Ugrás tartalomhoz

Fotó

Game Of Thrones

• Válasz írásához lépj be
425 hozzászólás érkezett eddig

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.27, 22:43

Még egy kis Trónok Harca vicc. Akkor vicces, ha ismered az Adventure Time-ot is. Joffrey as Lemongrab

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3241 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.15, 08:20

GoT BD party - szerintem vicces. :)

Krezga

Krezga

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1201 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 20:16

Tény, hogy gyenge lett az évadzáró (ez az év már csak ilyen...Walking Dead), de én olyan jól elmerültem a világában, most hiányozni is fog egy évig. Ráadásul az új könyvre is ki tudja mennyit kell még várnunk...

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3241 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 16:52

Ez egy nagyon langyos evadzaro lett, a Dany-fele zarojelenet meg a vegen kb. olyan volt, mint valami politikai kampanyfilm.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 09:11

Valószínűleg azért, hogy meglegyen a politikai korrektség és az USA-ban senki se vádolhassa Martin-t részrehajlással.

Biztos vagyok benne, hogy erről van szó. Mindketten csak mellékszereplők, ami alátámasztja ezt az elméletet. Egy fontosabb karakter bőrszínét gondolom nem merték megváltoztatni, mivel az USA tele van rasszistákkal, meg biztos a könyv rajongóinak sem tetszene.

Proximo

Proximo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 07:41

Amúgy rejtély számomra, hogy miért váltanak rasszt egyes mellékszereplők. Ha jól rémlik, sem Daxos, sem Saan nem volt fekete a könyvben, pedig meg is lenne a kötelező színes bőrű faktor, mert velük ellentétben Daario-nak annak kéne lennie. Bár lehet, hogy tévedek.

Valószínűleg azért, hogy meglegyen a politikai korrektség és az USA-ban senki se vádolhassa Martin-t részrehajlással. A könyvekben amúgy csak a Nyár szigeteken laknak feketék, Daario Myr-ből jött ha jól emlékszem, a napbarnított bőr teljesen stimmel, csak a kék hajat és kék szakállat nem merték bevállalni a filmben.

Ja, és feltűnt másnak is, hogy Daario fordítva fogta az arakhot?

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4997 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 07:02

Rég olvastam de könyvben is levágták Theon ....-ját?

Emlékeim szerint csak utalás van rá. Az biztos, hogy nem küldték el a nemes elemeit faternak, mert mikor ezek az események történtek, Balon Greyjoy már intenzíven halott volt. Nem mellesleg maga a kínzás/csonkítás folyamata sem volt leírva, csak úgymond a "végeredmény", mikor Reek már megtört, és együtt lakik a Bolton fattyának kutyáival. Plusz, Yara (Asha) sem indult hősies mentőakcióra, úgyhogy kíváncsi leszek, mit fognak ebből a dologból kihozni a sorozatban.

Kösz.
Valszeg azért indult vissza hogy "jó helyen" legyen a következő évadra.

Ellach

Ellach

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 187 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 06:06

Mondjuk ahhoz képest, hogy a könyvek közül a 3. kötet a legjobb (és nem csak a második fele, ami majd a sorozat 4. évadjában lesz), ez az évad volt a legszarabb. S a legutóbbi rész meg talán az eddigi leggyengébb évadzáró. Viszont klassz nyálas zene volt a végén.

Az biztos, hogy az évad csúcspontja az utolsó előtti epizód volt. Ebben körülbelül mindenki hazatért, vagy mendegélt tovább, és... ennyi.
Amúgy rejtély számomra, hogy miért váltanak rasszt egyes mellékszereplők. Ha jól rémlik, sem Daxos, sem Saan nem volt fekete a könyvben, pedig meg is lenne a kötelező színes bőrű faktor, mert velük ellentétben Daario-nak annak kéne lennie. Bár lehet, hogy tévedek.

Ellach

Ellach

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 187 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 05:59

Emlékeim szerint csak utalás van rá. Az biztos, hogy nem küldték el a nemes elemeit faternak, mert mikor ezek az események történtek, Balon Greyjoy már intenzíven halott volt. Nem mellesleg maga a kínzás/csonkítás folyamata sem volt leírva, csak úgymond a "végeredmény", mikor Reek már megtört, és együtt lakik a Bolton fattyának kutyáival. Plusz, Yara (Asha) sem indult hősies mentőakcióra, úgyhogy kíváncsi leszek, mit fognak ebből a dologból kihozni a sorozatban.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4997 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 05:26

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1591 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.12, 05:21

Mondjuk ahhoz képest, hogy a könyvek közül a 3. kötet a legjobb (és nem csak a második fele, ami majd a sorozat 4. évadjában lesz), ez az évad volt a legszarabb. S a legutóbbi rész meg talán az eddigi leggyengébb évadzáró. Viszont klassz nyálas zene volt a végén.

Krezga

Krezga

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1201 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 11:31

Ajj, de hamar vége lett ennek az évadnak is, pedig nagyon nézném tovább :)

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.07, 23:45

Várható volt...hmm talán. Felidegelt...IGEN.!!!!

Ha Tyrion is meghal én felgyújtom Hoolywoodot. Nemhogy Jofrey döglene már meg. :hedbeng2: :hedbeng2: :hedbeng2:
Spoiler

Módosította Zaethus: 2013.06.07, 23:46

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3241 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.07, 19:47

"Written & directed by..." :D
Kép

Xever

Xever

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.07, 12:06

Konkrétan böszöm nagy felháborodást keltett az utolsó rész. Többen azt is kilátásba helyezték, hogy az életben nem néznek/vesznek több GRR portékát. :)

Mert nyílván eddig az összes könyvet megvették :)

Vicces látni, hogy pont azokba a momentumokba kötnek bele a nézők amit az olvasók zseniálisnak tituláltak.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.06, 22:18

az elhalálozott hölgyemény mellékes szerepet töltött be a történetben.

Spoiler

Igen, akkor már várható volt, hogy történni fog valami, mikor elkezdték mutogatni a baljós előjeleket, de én azért meglepődtem és egy kicsit felzaklatott a dolog.
(Attól még nem fogom bojkottálni az egészet.)
Na de azért jó is történt abban a részben.

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 565 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.06, 18:46

Most biztosan megkövez mindenki, de szerintem egyrészt várható volt (én nem olvastam a könyveket), másrészt meg az elhalálozott hölgyemény mellékes szerepet töltött be a történetben.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.06, 16:47

Azért a videón erősen látszik, hogy ki az, aki olvasta már a könyvet (nyilván ők is vették fel) és ki az, akinek teljesen új. Nagyon poén.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.06, 16:11

Konkrétan böszöm nagy felháborodást keltett az utolsó rész. Többen azt is kilátásba helyezték, hogy az életben nem néznek/vesznek több GRR portékát. :)

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.05, 20:32

Enyhe kifejezés a heves :lecsap: :lecsap: :lecsap:

Módosította Zaethus: 2013.06.05, 20:32

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]