Ugrás tartalomhoz

Fotó

SFmag

• Válasz írásához lépj be
15 hozzászólás érkezett eddig

_acelpatkany_

_acelpatkany_

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.19, 09:20

Kedves anarion! Pontosan nem tudom, mi történhetett, de a rendszer valamiért spamként értelmezte a hozzászólásodat. A státuszát átállítottam és meg is jelent a bejegyzés alatt.
Üdv!

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.19, 08:42

Szerettem volna hozzászólni az egyik cikkhez. A hozzászólás beírása után beírtam az ellenőrző kódot, azonban hibaüzenettel visszadobta a rendszer (pedig kétszer is ellenőriztem jó-e). Amikor pedig már az új kóddal próbáltam ismételten elküldeni, akkor azt jelezte, hogy már van egy ugyanilyen tartalmú hozzászólás, úgyhogy ismét hiba...

A végeredmény, hogy így végül nem született meg a hozzászólásom.

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.07, 17:37

Üdvözletem!

Tisztelettel érdeklődnék: a november után küldött novellákra érkeztek már válaszok? Tőlem a reply turné után ment írás, de nem kaptam még visszajelzést. Lehet, hogy eleve nem jutott el hozzátok.

A választ előre is köszönöm!

W.

Üdv!
A november után érkezett novellákat még nem dolgoztuk fel, kérünk még egy kis türelmet.

Walter

Walter

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.01.04, 16:33

Üdvözletem!

Tisztelettel érdeklődnék: a november után küldött novellákra érkeztek már válaszok? Tőlem a reply turné után ment írás, de nem kaptam még visszajelzést. Lehet, hogy eleve nem jutott el hozzátok.

A választ előre is köszönöm!

W.

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.04, 11:15

Tisztelt SFmag Szerkesztőség!

Október 31-én küldtem el a folyamatos irodalmi pályázatra Holtomiglan-holtodiglan című művemet Nibela néven, és még nem kaptam visszajelzést felőle, a második tudakozódó levél után sem.

Ez úton érdeklődnék, célhoz ért-e végül? Ha nem, akkor szívesen megismétlem a küldést. ha mégis megérkezett, mikor születik bármilyen döntés felőle?

A két év végi antológia miatt felgyűltek a novellák, ma sikerült a novemberi beküldésekig feldolgozni a várósort.

navaratna

navaratna

self-banned

• Banned
  • 112 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.03, 17:05

Tisztelt SFmag Szerkesztőség!

Október 31-én küldtem el a folyamatos irodalmi pályázatra Holtomiglan-holtodiglan című művemet Nibela néven, és még nem kaptam visszajelzést felőle, a második tudakozódó levél után sem.

Ez úton érdeklődnék, célhoz ért-e végül? Ha nem, akkor szívesen megismétlem a küldést. ha mégis megérkezett, mikor születik bármilyen döntés felőle?

adeptus

adeptus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.14, 10:38

Hello!
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy tudomány témában lesznek-e új cikkek? Mert már jó régen nem volt...

Lesznek, de valószínűleg nem az elkövetkező egy-két hétben. Azért nem feledkeztünk meg a rovatról. :)

Avaaris

Avaaris

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 280 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.10, 17:28

Hello!
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy tudomány témában lesznek-e új cikkek? Mert már jó régen nem volt...

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.03, 08:01

Szeretnénk horror felé is nyitni, és e téren különösen jól jönnek a tippek. A novellákat elolvasom, aztán meglátjuk. :) (Tudni kell, hogy recenzió könyvekről akkor születik, ha a stábból valaki megveszi, ezért az érdeklődés még nem ígéret!)
:)

Vackor

Vackor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.01.02, 13:43

Hopp, az előbb ezt kifelejtettem: az Occultation című gyűjteményből két novella is
olvasható az alábbi címen.

http://www.webscription.net/chapters/1597801925/1597801925_toc.htm

Vackor

Vackor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.01.02, 12:58

Sziasztok!

Az SFmag szerintem témájában a legjobb magyar nyelvű portál, öröm a cikkeiteket olvasni.

Egyben Laird Barron személyében javasolni szeretnék egy fontos szerzőt, akit jó lenne
megismertetni a magyar olvasókkal is. Bízom benne, hogy műfajai (horror és dark fantasy)
beleférnek a portál profiljába. Részemről jöhet bármelyik novellája:)

Néhány kapcsolódó link:

http://www.lairdbarron.net/
The Imago Sequence and Other Stories
Occultation
Egy friss interjú a szerzővel

További jó munkát kívánok!

