Ugrás tartalomhoz

Fotó

Warhammer 40k kezdő

• Válasz írásához lépj be
55 hozzászólás érkezett eddig

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.23, 15:12

Szia!

Menj át az inkvizitor.hu -ra, ott lesz minden, mi szem-szájnak ingere. :)

Alby

Alby

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.06.22, 11:17

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy, hol van egy weboldal ahol helyszínek vannak felsorolva ahol rendszeresen vagy meghírdetett időpontban lehet játszani? Gondolok itt arra hogy van egy bolt ahol erre lehetőség van esetleg egy klub-szerű társaság akik rendszeres játszanak stb.

Köszönöm a válaszokat.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7263 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.23, 00:01

Jönnek az új szabályok:

https://warhammer40000.com/

liszkag

liszkag

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.09, 07:56

2014 NOVEMBER 7.-ÉN, PÉNTEKEN WARHAMMER 40.000 KEZDŐ NAPOT TARTUNK A D21-ES BÁZISBAN.

A Warhammer 40.000 egy grimdark világ amelyben, a 41. millenniumban már több millió bolygót benépesített emberiség a túlélésért küzd a káosz és a vad orkok, eldák, tiranidák és egyéb idegenek ellen. Az Emberiség Birodalma az Űrgárdisták (Space Marines), és a Birodalmi Őrség (Imperial Guards, avagy Astra Militarum) katonai erejére, valamint az inkvizícióra támaszkodik a túlélésért dúló küzdelemben. Erről az elkeseredett harcról szól a Warhammer 40.000, amelyben te döntöd el, hogy az emberiség halálát odázod, vagy éppen azt sietteted, esetleg kívülállóként hasznot kívánsz belőle húzni.

Várunk teljesen kezdőket, haladókat, akinek van serege, akinek nincs serege, akinek kérdése van vagy aki csak nézelődni szeretne. Egyszóval mindenkit!

Kezdő játékra sereget biztosítunk, de ha neked van sereged és szeretnél vele játszani de annyira nem vagy biztos a szabályokba, akkor is szívesen várunk. Saját seregedet kérlek 500 pontra tervezzed meg. Természetesen lehet nagyobb pontszámból is, de nem ajánlott kezdő játékra.

Oktatónk: Liszka "Liszkag" Gergely

A kezdő oktatáson először résztvevőknek a klub használata ingyenes.

További kérdéseket itt vagy az inkvizitor.hu D21-es topikjában (http://inkvizitor.hu/index.php/forum/viewthread/482/ ) tehettek fel.

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/558377184295156/

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.17, 13:17

olvastad a fő oldalon, hogy baj van reg rendszerrel, és ha nem sikerül, kérnek egy emailt?

kisgulyasbubu

kisgulyasbubu

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.17, 09:19

Koszi, de hiaba regisztraltam egy hete, nem engedelyeztek a regisztraciot...

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.16, 23:37

Inkább ide írj.

kisgulyasbubu

kisgulyasbubu

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.16, 22:44

Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de nekünk van egy Breton seregünk, már nem játszunk vele, van teljesen alap és már festett is, szeretnénk töle megválni, viszonylag nagy egység, van vagy 20-30ló sok íjász, meg még egy két egyéb. Van egy kisebb ólom egység is közte, de a nagyrésze müanyag.

Ha érdekel írj bátran, mivel nekünk csak a helyet foglalja már, így biztosan meg tudunk egyezni.
Majd csinálok fotókat róluk!

Ha rossz helyre írtam, ne haragudjatok! Köszi!

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.29, 08:25

Hl laksz? Ha eljutsz egy klubba, ott biztos megnézheted/kipróbálhatod.

Legolcsóbb? Talán a Főnixcsarnok. De érdemes külföldi boltokat és a használt hírdetéseket is nézni. (inkvizitor.hu-n van egy kínál-W40K topic.)

De ezeknél az áraknál a 30K tényleg igen ki seregre elég... :(

Festés: jó a makett festék, a többség azonban vmilyen akrilt használ. GW, Valejo, de akár Pentart is fut. És olyanra festesz amilyenre akarsz, a meglévő frakció színek csak mankók.

Egyéb tanács: menj át az inkvizitorra, ott van a valódi 40K élet.

Hello!
A helyzet, hogy már durván egy éve fontolgatom a Warhammer 40k terepasztalos játék elkezdését. Ehhez kérnék tanácsot:

• kipróbálni lehet e valahol őket (ahol én lakok, sajnos nem volt rá lehetőség ennyi idő alatt sem)?
  • melyik bolt kínálja őket a legolcsóbban (olyan 25000, esetleg 30000 forintot tudok most maximum rá szánni)?
  • ha beruházok, mindenképpen két kisebb sereget akarok venni, amit akár magamban, akár egy haverral ki tudok próbálni. A Tyrannidákra és az Eldarokra gondoltam, mert a frakciók közül, amik tetszenek, ezekből tudnék két viszonylag elégséges sereget kihozni (a wargammers.hu kínálata alapján), amik tartalmaznak vezetőt, két csapatot és egy rohamcsapatot. Ehhez véleményt kérnék, ajánljátok e ezt kezdőknek, vagy jobb/gazdaságosabb ha mással próbálkozok?
  • Nem csak a játék része, hanem a festegetés is érdekel. Festékből milyet érdemes venni? Sima makettfesték megteszi? Újrafesthetőek a bábuk, ha valamit elrontok? Saját ízlésem szerint is kipingálhatom e a figurákat, vagy van egy többé-kevésbé kötött és elfogadott kifestése mindnek (ezt a versenyek miatt kérdezem, hogy ha odáig eljutok esetleg)?
  • Egyéb tanácsok?

