Ugrás tartalomhoz

Fotó

rosszul jelenik meg az oldal

• Válasz írásához lépj be
57 hozzászólás érkezett eddig

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.23, 17:46

A törlés segített a képregényeken. A témák elötti felhõk még mindig lsmaradoznak.:

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 08:21

Üdv ismét!

A sorrend visszaállt a régire.

A képregények behívásakor még mindig egy formázatlan katyvasz jelenik meg.

A fórumok előtti sárga gondolatfelhő nem minden fórumcím előtt jelenik meg.

És végül, ha minden igaz, éppen most tűnt el egy rakás válasz ebből a fórumból - én legalábbis nem látom őket, az utolsó ami látszik, az a "BePe, Ma, 00:55".

Kerlek torolj bongeszo cache-t, mert a kepregenyek nekem rendben megjelennek.

Nem tunt el semmi a forumbol, de egy-ket olvashao screenshot sokat segithet, hogy megertsem mire gondolsz.

snike

snike

Krónikás

• Fórumita
  • 507 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 08:14

snike:

KULON GOMB is van a word-bol valo copypaste-re a szerkesztoben.

azt probaltad?

Ha a BB Code Mode-t kikapcsolom akkor engedett másolni! :)

Köszi!

Snike

guszty

guszty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 07:55

Köszönjük a fórum sorrend visszaállítását!

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 07:54

Üdv ismét!

A sorrend visszaállt a régire.

A képregények behívásakor még mindig egy formázatlan katyvasz jelenik meg.

A fórumok előtti sárga gondolatfelhő nem minden fórumcím előtt jelenik meg.

És végül, ha minden igaz, éppen most tűnt el egy rakás válasz ebből a fórumból - én legalábbis nem látom őket, az utolsó ami látszik, az a "BePe, Ma, 00:55".

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 00:55

snike:

KULON GOMB is van a word-bol valo copypaste-re a szerkesztoben.

azt probaltad?

snike

snike

Krónikás

• Fórumita
  • 507 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.21, 00:14

1) Wordböl a copy + paste nem müködik

2) és a sorrend össze-vissza változik - elöször lent irtam hozzászolást a lenti licithez, ami hirtelen felkerült?!

A hibát a Magic licitnél találtam!

apofisz1

apofisz1

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 23:47

üdv
Nem tudom a fórum többi részénél hogy van, de a magic licit résznél teljesen megfordult minden a legrégebbi hozzászólás került a legelejére és a legújabb hozzászólások vannak ott ahol a legrégebbiek szoktak lenni visszafelé haladva ráadásul. reméllem ez nem marad így.

pont az lenne nekem is a kerdesem hogy hogyan tudom megforditani a hozzaszolasok sorrendjet?
ugy szeretnem hogy mikor belepek egy topicba akkor a legfrissebb jelenjen meg legfelul majd idoben haladva lefele. koszi elore is!

Mint a másik topikban megtudtam, ez a legújabb "fejlesztés" eredménye. Egyelőre nincs lehetőség a sorrend megfordítására.
Te jó ég..ez milyen fejlesztés??én azthittem csak elromlott valami hát hogy ésszerű az hogy a majd az egész ezelőtti kiirásokon keresztül rágd végig magad...meg visszafelé olvass...lehetne valami oldal fejlesztőtől megkérdezni mi ebbe a jó +telefonról egyáltalán nem működik ha teljes nézetre váltok ugy esetleg csak a méretezések vannak elszálva akkor

guszty

guszty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:21

üdv
Nem tudom a fórum többi részénél hogy van, de a magic licit résznél teljesen megfordult minden a legrégebbi hozzászólás került a legelejére és a legújabb hozzászólások vannak ott ahol a legrégebbiek szoktak lenni visszafelé haladva ráadásul. reméllem ez nem marad így.

pont az lenne nekem is a kerdesem hogy hogyan tudom megforditani a hozzaszolasok sorrendjet?

ugy szeretnem hogy mikor belepek egy topicba akkor a legfrissebb jelenjen meg legfelul majd idoben haladva lefele. koszi elore is!

