Ugrás tartalomhoz

Fotó

Alan O` Connor

• Válasz írásához lépj be
823 hozzászólás érkezett eddig

siuras

siuras

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 67 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.25, 22:29

Lesz még Hollóidők III. ???

Már mindenhol kérdeztem....a tuan nem válaszol....

Kéne egy AOC kontakt, amit néz a mester, és válaszolna, h van e egyáltalán remény

a befejezésre...tudom, h az élete más irányt vett és komoly munkája van...

De ezzel ( a Hollóidők befejezése) tartozik nekünk, olvasóknak, fanoknak...

ha kijön a befejezés részemről rendben lesz és áldásám rá!!!....: :hedbeng2:

natsu

natsu

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.03.11, 23:59

Lesz még Hollóidők III. ???

Drasworth

Drasworth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.05, 22:09

És esetleg van remény arra, hogy majd felébrednek az álomból és újabb megjelenések egész sorait vonultatják majd fel a könyvpiacon?
Az zavart egy kicsit az olvasásnál, hogy sok helyszín neve ismeretlenül csengett. Nincs esetleg térkép erről a vidékről, Gorvik és környékéről, ami valamelyik netes oldalon terjeng?

Parancsolj:
http://www.szurkecsuklyas.hu/goribardomborzat.jpg

Chaoswar

Chaoswar

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.09.05, 15:15

És esetleg van remény arra, hogy majd felébrednek az álomból és újabb megjelenések egész sorait vonultatják majd fel a könyvpiacon?
Az zavart egy kicsit az olvasásnál, hogy sok helyszín neve ismeretlenül csengett. Nincs esetleg térkép erről a vidékről, Gorvik és környékéről, ami valamelyik netes oldalon terjeng?

Noro

Noro

Anunnaki

• Fórumita
  • 4988 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.05, 13:34

A Tuannal kb az a helyzet, hogy nyári álmát alussza. Még a kiadói terve is rég elavult.
Alan O' Connor amúgy a Kék éjszakák árnyai óta több regényt is írt, de szvsz mindegyik gyengébb lett, mint az azt megelőző. Úh. ezzel a könyvvel jártál a legjobban :)

Chaoswar

Chaoswar

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.09.04, 14:07

Kék Éjszakák Árnyai: Először bizonytalanul, habozva fogtam a kezemben a könyvet és kétkedve olvastam a hátulján a borító szövegét. --hmm..megvegyem,, ne vegyem ,, mi legyen ? Tuan?(kevés dolog jut az eszembe róla), hezitáltam egy ideig a könyvesboltban, hisz rengeteg könyv volt kirakva a fantasy-s pultra és majdnem mindegyiket szemügyre vettem. Már szinte kínosnak éreztem a hosszan tartó nagy csendet, amely körülvett. Aztán, döntöttem...
Úgy gondolom, hogy nem bántam meg, sőt nagyon tettszett a könyv és igazán remek olvasmánynak bizonyult.
Mikorra várható a következő Alan O' Connor regény? Klassz volt.
Sajnos a Tuan könyveket ezelőtt nem ismertem, de most ez a regény kíváncsivá tett. Szinte magam előtt láttam a helyszíneket, a szereplőket, mindent. Ezúton is köszönöm azokat a fantasztikus órákat, amelyeket átéltem a regény olvasása közben.

(Tudja valaki esetleg, hogy mostanában mi a helyzet a Tuan-kiadóval , mi az idei megjelenési terv?)

Helleon

Helleon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 41 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.07, 21:53

Halihó!
"Doktor úr" avagy bárki a ki segíthet :eeek:

R. vagyok, ott voltam az ünnepi könyvhéten a Tuanos sátornál.
(Hosszú hajú srác aki az írói asztalhoz pofátlankodott.) :ninja:

Szeretném kérdezni hogy a két másik írósrácnak (Adrian Caine & Luis Saul) merrefelé találom elérhetőségét? Jó volt velük társalogni, és mondtak pár érdekes dolgot -pl a Rúnatábort- aminek utánakérdeznék.

