Ugrás tartalomhoz

Fotó

The Walking Dead

• Válasz írásához lépj be
418 hozzászólás érkezett eddig

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.03, 21:59

Igen, de amikor egyetlen ember élete van a serpenyő egyik felében, egy egész kolónia (legyen mondjuk 60-70 ember) meg a másikban, akkor egy ilyen világban szerintem nem gondolkoznának túl sokat a dolgon. Már minden szereplő túl van 1-2 kemény döntés meghozatalán. Kétlem, hogy ez komolyabban visszatartaná őket. 

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3241 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.29, 16:17

Még csak 3 részt láttam, szóval nem tudom a pontos helyzetet, de gyanítom, hogy azért nem támadják be őt, mert túszt tart magánál. Ez főszereplőink esetében Daryl, de lehet, hogy a többi befenyített bagázsnál is van hasonlóan értékes figura.

Arról nem is beszélve, hogy ha ez a félelem által összetartott bagázs elveszti a vezetőjét, szétszéled a fenébe.

Igen, ez szerintem is nagyon valószínű lenne.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.29, 13:07

Én csak azt nem értem, hogy miért nem snipe-olják ki a picsába?

Miért engedik be egy ERŐDBE, hogy utána elvegye kb mindenüket? Oké, nyílt terepen belefutottak az általa állított csapdába, no de hazai pályán, védett pozícióban legrosszabb esetben is döntetlen lett volna, de sanszosabb, hogy a védők nyernek - már csak a hadtáp miatt is.

Arról nem is beszélve, hogy ha ez a félelem által összetartott bagázs elveszti a vezetőjét, szétszéled a fenébe.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3241 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.24, 16:45

A hatodik évad leszállította nekünk az egész sorozat legripacsabb, túljátszottabb főgonoszát (sőt, karakterét!), Nyegleót... azaz Negan-t. Ez az alakítás egyszerűen vicc. Néha már azt várom, mikor esik szét, de azt is jó lenne már látni egyszer, hogy képes csípőből rendesen kiegyenesedni, mert mintha valami folyamatosan húzná hátra a fejét.

BornToBePuli

BornToBePuli

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.10.21, 20:39

Üdv!

Most néztem meg a hatodik évadot. Háát szerintem nagyon gyenge lett. Sok filozofálgatás, meg topogás, meg keménykedés stb. stb. Ennek ellenére megnézem még, de inkább a zombiknak drukkolok. :-)

Azt tudja-e valaki, hogy a hétfőn hajnalban lévő rész, amit itthon a FOX vetít feliratos és angol nyelvű lesz? Mindenképpen szinkron nélkül érdekelne a sorozat. A magyar hangokkal nem vagyok kibékülve.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.18, 11:59

Rick azért ment ki, mert látta, hogy a műtét miatti fénygyújtásra elkezdtek a zombik araszolni a rendelő felé. Időt nyerni ment ki. Nem akart ő ilyen nagy volumenű akcióba kezdeni. A kis csoportok maguk döntöttek úgy, hogy csatlakoznak, amikor látták, hogy mi van. Egész addig fogalma sem volt a pár fős klikkeknek, hogy mi van a többiekkel.

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.17, 17:47

Ebben nem volt szerintem semmi hülyeség. A zombikok között zombiként kell viselkedniük. Szép lassan mozogni előre, semmi feltűnősködés. Ugyanúgy megcsócsálták volna őket, ha felkapják a gyereket. Különben is antipatikus volt a vízfejű rinyagép. A csajt mondjuk sajnáltam.

De pl, hogy ott nyújtják a kezüket a gyerek felé, az áll és néz, még mindig áll és néz, majd előugrik 5 zombi a semmiből és megeszik. Anyunál ugyanez, aztán 10 perccel később Rick kimegy kaszabolni, amihez csatlakozik mindenki. Ennyi erővel kezdhették volna így is, vagy folytathatták volna, mikor a kiscsákó lefagy. De a szőkének meg kellett halnia, Glennek meg nem szabad, értem én, csak nem tetszik.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.17, 13:13

(OFF)Ugye tudod, hogy van direkt spoiler tag is? :) Ugyanúgy a speciális kódokon belül, mint az off(/OFF)

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.17, 13:04

SPOILER: akinek Negant rendelt a sors, azt nem eszi meg zombi.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.17, 10:44

The Dumbest Death újabb részét láthattuk. Kezdem azt hinni, hogy van valami ötletládájuk, ahonnan ezeket kihúzzák véletlenszerűen. Mindenki áll és néz hülyén, ahelyett, hogy felkapták volna a kölyköt és mennek tovább. :facepalm:

Ebben nem volt szerintem semmi hülyeség. A zombikok között zombiként kell viselkedniük. Szép lassan mozogni előre, semmi feltűnősködés. Ugyanúgy megcsócsálták volna őket, ha felkapják a gyereket. Különben is antipatikus volt a vízfejű rinyagép. A csajt mondjuk sajnáltam.

