Ugrás tartalomhoz

Fotó

LFG.HU site - vélemények, javaslatok

• Válasz írásához lépj be
327 hozzászólás érkezett eddig

Sifulden

Sifulden

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.11.22, 02:31

Szubjektív vélemény, csak a külcsínyről.

Némileg csalódott vagyok...Az rpg.hu-t tarto(tta)m az egyik olyan oldalnak amire egyszerűen "jó volt ránézni"... Volt, hogy két gondolatom között három percig csodáltam a bal felső sarokba "rajzolt" dobókockákat, nem is beszélve az egyéb grafikai elemekről, melyek nem csak tetszettek, hanem egyenesen inspiratívan hatottak rám.

Az rpg.hu megszűnt és úgy érzem, hogy kizárólag a kinézetet nézve, egy szokványos oldal jött létre. A hangulata veszett el... Így szvsz jelen esetben fen áll a modern design = nem hangulatos design egyenlőség. Ennek viszont nem kellene így lennie, a kettő együtt is megférne. Én legalábbis egy ilyen egyveleget képzeltem el, mielőtt először léptem fel az lfg-re.

A névváltoztatást sem értem. Az rpg.hu-t jól bejáratott márkának tartottam, az oldal neve és jelentőssége összhangban állt. A legnagyobb szerepjátékos oldal viselte magán az rpg.hu domain nevet. Kell ennél több?

2001-ben léptem fel először ide, még mikor csak korlátozottan jutottam internethez, de a netes élményeim között az egyik legmeghatározób volt ez a szerepjátékos "paradicsom". Ha valaha bárki is szerepjátékos kiadványt akart csinálni, mindíg javasoltam neki, hogy vegye példának az rpg.hu-t.

Sajnálom, hogy pozitívumot nem tudtam kiragadni, amúgy szerintem is szép munka, ha az elődöt nem tekintem, akkor nekem is tetszik.

Sifulden

Módosította Sifulden: 2010.11.22, 02:36

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 23:16

Jó lett az új dizánja mind a honlapnak, mind fórumnak, szép munka. Én világos honlapokat jobban kedvelem, kevésbé fárad el a szem az olvasásnál, ezért sajnálom, hogy nem maradt meg a fehér alapszín a honlap esetében.
Ami viszont rögtön szemet szúrt, az a logó. Egy az egyben szinte egy műszaki cég logója. Ezen még lehetett volna dolgozni szerintem.

ha megnezed a cimlapon az oldal cimet 'gyere es kapcsolodj ki' szerintem ertelmet nyer a logo is :)
tervben van egy valaszthato vilagosabb skin a cimlapra is.

A fórumon legalább világos a háttér.
Fórum-avatarként nem lehetne saját képet feltölteni?

egyelore nem, de tervben van.

Üdv.

Módosítani szeretném ősrégi nick-emet,lesz-e ilyen lehetőség (kerestem de nem találtam), illetve lesz-e regtörlési opció?

A válaszokat előre is köszönöm.

(N9)

user altali nevmodositasra nincs ra lehetoseg.
regisztracio torlest csak inaktiv loginokon es csak automata vegez (viszonylag konnyu lenne visszaelni a barhol ottfelejtett belepesekkell), de keresre tudunk deaktivalni logint, es onnantol nem lehet belepni hozza.

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1899 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 23:12

Uhh.

Ugye lesz lehetőség a számomra szembántó sötét téma helyett választani valami világosabbat? :( (Mielőtt valaki azt mondaná, hogy csak fikázni tudok: a gépem és környezete világos munkaterületre/siteokra van berendezve. Ez a sötét téma szó szerint szembántó és már rövid távon is fárasztó.)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 23:12

Engem kicsit zavar, hogy a Témakövetés a Válasz gomb előtt van. A régi felületen megszoktam, hogy jobb fent a fehér mezőben csak egy gomb van, amire ha rányomok, akkor a hozzászólás írása felületre jutok. Jobban örülnék, ha a Témanyitás és a Témakövetés gombok máshol lennének, hogy még véletlenül se kattintsak rájuk, ha csak egy hozzászólást szeretnék írni. A "showtopic" oldalon nem is vagyok biztos benne, hogy jó ötlet mutatni Témanyitás gombot, a "showforum" oldalon egyértelműbb a használata, szerintem ott elég lenne.

A másik észrevételem csak egy apróság:
Elég széles a hozzászólások melletti baloldali "személyi sáv", amiben az avatar, meg az adatok láthatók. Szerintem lehetne keskenyebb, mivel annyi adatot nem tartalmaz, hogy indokolt legyen, viszont a hozzászólástól veszi el a helyet.

Szerk.: Bocs, ezt egy topikkal mellé lőtem.

Módosította Strato: 2010.11.21, 23:15

jeneimre

jeneimre

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 23:04

Üdv.

Módosítani szeretném ősrégi nick-emet,lesz-e ilyen lehetőség (kerestem de nem találtam), illetve lesz-e regtörlési opció?

A válaszokat előre is köszönöm.

(N9)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 22:45

A fórumon legalább világos a háttér.
Fórum-avatarként nem lehetne saját képet feltölteni?

Simulacrum

Simulacrum

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 574 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 22:07

Jó lett az új dizánja mind a honlapnak, mind fórumnak, szép munka. Én világos honlapokat jobban kedvelem, kevésbé fárad el a szem az olvasásnál, ezért sajnálom, hogy nem maradt meg a fehér alapszín a honlap esetében.

Ami viszont rögtön szemet szúrt, az a logó. Egy az egyben szinte egy műszaki cég logója. Ezen még lehetett volna dolgozni szerintem.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.21, 18:07

Ha ötleted, véleményed van az új honlapról, osszad meg velünk :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]