Mint a másik topikban megtudtam, ez a legújabb "fejlesztés" eredménye. Egyelőre nincs lehetőség a sorrend megfordítására.

primo

primo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1758 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:04

üdv

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 21:03

A képregények behívásakor szétesik az oldal, szinte kezelhetetlen, a formázások eltűnnek.

A fórumoknál nem jelzi az olvasottságot.

Chrome és XP.

Mi történt?

apofisz1

apofisz1

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.20, 19:11

üdv

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.21, 06:43

AA
legkozelebb nyiss neki uj topikot. ugy konnyebb kovetni es lezarni az egyedi hibakat.
Chrome Verzió: 22.0.1229.94 m verzioval nem volt reprodukalhato a hiba. Ket kulon geprol sem.
/esetleg egy bovitmeny generalja nalad a gondot?/

A forum kodjaban az utobbi hetekben nem volt modositas, ami ezt okozhatta volna.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1611 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.20, 13:21

Sziasztok!

Jobb hibaleírási topciot nem találtam, ezért írom ide. Elnézést, ha nem vág témába.

A tegnapi nappal kezdve nem tudok se üzenetet írni, se hozzászólást. A felületek (szövegdoboz) tökéletesen megjelennek, de a kurzor nem villog, hiába kattintok.

Ami hibadetektálást megcsináltam: csak Chrome-ban tapasztalható a fenti hiba, más fórumos oldalak tökéletesen működnek.

Ezek alapján Chrome + LFG fórum problémát vélek felfedezni. Tudtok valamit mondani erre? ELőre is köszönöm,

AA

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1034 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.05, 06:18

Ynas_Midgard

most is fennall a jelenseg?

Nem, minden rendben :) Köszönöm!

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.05, 05:49

Ynas_Midgard

most is fennall a jelenseg?

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1034 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.04, 21:03

Üdv!

A jobb felső sarokban, ahol látnom kellene, hogy milyen felhasználó vagyok, van-e új üzenetem, és ahol kiléphetnék a fiókomból - teljesen üres. A lap alján az aktuálisan böngésző felhasználók között szerepelek, és elvileg ezt az üzenetet is el tudom küldeni - de pl. a "Mi jár a fejedben?" részhez sem tudok hozzászólni.

Ynas Midgard

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 20:55

T10
koszi, hogy szoltal, megneztem.
az egyik user arrol a domainrol linkelt be egy kepet meg februarban.
/azota a google altal malware listara kerult a domain, emiatt jelenik meg a figyelmeztetes./
a kepet toroltem, most mar nem jelenik meg a figyelmeztetes sem.
tovabbi jo forumozast!

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.11, 20:33

Amikor megpróbálok belépni az "aranyköpések játék közben" fórumra, a gépem a következőket írja:

Figyelem! Valami nincs rendben!

lfg.hu a következőből származó tartalmat tartalmaz: www.ghostinthemachine.net. Ez utóbbi webhelyről pedig tudjuk, hogy kártékony programokat terjeszt. A webhely felkeresése esetén számítógépe vírusfertőzést szenvedhet.

A Google véleménye szerint kártékony szoftverek kerülhetnek számítógépére, ha folytatja. Ha ezt a webhelyet mér korábban is felkereste, vagy megbízik a webhelyben, elképzelhető, hogy csak nemrég hackertámadás érte. Nem javasoljuk, hogy folytassa. Próbálja újra holnap, vagy menjen máshová.

Mi lehet ez?

Módosította T10: 2012.07.11, 20:33

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.13, 06:41

Az "üres oldal" hiba közben szép lassan megszűnt.

A linknek lenne értelme, hiszen lehet hogy 15-20 hozzászólás is termelődött a legutóbbi látogatás óta, én (és talán mások is:) meg lusta vagyok keresgélni...
A gond az volt, hogy nem az első olvasatlan hozzászólásra állt rá, hanem minden esetben az utolsó hozzászólásra.

T10
tovabbra is probalom reprodukalni az ures oldalas hibat.
nezd meg kerlek, hogy nalad mas bongeszonel elojon-e.
koszonom.

a topik tetejen levo altalad emlitett linket kivettem, zavaro volt valoban.
/akkor lenne ertelme, ha az uj hozzaszolasok a topik vegen es nem az elejen vannak/
koszi ezt is.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]