(nem mintha a neten nem lenne tájékoztatás róla, de mégiscsak jobb valami barátibb körben érdeklődni. :titok: )

Igere

Igere

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 24 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.13, 09:11

Sziasztok!

Nekem az új Tuanos kiadásban megírt novellák jó kezdetnek tünnek.
Láttom mostanában nem jársz erre Mester de érdekelne a véleményed a kiadásról valamint, hogy lesz-e folytatása?

akos_karesz

akos_karesz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.06, 14:32

SZIASZTOK. A HOLLÓIDŐKET KERESEM, NAGYON FONTOS LENNE. AJÁNDÉK A PÁROMNAK AKI RAJONGÓ :amccoy:

Szia!
A www.vatera.hu-n rögtön hármat is találtam a könyvből...
regisztrálj, licitálj, és máris a tied valamelyik!
Enyit tudtam segíteni!
Üdv.:
akos.karesz

_Tanith (NPC/NJK)

_Tanith (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.06.06, 13:10

SZIASZTOK. A HOLLÓIDŐKET KERESEM, NAGYON FONTOS LENNE. AJÁNDÉK A PÁROMNAK AKI RAJONGÓ :amccoy:

Igere

Igere

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 24 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.01, 13:02

Sziasztok!

Kalóz kiadás ide vagy oda nekem kimondotad teszett az irásod.

Lesz még ehhez a témához folytatás?

daekow

daekow

Ormányosbogár

• Fórumita
  • 2843 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.05, 13:38

A vas idejéből meg nagyon sok számomra az elvarratlan szál.

Hali.

A Vas idejében szerintem inkább sok a szálelvarrás-kezdeményezés :) Nagyon sok minden visszaköszön, ami a Halál hét arcában vagy a Síró fémben indult útnak...

...egyebekben én is várok minden újdonságot! ;)

d.

Denisa

Denisa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.25, 15:04

Sziasztok!

Elöször is Kellemes Ünnepeket mindenkinek! :P

Mester, merre jársz? Nem igazán tudunk bármit is a folytatásokról...most vettem le a polcról a hollóidöket, szerintem szuper, olyan alapmü mint a halál havában, remélem a befejezése is ilyen ütös lesz (és nemcsak 300oldal) :rohog:

üdvözlettel siuras

Mindenben csatlakozom az előttem szólóhoz! :D Bár nekem csak a Hollóidőkhöz volt szerencsém, de az máig a kedvenceim között van. A vas idejéből meg nagyon sok számomra az elvarratlan szál. Summa summarum, lesz valami a közeljövőben? :D :D :rohog:

siuras

siuras

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 67 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.25, 12:27

Sziasztok!

Elöször is Kellemes Ünnepeket mindenkinek! :D

Mester, merre jársz? Nem igazán tudunk bármit is a folytatásokról...most vettem le a polcról a hollóidöket, szerintem szuper, olyan alapmü mint a halál havában, remélem a befejezése is ilyen ütös lesz (és nemcsak 300oldal) :rohog:

üdvözlettel siuras

_Vasember (NPC/NJK)

_Vasember (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.12.07, 21:02

hello!

Én Alan O' Connor-tól kérdeznék!Nos neki mennyi idő volt a csillagvető kidolgozása?Hogy találta ki az új neveket?Milyen nehézségekkel találkozott?
Foglalkoztat a crantai téma de nagyon meg melletük az aqiurok is.

_Yerin (NPC/NJK)

_Yerin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.09.30, 12:50

Köszönöm Redguy az értékelést, és a válaszokat. Igaz kicsit elszontyolódtam, hogy manapság az ilyen dolgok nincsenek annyira megbecsűlve, tán ezért is látok egyre kevesebb új MAGUS regényt a polcokon. Celsior véleményét is meghallgatnám....

Redguy

Redguy

Stray Bullet

• Fórumita
  • 866 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.24, 00:22

Hi,

Celsior pillanatnyilag meglehetősen elfoglalt, de ha elnézed egy mezei Keith Alansonnak, válaszolok helyette. NEM a nevében.

Régi álmom, hogy én is írnék ilyen könyveket...

