eleg, tolvaj lehetsz.
Erdekes dolog egyebkent hogy nekem vivasnal sikereult megolnom de ettol fuggettlenul a vegen ugyanugy ott vigyorgott Sarevok mellett :( .
A masik erdekes dolog hogy a fosatorban a 4 kotozkodo vezer ugyanugy megtamad ha a tolvajokkal vagy is. (meg ha minden igaz Taugosz Khosann is megtamad a sator elott bar ebbe nem vagyok biztos.Megaztan Ardenor Crush-ban sem vagyok biztos).

Azt leszamitva hogy a taborban nem tamad meg asszem senki nem sok ertelme van az egesz hocihonek.

Knight

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.24, 11:48

Én nem használtam a patchet... :(

Khalid

Khalid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 575 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.24, 10:54

Hi!

Valaki tudja, hogy lehet csatlakozni banditákhoz? Azt olvastam nagyon jó dolog, meg poénos meg minden.

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.24, 09:34

Naja az se rossz...de a "lenyeg" az hogy sajnos nem lehet :) .A ring of Wizardy tenyleg jo cucc volt (bar a patchel ki is szedtek a jatekbol mert tul taposra sikeredett :( )

Knight

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.24, 09:03

Meg a jó kis páncélokat,. fegyvereket, varázsgyűrűket. Pl a Ring of Wizardry-t...

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.23, 17:35

Azert nem lett volna olyan rossz ha a BG 2 ot Drizzt 2 szablyajaval es panceljaval kezdtem volna plusz meg magammal hozhattam volna egy Boots of Speedet is :P :ugri: .Tudom ezeket kesobb be lehet szerezni de azert megis jobblenne ha ugy kezdenem az unalmas irenicus bortont vegigrohanni.Bar aki akarja az ugyis megoldja egy Shadowkeeperrel vagy amivel akarja :D .

Knight

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.21, 16:29

Tudom, de volt pár kedves cuccom, mait szívesen áthoztam volna.

Neozalan

Neozalan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.21, 16:27

UDV'!

Kár bizony, de minek is? Sokkal táposabbak vannak a SoA-ban, és az ottani első küldetések direkt táp- és eq.-szegény karakterekre vannak méretezve.

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.21, 16:11

Kár, hogy a cuccokat nem lehet átvinni a BG1-ből... :gonosz: :langol:

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.21, 14:43

Engem igen de soha nem foglalkoztam vele.Kiprobaltam es sok-sok napnyi alvas utan is csak kicsit sirt a fokarakterem hogy beteg oszt kesz.Ezt a kuldetest meg se oldottam (eloszor nem tudtam hogy kell utana meg nem erdekelt mar :gonosz: ).Meg aztan ugyis mikor atmegyek BG 2 be kikuralodik a kari :langol: .

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.21, 11:33

Én sokszor végéjátszottam, de sosem mérgeztek meg mikor beléptem a városba.

Neozalan

Neozalan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.21, 08:35

UDV'!

Aki aktív BG1-es, feltétlenül nézze meg Nashkelben a temetőbeli sírfeliratokat. Ötödik végigjátszásra tűnt csak fel, némelyiken sokat röhögtem :langol:

_Hacker_Croft (NPC/NJK)

_Hacker_Croft (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.05.21, 07:41

Na sehol sanki?? :langol:

_Hacker_Croft (NPC/NJK)

_Hacker_Croft (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.25, 17:34

Sorry hogy megint de nem a Gmiki oldalán?
Mer mintha ott láttam volna egyszer?! :halott:

_Hacker_Croft (NPC/NJK)

_Hacker_Croft (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.25, 17:34

:D((

Kár mer' sajnos nem vagyok v.mi jó angolból. :lol:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]