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.30, 12:31

Tartalomjegyzéken nem tudom mit értesz, de például a cikk-címkéket lehetne részletesebben használni. Hajamra kenhetem, ha mondjuk egy könyvismertetőnél az "irodalom" címke van odatéve.

A címkézésen túl egy gyűjtőoldalt, ahol szerző, műcím és cikkcím alapján megvan az összes cikk linkje, de egyelőre ez csak az én ötletem. :)

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.30, 11:05

Aktivizálásban valami fórumszerűség szerintem segítene, mert a gyors frissülések miatt a cikkhozzászólások hamar süllyednek, ott nem marad meg a kommunikáció. Új fórumot létrehozni persze nem biztos, hogy jó, mert először az is töküres lesz, talán a meglevőkben lehetne valamit kezdeni.

Tartalomjegyzéken nem tudom mit értesz, de például a cikk-címkéket lehetne részletesebben használni. Hajamra kenhetem, ha mondjuk egy könyvismertetőnél az "irodalom" címke van odatéve.

A gyors cikksüllyedésen talán segítene valamit, ha pár, tartalomban passzentos régebbi cuccot az lfg-n másodközölnétek, tán ez is irányítana oda pár új olvasót.

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.30, 10:09

@Attila: Köszi a visszajelzést, volt egy sor olyan meglátás, amin mi is törjük egy ideje a fejünket, csak még nem valósult meg/nem dolgoztuk ki/nem jutott eszünkbe megoldás. Vagy egyszerűen máshogy állítottuk fel a prioritási sorrendet, de ezek, amiket írtál, mind fontos szempontok.

Szeretnénk több tematikusságot, januárban például lesz egy "német" hét, bár ennek határt szab valamennyire, hogy jobbára arról írunk, amit megvettünk, elolvastunk/megnéztünk és még tetszett is, ezért vagy a meglévő cikkekből és cikkötletekből próbálunk utólag valami összefüggő csokrot kötni, vagy belenyugszunk abba, hogy az SFmag szabadidős projekt lévén nem lesz képes rávenni a tagokat arra, hogy olyan témához is írjanak cikket, ami őket nem érdekli.

A frissülés gyakorisága: ez menet közben derült ki, induláskor még attól féltünk, ha nem frissül elég gyakran, elmaradoznak az olvasók - ráadásul nem is biztos, hogy mindegyik cikk érdekli őket. Próbálunk valami megoldást találni arra is, hogy ne süllyedjenek el olyan hamar, vagy később újra előkerüljenek, de egyelőre nincs konkrét terv.

Aktivizálás: ha erre van ötleted, ne tartsd magadban, én speciel nem nagyon értek a motiváláshoz. (Illetve mástól is nagyon szívesen fogadunk bármilyen ötletet, csak félek, hogy a fórumot nem sokan olvassák...)

Szeretnénk, ha az SFmag olvasott és kedvelt oldala lenne a sci-fi és fantasy rajongóknak (és nem csak nekik), és bár nagy lépésekre korlátaink miatt nem vagyunk képesek, kisebb lépésekben próbálunk haladni a cél felé. :)

Saját kérdés: egy tartalomjegyzék mennyiben segítene?

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.29, 21:39

No, akkor némi visszajelzés, hogy ne legyen üres a fórum...

Az eddigi működés jegyében én átgondolnám kicsit a stratégiát. Illetve, létrehoznék egyet, ha nincs.

A cikkek nagyrészt jók/igen jók, sok van belőlük. A minőséggel nincs különösebb gond. A mennyiséggel már igen. Túl gyakran frissül, ha 2-3 napig nincs az ember netközelben, rakás anyagról lemarad. Nagyon hamar elsüllyednek az anyagok, lehet, hogy ez is oka annak, hogy elég kevés a reakció.

Legalább valami tematikusságot lehetne bevinni, mittomén, steampunk hét, vagy ilyesmi, mert így nagyon nehéz követni a már megjelent dolgokat.

A dolgon nem segít, hogy gyakran a komment-mező sem működik rendesen, aztán az ember egy idő után lemond arról, hogy hozzászóljon az írásokhoz.

Az írások nyomatásán kívül kéne valami arra, hogy valahogy aktivizálódjon/létrejöjjön egy olvasótábor. Nem tudom, mi lenne a megoldás, talán a fórumokra irányítani egy-egy cikkben felvetett témákat, de jelenleg nagyon az az érzésem, hogy a szerzők egymásnak írják a dolgaikat.

Félreértés ne essen, tetszik a tartalom, de szerintem így csak a lendület elfogytáig lehet csak menni, hosszabb távon nem biztos, hogy működni fog a dolog...

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.28, 14:24

Megnyitva.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]