Ugrás tartalomhoz

Fotó

Exalted

• Válasz írásához lépj be
368 hozzászólás érkezett eddig

daviator

daviator

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.06, 14:11

Jónap!

Örülök, hogy van itt egy ilyen fórum, mert nekem is nagyon bejön az Exalted. Remélem, sok lesz itt a hozzászólás, meg minden - ls majd mindent jól megtárgyalunk.

daviator

Cthulhuka

Cthulhuka

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.06, 13:10

Hurrá! Kikötözött egy jobban látható helyre az Exalted fórum. Ennek örülök. Tényleg, hányan játszunk Exalted-et? Én kb. 5-8 emberről tudom, hogy játszik. Ezek 90%-ának én mesélek. Van még más is? Ha igen akkor ezt jelezze pls.

_NoFene (NPC/NJK)

_NoFene (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.05, 16:06

Üdv Mindenkinek!

Hála BePe-nek /áldassék a neve :szent: / Most már az Exaltednak is saját fóruma van.

Én a talin játszottam először de nagyon megtetszett ez a "táp" játék.

Nemtom hányan játszák vagy ismerik egyáltalán... Ha valaki igen jó lenne ha írna a fórumba...

Ha valakit csak érdekel ajánlom a Fanfár februári számát (6.o-tól) illetve a http://www.geocities.com/cthulhuka/ címet ahol részletesebben lehet róla olvasni.

/Mindkét kreálmány Sára Zoltán műve Mellesleg ő szerettette meg velem a játékot/

Üdv

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.05, 10:53

nyitva...

_Ray (NPC/NJK)

_Ray (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.11, 19:50

Jellemző! Hát kibe botlok, mint fórumtulajdonos? az egyik játékosomba/mesélőmbe! :cool: Sok sikket! Remélem lesz szabadiő, és a Deadend hamar beindul! :lol:

_Ray (NPC/NJK)

_Ray (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.11, 19:35

Hello arcok!

Exalted. Nekem tetszik. Két dolog zavar benne. Nincs csapatom, és nem mesélek. Amúgy jó. Kemény meló manga stylba mesélni, de olyan stylban játszó játékosokra is szükség van. Rajzolni sem árt tudni, csak a hangulat miatt. Egy mesesorozatom készülget(nem ex)csak a grafikák elkészítésére várok, mert szvsz kellenek. Főgennyes, komoly npck, meg tipikus sd arcok. Ezeket a kellő pillanatban felvillantani... :cool:

Cthulhuka

Cthulhuka

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.22, 19:46

Santito: tudnál nekem is dobni egy mailt az anyaggal??
Megköszönném...

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.15, 10:22

Üdv

Na végre :) :) :) :)
Én máris szólok, hogy nagyon, nagyon, nagyon örülnék, ha küldenél nekem belőle...
Kit kell kinyirni érte? :Ordog:
Ha érdekel van pár más fordításom, pl. Kult, de van más is de azt inkább majd mail-ban...

Címem: edorn@freemail.hu

Edorn

santito

santito

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.14, 13:15

Üdv!

Lefordítottam az Exalted úgy százegynéhány oldalát, mivel leendő játékosaim sajnos nem tudnak megfelelően angolul az elég összetett karaktergeneráláshoz, így ha gondoljátok elküldhetem az érdeklődőknek... bár hamarosan fenn lesz az anyag az rpg.hu-n is, ez már csak BePe-n múlik...
A fordítás nagyjából mindent fed, ami a karaktergenerálásról és a világról tudni kell, talán csak a Limit Break-ek hiányoznak, a formátum pedig minden csicsázás nélküli .doc formátumban van.
Addig is egy nagyon jó link a témához:
www.exaltedcompendium.com :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]