Ugrás tartalomhoz

Fotó

rosszul jelenik meg az oldal

• Válasz írásához lépj be
58 hozzászólás érkezett eddig

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 816 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.24, 19:23

Ha a Blogcsatornára kattintok, akkor nem csak betekintőt mutat a blogokra, amiket a folytatásra kattintva lehet végigolvasni, hanem az valamennyi blogbejegyzést teljes kiterjedésében mutat. Így igencsak elnyúlt az oldal. Többször próbáltam, minden esetben produkálta a jelenséget (chrome, explorer és firefox böngészővel is.)

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 605 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.23, 17:46

A törlés segített a képregényeken. A témák elötti felhõk még mindig lsmaradoznak.:

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4664 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 08:21

Üdv ismét!

A sorrend visszaállt a régire.

A képregények behívásakor még mindig egy formázatlan katyvasz jelenik meg.

A fórumok előtti sárga gondolatfelhő nem minden fórumcím előtt jelenik meg.

És végül, ha minden igaz, éppen most tűnt el egy rakás válasz ebből a fórumból - én legalábbis nem látom őket, az utolsó ami látszik, az a "BePe, Ma, 00:55".

Kerlek torolj bongeszo cache-t, mert a kepregenyek nekem rendben megjelennek.

Nem tunt el semmi a forumbol, de egy-ket olvashao screenshot sokat segithet, hogy megertsem mire gondolsz.

snike

snike

Krónikás

• Fórumita
  • 507 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 08:14

snike:

KULON GOMB is van a word-bol valo copypaste-re a szerkesztoben.

azt probaltad?

Ha a BB Code Mode-t kikapcsolom akkor engedett másolni! :)

Köszi!

Snike

guszty

guszty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 07:55

Köszönjük a fórum sorrend visszaállítását!

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 605 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 07:54

Üdv ismét!

A sorrend visszaállt a régire.

A képregények behívásakor még mindig egy formázatlan katyvasz jelenik meg.

A fórumok előtti sárga gondolatfelhő nem minden fórumcím előtt jelenik meg.

És végül, ha minden igaz, éppen most tűnt el egy rakás válasz ebből a fórumból - én legalábbis nem látom őket, az utolsó ami látszik, az a "BePe, Ma, 00:55".

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4664 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 00:55

snike:

KULON GOMB is van a word-bol valo copypaste-re a szerkesztoben.

azt probaltad?

snike

snike

Krónikás

• Fórumita
  • 507 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 00:14

1) Wordböl a copy + paste nem müködik

2) és a sorrend össze-vissza változik - elöször lent irtam hozzászolást a lenti licithez, ami hirtelen felkerült?!

A hibát a Magic licitnél találtam!

apofisz1

apofisz1

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 402 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 23:47

üdv
Nem tudom a fórum többi részénél hogy van, de a magic licit résznél teljesen megfordult minden a legrégebbi hozzászólás került a legelejére és a legújabb hozzászólások vannak ott ahol a legrégebbiek szoktak lenni visszafelé haladva ráadásul. reméllem ez nem marad így.

pont az lenne nekem is a kerdesem hogy hogyan tudom megforditani a hozzaszolasok sorrendjet?
ugy szeretnem hogy mikor belepek egy topicba akkor a legfrissebb jelenjen meg legfelul majd idoben haladva lefele. koszi elore is!

Mint a másik topikban megtudtam, ez a legújabb "fejlesztés" eredménye. Egyelőre nincs lehetőség a sorrend megfordítására.
Te jó ég..ez milyen fejlesztés??én azthittem csak elromlott valami hát hogy ésszerű az hogy a majd az egész ezelőtti kiirásokon keresztül rágd végig magad...meg visszafelé olvass...lehetne valami oldal fejlesztőtől megkérdezni mi ebbe a jó +telefonról egyáltalán nem működik ha teljes nézetre váltok ugy esetleg csak a méretezések vannak elszálva akkor

guszty

guszty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:21

üdv
Nem tudom a fórum többi részénél hogy van, de a magic licit résznél teljesen megfordult minden a legrégebbi hozzászólás került a legelejére és a legújabb hozzászólások vannak ott ahol a legrégebbiek szoktak lenni visszafelé haladva ráadásul. reméllem ez nem marad így.

pont az lenne nekem is a kerdesem hogy hogyan tudom megforditani a hozzaszolasok sorrendjet?

ugy szeretnem hogy mikor belepek egy topicba akkor a legfrissebb jelenjen meg legfelul majd idoben haladva lefele. koszi elore is!

