Ugrás tartalomhoz

Fotó

LFG.HU site - vélemények, javaslatok

• Válasz írásához lépj be
315 hozzászólás érkezett eddig

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 10:41

Tiszteletem!

Érdekes az új dizájn. Magam is jobban szeretem a fehér alapon fekete betűket. egyébként szerintem szokható és jobban áttekinthető a főoldal.

Ami észrevétel még: Úgy láttam, hogy az avatarok között megjelent a 10000-es csoport, ami mintha (nem vagyok benne biztos), egyedi képeket tartalmazna.

Illetve lenne egy olyan kérdésem, hogy lesz-e majd megint zseton rendszer, fórumbolt, meg ilyenek?

(A figyelmeztetések nullázódtak? Nem vagyok rá büszke, nekem is volt :(, de most nincs.)

Módosította Borg: 2010.11.22, 10:45

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 10:37

Meh

Módosította Attila: 2010.11.22, 10:38

Xever

Xever

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 10:30

Nekem speciel nem jött be az új design. A főoldal felépitése zavar a legjobban de gondolom idővel megszokja az ember. Tetszett a régi egyszerűsége.

Amúgy valaki tudna segiteni hol találom meg az apróhirdetéseket?

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 10:10

elGabor: +1

A fórumoknál szerintem nem lenne rossz ötlet egy külön sfmag-topikcsoportot létrehozni, vagy hasonló módon növelni az sfmag interaktivitását. Persze ez inkább az oldal szerkesztőinek a dolga, csak jelzem, lehetne őket ütni-vágni egy kissé a témában...

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4055 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 09:56

Az oldal eddig pofás.

A főoldalas cikkeknél nagyon jó lenne, ha nem kellene mindig lapozgatni a hozzászólások között, hanem egyben le lehetne kérni az összeset - főleg egy nagyobb téma áttekintéséhez fontos a feature.

Sifulden

Sifulden

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 09:29

Sifulden: ha olvastad volna az rpg.hu-n a bejelentést, ott meg volt magyarázva, miért is történt az egész. Tessék:
http://lfg.hu/23031/hirek/egy-korszak-vege-egy-masik-kezdete/#comments
Szvsz a hangulata nem veszett el az oldalnak, legfeljebb a régi kinézete...

Köszönöm, olvastam, most még egyszer, figyelmesebben. Viszont továbbra is úgy gondolom, hogy az RPG.hu név alatt megfértek az új tartalmak, amik időközben megjelentek. Persze nem tudom, hogy az oldalt használók véleményéről milyen kutatás készült, lehet, hogy a jelenlegi felhasználók szerint már nem jó az rpg.hu név, vagy esetleg az új névvel megcélzott potenciális felhasználók számára vonzóbb az új, (ha jól tudom mmorpg vonalról származó) LFG elnevezés.

A hangulat elvesztése talán kicsit erős volt, a cikkek és a fórumtémák, valamint ezek alkotói nem változtak érdemben(leszámítva a "kibővült" szerkesztőséget). Tehát a tartalom és a stílus maradt. Alapvetően a megjelenésről szólt a hozzászólásom, így annak a hangulatát hiányoltam, azonban ezt nem hangsúlyoztam, mert hazudnék ha azt mondanám hogy attól független az oldal hangulata.

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 09:14

Én is üdvözlöm a változást, az előrelépést és a fejlődést, de az oldal új dizájnjáról nekem személy szerint az jut eszembe, mintha az ember az LG webshopjába lépne be. És még a név is erre játszik rá. :(

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1247 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 07:53

Sifulden: ha olvastad volna az rpg.hu-n a bejelentést, ott meg volt magyarázva, miért is történt az egész. Tessék:
http://lfg.hu/23031/hirek/egy-korszak-vege-egy-masik-kezdete/#comments
Szvsz a hangulata nem veszett el az oldalnak, legfeljebb a régi kinézete...

Sifulden

Sifulden

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 02:31

Szubjektív vélemény, csak a külcsínyről.

Némileg csalódott vagyok...Az rpg.hu-t tarto(tta)m az egyik olyan oldalnak amire egyszerűen "jó volt ránézni"... Volt, hogy két gondolatom között három percig csodáltam a bal felső sarokba "rajzolt" dobókockákat, nem is beszélve az egyéb grafikai elemekről, melyek nem csak tetszettek, hanem egyenesen inspiratívan hatottak rám.

Az rpg.hu megszűnt és úgy érzem, hogy kizárólag a kinézetet nézve, egy szokványos oldal jött létre. A hangulata veszett el... Így szvsz jelen esetben fen áll a modern design = nem hangulatos design egyenlőség. Ennek viszont nem kellene így lennie, a kettő együtt is megférne. Én legalábbis egy ilyen egyveleget képzeltem el, mielőtt először léptem fel az lfg-re.

