Ugrás tartalomhoz

Fotó

Alan O` Connor

• Válasz írásához lépj be
823 hozzászólás érkezett eddig

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.13, 21:10

... aloha :D

Vihar előtti csend?
Kapcsolódik ez a múlt év perpatvaraihoz? Vagy a nagy változások előtti csend, melyet harsonaszó és dobpergés fog bevezetni? :)

Na jó, nem faggatózok, ha nem akarsz konkrétumokat mondani.
Esetleg számíthatunk újabb zanzára a közeljövőben? :virag:
(Kicsit letörtem, hogy 4-én nem tudtunk együtt "gyűlni". :P)

celsior

celsior

Törzs-fórumozó

• Inactive
  • 703 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.13, 17:05

„rákérdeznék én arra a Sánta Gardar nevezetű rockerre.
Miket lehet tudni róla? Van-e életútja - megírva. Kifia? Milyen gyerekkora volt? Miért nem hagyja már ott azokat a pancser doraniakat? „

Sánta Gardar:
Gondolati háttér és név: viking sagák (trollborns).
Életút: több szálról.
1. Ilyen nevű nekromanta 7. szintig kóborolt a képzelet birodalmában. Sántaságát egy kalandozótársának köszönheti: sose bízzatok a fejszeforgató törpe berserkerekben!
2. Múltja nem kevésbé keserű – szülőfaluja addig áll, míg hazafelé nem veszi az irányt.
Tehetsége túl nyilvánvaló ahhoz, hogy Doran veszni hagyja. A magitorok Doran nem kedvelik ugyan, de elismerik – a viszony kölcsönös.
Jövője katartikus. Még nem döntöttem el, túléli –e a mayhemet, amit Quironeiában és közvetetten az Ynev idővonalon művel(t).

”Tudja valaki hol lehet híreket szerezni? Jutalom jár érte.”

A hírszerzés meg nem olyan könnyű ám ebben a januári csendben. Még akkor is, ha csak amolyan vihar előtti.

Azon kívül, mi érdekel? A könyvek mikorját egyedül András tudná megmondani, de szvsz. biztosra ő is csak akkor, ha már nyomdába leadta. Jogdíjak és tárgyalások pedig az erőgyűjtés/nekifutás fázisában vannak, amikor korai öröm volna bármit konkretizálni.

Egyebek:
fantasya.hu és Ronin honlap várhatóan hamarosan lesz, ha nem is tegnaptól. Ott gondolom András is válaszol kérdésekre.

cels.

_nogren (NPC/NJK)

_nogren (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.10, 11:38

Üdv!

Ne hagyjuk má' lehalni a fórumot.
Ugyhogy - ha másokat is érdekel - rákérdeznék én arra a Sánta Gardar nevezetű rockerre.

Miket lehet tudni róla? Van-e életútja - megírva. Kifia? Milyen gyerekkora volt? Miért nem hagyja már ott azokat a pancser doraniakat? Plusssz minden egyéb.

Tudja valaki hol lehet híreket szerezni? Jutalom jár érte. Maradt még pár savanyú cukorkám :-))

dp
:telapo:

celsior

celsior

Törzs-fórumozó

• Inactive
  • 703 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.02, 22:47

...köszönöm és viszont kívánok jobb 2003 -at!

Könyvek? Mások nevében nem ígérhetek sem Szelet, sem mást. Úgy tudom, kész M könyvek is vannak/lesznek felajánlva kiadásra, András majd dönt sorsukról.
Régi - új írók is felbuikkantak a láthatáron, de még a legjószándékúbb írónak is csak akkor hihet az ember, mikor már kezében a könyv.
A dolog ugyanis többváltozós - kétségtelen a legfontosabb az, hogy be is fejezzék a beígért művet.

ígérni csak a magam nevében merek: két könyvet szeretnék megírni, két _nagyon_ eltérő témában. Minden ami ezután jön, egyelőre az álmodozás kategóriába tartozik.

Hadd ne ígérjek mások helyett! Nem látom értelmét, ha egyszer _igazat_ szeretnék válaszolni.

Amikor célegyenesbe fordul az első mű /akár enyém, akár másoké/ részletek úgyis megjelennek belőle, híradással egyetemben.
És mindez, remélem, nemsokára lesz.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]