Írj csak és küldözgesd el sok embernek. Minél jobban bántanak majd miatta, annál hasznosabb lesz a véleményük.

...barátaim, és ismerőseim szerint van hozzá kellő fantáziám stb..stb.

Ha az ellenségeid is ezt mondják majd, akkor lesz jó. A fantázia pedig semmit sem ér önmagában; az írás egy szakma.

Sajnos a munkám melett nemigen van időm ilyesmivel foglalkozni, és mondjuk motivált sem vagyok anyira. (bár szerintem ez csak személyes lustaság :) ) Viszont szívesen írnék ha tegyük fel el tudnám tartani magam az irományokból. A Fő kérdésem az lenne: "mennyire éri meg írni" egy ilyen könyvet?

Fogadj el egy tanácsot; ne hagyd ott a szakmádat. :)

Meg lehet-e élni ma ilyesmiből?

Lóf***t lehet. Leslie L Lawrence-nek talán igen, a kisebb halaknak semmiképpen sem.

Tudom most azt gondolod csak pénzért ne írjon senki sem, ehhez a munkához szív, ész, és lelkesedés kell, no és sok kitartás és miegyébb...

Mindegyik munkához kell szív, ész meg lelkesedés és kitartás, kivéve a parkolóőrökét és a BKV ellenőrökét.

Szerintem ha nagyon elszánt vagyok meg tudnék felelni ezen dolgoknak.

Szerintem is érdemes lenne elkezdeni a magyar helyesírás szabályainak elsajátítását, mert az itt az alap.

A másik kérdés adja magát : milyen tanácsokat adnál egy kezdő írónak..

Nah, ez tényleg Celsior felségterülete, várjuk is meg vele.

... ill mekkora , és milyen utat tesz meg egy mű, mire kiadásra kerűl?

Attól függ.

Vannak-e nem várt kiadások?

A kiadónak lehetnek, a szerzőnek csak az írás miatt kimaradt, egyéb forrásokból származó jövedelme kerül veszteséglistára.

_Yerin (NPC/NJK)

_Yerin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.09.19, 14:33

Az attól függ! Te tartanád? :titanic: :)

mergenc

mergenc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.13, 10:31

<OFF>
A "Magyar helyesírás és központozás alapjai" c. kurzus díja az nem várt kiadásnak tekintendő?
</OFF>

_Yerin (NPC/NJK)

_Yerin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.09.10, 15:00

Üdv Celsior! Roppant fontos kérdésem lenne. Nem tudom mennyire keresettek mostanság a MAGUS regények, és jönnek-e ki szép számmal, újabb, és újabb könyvek? Azt tudom KB:3 éve nagy piaca volt a dolognak, és én teljesen beléjük voltam bolondulva (főleg a TE irományaidba) és még beléjük is vagyok a mai napig. Sajnos könyvesboltokban már rég nem jártam, így nem vagyok már tájékozott a regényekről. Régi álmom, hogy én is írnék ilyen könyveket, barátaim, és ismerőseim szerint van hozzá kellő fantáziám stb..stb. Sajnos a munkám melett nemigen van időm ilyesmivel foglalkozni, és mondjuk motivált sem vagyok anyira. (bár szerintem ez csak személyes lustaság :sor: ) Viszont szívesen írnék ha tegyük fel el tudnám tartani magam az irományokból. A Fő kérdésem az lenne: "mennyire éri meg írni" egy ilyen könyvet? Meg lehet-e élni ma ilyesmiből? Tudom most azt gondolod csak pénzért ne írjon senki sem, ehhez a munkához szív, ész, és lelkesedés kell, no és sok kitartás és miegyébb... Szerintem ha nagyon elszánt vagyok meg tudnék felelni ezen dolgoknak. A másik kérdés adja magát : milyen tanácsokat adnál egy kezdő írónak, ill mekkora , és milyen utat tesz meg egy mű, mire kiadásra kerűl? Vannak-e nem várt kiadások? stb...stb
Tartalmas válaszod előre is köszönöm, tisztelettel hű rajongód: Yerin

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]