A névváltoztatást sem értem. Az rpg.hu-t jól bejáratott márkának tartottam, az oldal neve és jelentőssége összhangban állt. A legnagyobb szerepjátékos oldal viselte magán az rpg.hu domain nevet. Kell ennél több?

2001-ben léptem fel először ide, még mikor csak korlátozottan jutottam internethez, de a netes élményeim között az egyik legmeghatározób volt ez a szerepjátékos "paradicsom". Ha valaha bárki is szerepjátékos kiadványt akart csinálni, mindíg javasoltam neki, hogy vegye példának az rpg.hu-t.

Sajnálom, hogy pozitívumot nem tudtam kiragadni, amúgy szerintem is szép munka, ha az elődöt nem tekintem, akkor nekem is tetszik.

Sifulden

Módosította Sifulden: 2010.11.22, 02:36

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 23:16

Jó lett az új dizánja mind a honlapnak, mind fórumnak, szép munka. Én világos honlapokat jobban kedvelem, kevésbé fárad el a szem az olvasásnál, ezért sajnálom, hogy nem maradt meg a fehér alapszín a honlap esetében.
Ami viszont rögtön szemet szúrt, az a logó. Egy az egyben szinte egy műszaki cég logója. Ezen még lehetett volna dolgozni szerintem.

ha megnezed a cimlapon az oldal cimet 'gyere es kapcsolodj ki' szerintem ertelmet nyer a logo is :)
tervben van egy valaszthato vilagosabb skin a cimlapra is.

A fórumon legalább világos a háttér.
Fórum-avatarként nem lehetne saját képet feltölteni?

egyelore nem, de tervben van.

Üdv.

Módosítani szeretném ősrégi nick-emet,lesz-e ilyen lehetőség (kerestem de nem találtam), illetve lesz-e regtörlési opció?

A válaszokat előre is köszönöm.

(N9)

user altali nevmodositasra nincs ra lehetoseg.
regisztracio torlest csak inaktiv loginokon es csak automata vegez (viszonylag konnyu lenne visszaelni a barhol ottfelejtett belepesekkell), de keresre tudunk deaktivalni logint, es onnantol nem lehet belepni hozza.

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1898 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 23:12

Uhh.

Ugye lesz lehetőség a számomra szembántó sötét téma helyett választani valami világosabbat? :( (Mielőtt valaki azt mondaná, hogy csak fikázni tudok: a gépem és környezete világos munkaterületre/siteokra van berendezve. Ez a sötét téma szó szerint szembántó és már rövid távon is fárasztó.)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 23:12

Engem kicsit zavar, hogy a Témakövetés a Válasz gomb előtt van. A régi felületen megszoktam, hogy jobb fent a fehér mezőben csak egy gomb van, amire ha rányomok, akkor a hozzászólás írása felületre jutok. Jobban örülnék, ha a Témanyitás és a Témakövetés gombok máshol lennének, hogy még véletlenül se kattintsak rájuk, ha csak egy hozzászólást szeretnék írni. A "showtopic" oldalon nem is vagyok biztos benne, hogy jó ötlet mutatni Témanyitás gombot, a "showforum" oldalon egyértelműbb a használata, szerintem ott elég lenne.

A másik észrevételem csak egy apróság:
Elég széles a hozzászólások melletti baloldali "személyi sáv", amiben az avatar, meg az adatok láthatók. Szerintem lehetne keskenyebb, mivel annyi adatot nem tartalmaz, hogy indokolt legyen, viszont a hozzászólástól veszi el a helyet.

Szerk.: Bocs, ezt egy topikkal mellé lőtem.

Módosította Strato: 2010.11.21, 23:15

jeneimre

jeneimre

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 23:04

Üdv.

Módosítani szeretném ősrégi nick-emet,lesz-e ilyen lehetőség (kerestem de nem találtam), illetve lesz-e regtörlési opció?

A válaszokat előre is köszönöm.

(N9)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1247 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 22:45

A fórumon legalább világos a háttér.
Fórum-avatarként nem lehetne saját képet feltölteni?

Simulacrum

Simulacrum

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 573 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 22:07

Jó lett az új dizánja mind a honlapnak, mind fórumnak, szép munka. Én világos honlapokat jobban kedvelem, kevésbé fárad el a szem az olvasásnál, ezért sajnálom, hogy nem maradt meg a fehér alapszín a honlap esetében.

Ami viszont rögtön szemet szúrt, az a logó. Egy az egyben szinte egy műszaki cég logója. Ezen még lehetett volna dolgozni szerintem.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 18:07

Ha ötleted, véleményed van az új honlapról, osszad meg velünk :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]