Ez a rész valami zseniális volt. Kb ebben az epizódban volt eddig a legtöbb halál mind karakter, mind zombi oldalon. Én mondjuk simán megszavaztam volna Glennek is egy koporsót, de úgy néz ki volt nála egy 2. deus ex machina is.

Ettől függetlenül mosollyal az arcomon szenderültem álomba. :)

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.15, 19:30

The Dumbest Death újabb részét láthattuk. Kezdem azt hinni, hogy van valami ötletládájuk, ahonnan ezeket kihúzzák véletlenszerűen. Mindenki áll és néz hülyén, ahelyett, hogy felkapták volna a kölyköt és mennek tovább. :facepalm:

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.15, 12:48

Beindult megint a Daryl-show, és a hentelés mértékét tekintve ihletet kaphattak a Z Nationtől. Ennyi walkert szerintem még epizódban nem nyomtak le; sajnos azonban, mivel az egész rész tényleg semmi másról nem szólt, csak a szünetmentes hentelésről, nekem annyira nem jött be.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3241 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.04, 21:01

A cukros csajra gondolsz? Na ott én is fogtam a fejem. Már amikor a közelükbe merészkedett, akkor mondtam magamban, hogy ezt nem kéne.

Igen, arra. Meg a viragcsokros huppogesre. Anyam, borogass...

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.04, 01:31

A cukros csajra gondolsz? Na ott én is fogtam a fejem. Már amikor a közelükbe merészkedett, akkor mondtam magamban, hogy ezt nem kéne.

Selmonak viszont igaza lett, és ez számomra elég fájó pont a sorozat hitelességét illetően. Eddig azt szerettem benne, hogy ha valakitől el kellett búcsúzni, akkor kiírták seperc alatt. Nálam a Glennes rész supernaturali szintre emelte az epizódot, ahol már megszokássá vált, hogy némi halál nem akadály a szereplőknek. Enyhén szólva is irreálisnak tartom, hogy nem tépték darabokra.

Ettől függetlenül erős az évad, és engem továbbra is szórakoztat.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3241 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.03, 17:02

Kb. 2-3 hete elkezdtem bepotolni az uj evadot (s06, Alexandria), es el kell ismernem, hogy eleg franko lett. A 7. epizod legelejen pl. eleg rendesen meglepodtem. :)

Mondjuk Darwin-dijas halalesetek meg most is akadnak (a 6. reszben az egyik uj NPC csaj, a leegett kishazban... kommentalni sem tudom...), pedig azt gondolna az ember jozan esszel, hogy a selejtje mostanra mar kirostalodott. Aztan azt a jo szokast is sikerult megtartania az alkotoknak, hogy a zombik a semmibol (oke, mindenfele mondvacsinalt fedezekek) mogul ugranak elo, vagy a hoseink moge teleportalnak, stb. - ez meg nyilvan azert van, mert maskepp mar nem lehet a zombikkal feszultseget teremteni. Azaz, vagy oriasi hordakban nyomulnak, vagy random spawnolnak valahova.

De summa summarum: ez eddig egy jo, eros evad. 

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.13, 19:41

Várjuk ki a végét. ;)

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.13, 15:59

Perszehogy!

Az utolsó, lelkizős rész kivételével nagyon erős az évad. Azt sajnálom, hogy elbúcsúzhattunk az eredet szereplők közül tudjukkitől! Szimpatikus arc volt. Kár, hogy kiírták!

Asidotus

Asidotus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.12, 20:10

nézi még itt valaki a Walking Dead-et?

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.05, 20:21

Pont ilyen végre számítottam, hogy meghal egy(pár) (fő)szereplő. Sajnos egyelőre nem mutat semmi olyat, ami miatt más lenne, mint a nagy testvér. Így nem biztos, hogy a 2. évad után lesz értelme.

Logikusan persze itt sem gondolkozik senki. Nem kötnek el egy katonai teherautót, ami átmegy mindenen, nem visznek magukkal vele ellátmányt, nem viszik el a dokit, a zombihorda eltűnik a napkeltével, a fickó lefut 20 km-t stb. :szomoru:

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.03, 16:19

Ráadásul a teljes bagázs úgy ellenszenves ahogy van. Szimpatikus figurát én még ebben a sorozatban nem láttam, legfeljebb a prepper srácnak lehetett szurkolni, de őt meg hamar kiírták. Sosem hittem volna hogy a walkereknek fogok szurkolni, de a Dead Set után a FtWD-nek is sikerült ezt elérni.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]