Ugrás tartalomhoz

Fotó

LFG.HU site - vélemények, javaslatok

• Válasz írásához lépj be
315 hozzászólás érkezett eddig

Pen-Anwn

Pen-Anwn

alias Arsenic

• Fórumita
  • 192 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.24, 14:52

Megprobalom elokeresni a regi mentesek kozul az adatbazist es visszatoltom a cikkbe.

Köszi :)

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 5659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.23, 01:02

Most láttam csak meg, de nagyon örömteli, hogy a "Szerepjáték ismertetők megagyűjteménye" címlapon kapott állandó helyet, remek ötlet. :cool: :leborul:

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.19, 22:57

Megprobalom elokeresni a regi mentesek kozul az adatbazist es visszatoltom a cikkbe.

Pen-Anwn

Pen-Anwn

alias Arsenic

• Fórumita
  • 192 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.19, 13:27

Üdv

marha rég nem jártam erre és a régi RPG szótárt akartam felütni (http://lfg.hu/8576/hirek/rpg-hu-szotar/) de úgy látom ennek már annyi. (nekem nem töltött be legalábbis)

Az érdekelt volna pontosan, h anno h lett definiálva a Vérpistike ami mára teljesen beépült a videójátékos szlengbe is, de ugye már torzult jelentéssel. Gondoltam vicces lenne megnézni honnan hová jutottunk :)

Glatime

Glatime

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.12.28, 13:19

A képregényszerkesztőben tényleg nem lehet mentés után javítani, ha valami kimaradt, vagy csak én nem találom? Ha utólag veszek észre valamit, van rá valami mód, hogy ne kelljen újrakezdeni az egészet?

Úgy tudom, hogy mentés után már csak sima raszteres képként tárolja a rendszer a végeredményt, szóval nem tudod utólag javítani. Ha hibát találsz, csak úgy "javíthatod", ha újrakezded nulláról.

Köszi a választ! 

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7297 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.28, 11:13

A képregényszerkesztőben tényleg nem lehet mentés után javítani, ha valami kimaradt, vagy csak én nem találom? Ha utólag veszek észre valamit, van rá valami mód, hogy ne kelljen újrakezdeni az egészet?

Úgy tudom, hogy mentés után már csak sima raszteres képként tárolja a rendszer a végeredményt, szóval nem tudod utólag javítani. Ha hibát találsz, csak úgy "javíthatod", ha újrakezded nulláról.

Glatime

Glatime

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.12.27, 22:25

Üdv!

Remélem, jó helyre írom az észrevételem, pontosabban kérdésem:

Köszi a választ előre is!

Módosította Glatime: 2016.12.27, 22:27

bokorn

bokorn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 306 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.10.27, 14:21

Hamlet: cachelt oldalreszletet kaptal, ha megprobalsz a masik felhasznalo adataihoz vagy uzeneteihez hozzaferni (vagy ki-belepsz) akkor ujrafrissiti a rendszer ezt is.

kukac: elore is koszi a tamogatast :)  az LFG a RPG.HU kozvetlen jogutodja, mukodik is a cim, csak nem volt kedvem vegigjarni egy adatmodositast a paypalnal. :)

ezt azt jelenti hogy a cikkbekuldesre megjelolt novella kukac rpg pont hu is mukodik es valid?

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.03, 01:10

Hamlet: cachelt oldalreszletet kaptal, ha megprobalsz a masik felhasznalo adataihoz vagy uzeneteihez hozzaferni (vagy ki-belepsz) akkor ujrafrissiti a rendszer ezt is.

kukac: elore is koszi a tamogatast :)  az LFG a RPG.HU kozvetlen jogutodja, mukodik is a cim, csak nem volt kedvem vegigjarni egy adatmodositast a paypalnal. :)

kukac

kukac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
2                              

Kelt 2016.01.01, 19:29

Helló,

az Impresszum oldal alján van lehetőség adományozni, azonban ott rpg.hu szerepel, és mivel nincs számlaszám megadva, kicsit elbizonytalanodtam, hogy hova is kerül a küldött anyag. Mehet az ottani linkre, vagy valami más?

Hamlet

Hamlet

dán kalózherceg

• Fórumita
  • 602 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.01, 16:13

Helló!

Valamiért zoltan_sz lett belőlem...
:(

Hamlet

Sly007

Sly007

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.03.23, 11:39

Üdv!

Remélem jó helyre írok, egy javaslatom lenne, ha van rá más részéről is esetleg igény:

Egyszer régen láttam olyant a Wizard of the coast oldalon, hogy map of the week. Nem tudom mi a véleményetek róla, ha lenne ilyesmi itt is, hetente egy két újabb térkép, valami fantasy, vagy egyéb szerepjáték témában, segítve a mesélők munkáját, hogy ne maradjanak ki a mesélői vázlatokból a mellékhelyiségek, és egyéb létfontosságú helyiségek.

Remélem nem zavartam

Sly

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.27, 01:40

Marvin

koszonom.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1782 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.26, 15:33

Ez itt: http://lfg.hu/comicmaker/91674xi5313c2cb.jpg

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.16, 21:12

Marvin

Tudsz esetleg konkretummal is szolgalni? :)

/ Perpill 2500+ kepregeny van az adatbazisban, az automata adott szavazatszam es pontszam felett valogat, remelem megerted, hogy nem kezdem el atnezni mindet egyesevel, hogy mi verheti le a lecet nalad. /

Koszonom.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1782 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 12:06

T. gondnokság!

Nem tudom, nézi-e valaki, milyen falrengető poénok kerülnek ki a címlapra, a legtöbb csak simán rossz, de a "ha megmozdítom, kivered?"-kategóriás mórickaságok miatt konkrétan én szégyellem magam. Az efféléket nem ártana törölni, ha már úgyis éretlen hülyegyerekek csordájaként él a köztudatban a terepjátékos közösség, a fentiek után tán nem is egészen ok nélkül.

Üdvözlettel,

a háztömbbizalmi

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7297 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.08, 09:22

Praktikus lenne, ha az aloldalakon fel lenne tüntetve valami oldalsávban vagy láblécben, hogy ki felel az ottani tartalomért, hogy ilyen esetekben lehessen konkrétan neki szólni. Nem néztem utána, de persze tisztelet a kivételnek.

Ha lesz időm, utánajárok, hogy a Téli Udvarra fel tudok-e tenni gyorsan egy ilyen infót.

Módosította strato: 2014.08.08, 09:24

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 5659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.06, 20:24

BePe, jelezetem, persze, elnézést, legközelebb majd inkább neked szólok, vagy valami. Azt nem tudtam, hogy az al-oldalakat ki felügyeli. :hogymi:

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1661 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.06, 14:47

Nekem annyira nem működött, hogy a Mesélői topikba, ahová csak linkelték, folyamatosan újratöltötte az oldalt. Kénytelen voltam manuálisan megszakítani az oldalbetöltést, hogy el tudjam olvasni a fórumot.

Módosította Selmo: 2014.08.06, 14:51

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 3991 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.06, 07:06

Tegnap valóban nem működött, de ma már rendben van. Fene tudja.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]