Ennyi jutott eszembe most hirtelen. Előre is köszönöm a normális válaszadóknak!

rexdemon

rexdemon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.28, 13:17

Iknvizitor.hu-hoz nem tud valaki elérést? Hetekkel ezelőtt beregeltem, de nem aktiválták az accountot, így sajna nem is tudok hozzászólni a fórumokhoz. Ha valaki ismer onnan admin(szerű) kollégát, akkor pls jelezzen.

előre is köszönöm

rexdemon

rexdemon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.23, 20:11

Köszönöm, kedves Fattyú :)

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.21, 18:29

inkvizitor.hu-n nézzétek meg az elad-40K topikot. Ha meg új kellene: gw-shop.hu, wargammers.hu, hallofthephoenix.eu

rexdemon

rexdemon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.21, 15:48

Heyho 'skacok!

Nemrégiben kezdtünk bele (igen lelkesen) egy Deathwatch kampányba, s mivel egyre jobban tetszik, arra gondoltam, hogy a harci helyzetek illusztrálására a szokásos tokenek helyett SM figurákat szerzek be. De; így 37 életévem felé közeledve be kell látnom,h nincsen/nem is lesz olyan habitusom, ami alkalmassá teszi a figurák kifestésére a következő ötletem/kérésem lenne:

- szeretnék beszerezni pár SM figurát

- amit valaki ügyes kifestene nekünk.

Jelentkező? Ötlet,h hol lehet venni "single" SM figurákat? (valaki ad el pl egy-egy librariant vagy techmarine-t?)

mrrex977@gmail.com-ra is írhattok

Előre is köszönöm:

HeGe/RexDemon

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.02, 22:47

Taunak jobban örültem volna.
Azoknak a rendházaknak vannak saját szabályaik, amelyek saját kódexet is kaptak (BA, DA, BT, SW, stb.), az általános az UM. (Mondjuk tőlük származik a rendházak bő fele.) De azt találsz ki, amit akarsz.

Alexei

Alexei

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2578 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.02, 20:40

Igen-igen, bocsi, a Dark Vengeance-re gondoltam, még nagyon új vagyok a témában :). Nem rég írtad egy kommentben, hogy sajnos orkok helyett a Káosz van benne, ez miért gond?

Egyébként az egyes chaptereknek vannak egyedi képességeik is vagy csak amik a speciális egységekben megjelennek?

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.02, 00:10

??? Battleforce? Az egy-egy fajhoz van. Ha az alapdobozról beszélsz: új kiadás van egy ideje (a 6.), és minden új kiadás esetében más-más seregek vannak az alapdobozban, most épp DA-káosz.

Alexei

Alexei

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2578 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.01, 16:48

Köszi a választ! Az miért gond, hogy az új Battleforce dobozban már a Káosz van az orkok helyett?

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.12.31, 23:00

A 40K eleve skirmish játék, legfeljebb az IG képes kitenni az átlagos 1750 pontból egy századnyi figurát rendesen felszerelve. De kiadták hozzá a Killteam szabályokat, ami 200 pontban maximalizálja a résztvevő erőket, és enged sem HQ, sem heavy és flyer dolgokat használni.
A csaták játéka az Epic.

Módosította Fattyu: 2013.12.31, 23:01

Alexei

Alexei

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2578 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.12.31, 16:52

Sziasztok! Én azt szeretném megkérdezni a WH40K-val kapcsolatban, hogy a szabályrendszer mennyire ad lehetőséget arra, hogy ne háborúkat játszunk vele, hanem inkább kisebb csapatokat igénylő "kommandós" küldetéseket?

enriquel77

enriquel77

Rendszeres fórumozó

• Moderátor
  • 468 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.01, 08:01

SZIASZTOK!

Volna egy WARHAMMER készlet, amit szeretnék egyben eladni. Ha valakinek nincs pénze újra, akkor annak tökéletes választás lehet. Ajánlatokkal engem lehet bombázni itt privátban, és megköszönöm, ha esetleg szóltok ismerősnek, ha érdekelt lehet a dologban. Íme a lista:

20 DB MARAUDER HW+S (mind festett)
20 DB MARAUDER FLAIL (mind festett)
20 DB WARRIOR 2HW (5 nem festett)
19 DB WARRIOR HW+S (7 nem festett)
5 DB CHOSEN
2x5 DB MARAUDER LOVAS TH AXE+S
2x5 DB KNIGHTS
20 DB KUTYUS
1 DB SZEKÉR
1 DB HC
1 DB VARÁZSLÓ

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]