Mint a másik topikban megtudtam, ez a legújabb "fejlesztés" eredménye. Egyelőre nincs lehetőség a sorrend megfordítására.

primo

primo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1762 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:04

üdv

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 605 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:03

A képregények behívásakor szétesik az oldal, szinte kezelhetetlen, a formázások eltűnnek.

A fórumoknál nem jelzi az olvasottságot.

Chrome és XP.

Mi történt?

apofisz1

apofisz1

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 402 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 19:11

üdv

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4664 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.21, 06:43

AA
legkozelebb nyiss neki uj topikot. ugy konnyebb kovetni es lezarni az egyedi hibakat.
Chrome Verzió: 22.0.1229.94 m verzioval nem volt reprodukalhato a hiba. Ket kulon geprol sem.
/esetleg egy bovitmeny generalja nalad a gondot?/

A forum kodjaban az utobbi hetekben nem volt modositas, ami ezt okozhatta volna.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1625 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.20, 13:21

Sziasztok!

Jobb hibaleírási topciot nem találtam, ezért írom ide. Elnézést, ha nem vág témába.

A tegnapi nappal kezdve nem tudok se üzenetet írni, se hozzászólást. A felületek (szövegdoboz) tökéletesen megjelennek, de a kurzor nem villog, hiába kattintok.

Ami hibadetektálást megcsináltam: csak Chrome-ban tapasztalható a fenti hiba, más fórumos oldalak tökéletesen működnek.

Ezek alapján Chrome + LFG fórum problémát vélek felfedezni. Tudtok valamit mondani erre? ELőre is köszönöm,

AA

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.05, 06:18

Ynas_Midgard

most is fennall a jelenseg?

Nem, minden rendben :) Köszönöm!

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4664 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.05, 05:49

Ynas_Midgard

most is fennall a jelenseg?

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.04, 21:03

Üdv!

A jobb felső sarokban, ahol látnom kellene, hogy milyen felhasználó vagyok, van-e új üzenetem, és ahol kiléphetnék a fiókomból - teljesen üres. A lap alján az aktuálisan böngésző felhasználók között szerepelek, és elvileg ezt az üzenetet is el tudom küldeni - de pl. a "Mi jár a fejedben?" részhez sem tudok hozzászólni.

Ynas Midgard

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4664 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 20:55

T10
koszi, hogy szoltal, megneztem.
az egyik user arrol a domainrol linkelt be egy kepet meg februarban.
/azota a google altal malware listara kerult a domain, emiatt jelenik meg a figyelmeztetes./
a kepet toroltem, most mar nem jelenik meg a figyelmeztetes sem.
tovabbi jo forumozast!

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 605 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 20:33

Amikor megpróbálok belépni az "aranyköpések játék közben" fórumra, a gépem a következőket írja:

Figyelem! Valami nincs rendben!

lfg.hu a következőből származó tartalmat tartalmaz: www.ghostinthemachine.net. Ez utóbbi webhelyről pedig tudjuk, hogy kártékony programokat terjeszt. A webhely felkeresése esetén számítógépe vírusfertőzést szenvedhet.

A Google véleménye szerint kártékony szoftverek kerülhetnek számítógépére, ha folytatja. Ha ezt a webhelyet mér korábban is felkereste, vagy megbízik a webhelyben, elképzelhető, hogy csak nemrég hackertámadás érte. Nem javasoljuk, hogy folytassa. Próbálja újra holnap, vagy menjen máshová.

Mi lehet ez?

Módosította T10: 2012.07.11, 20:33

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]