Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kis Kütyük És mágikus Izék Sarki Boltja

• Zárt téma Téma lezárva
901 hozzászólás érkezett eddig

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 20:15

// Tisztelt Bitiző testvéreim!

Szomorúan kell bejelentenem, hogy a Kis Kütyük És Mágikus Izék Sarki Boltja úgy néz ki végérvényesen bezárja kapuit.

A Félszemű Ördög is megöregedett és sem időm, sem hajlandóságom nincs tovább vezetni ezt a topicot feleslegesen.

Próbáltam ifjú tetterős titánokra bízni a Bolt vezetését, de a kezdeti lelkes ügybuzgóság után lassan mindenki elhagyja eme helyet.

Tudom, hogy régen sok kedves történet kerekedett ki, de változnak az idők. A gyerekek felnőnek és kiöregednek a mesékből. Én is keserű szívvel teszek eleget a eszem parancsának, de jobb lesz ez így!

Szép volt, jó volt, ennyi volt!

Külön szeretném megköszönni azoknak, akik mellettem (legtöbbször helyettem!) dolgoztak egy kis álmocskán...

Első segédemnek és barátomnak, Nordakusnak (jackson).
Második - és leginkább tisztelt - eladótársamnak, Őfelségének, I. Glowface Királyi Mesternek!
És nem utolsósorban din Baareknek, akit - minden multijával együtt - a Trónbitorló Eszmei Szellemének tartok és aki az utóbbi időben többet tett a Bitiért, mint mi, többiek együttvéve (és ez nem nyalizás Alew!).

És hát meg kell említenem még egy Nevet, aki nélkül sohasem jött volna létre ez a kis Bolt: (param-param-parararararam) BePe! Kösz, mindent!

Teljes kiárusítás van most a K.K.É.M.I.S.B.-ban, hát irány mindenki TÁPOLJON csak, amennyit nem szégyell!!! :-) Bár ez eddig sem volt gond itt az utóbbi időkben...

Tisztelettel: Eriol//

Módosította Eriol: 2005.10.03, 20:16

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 20:45

...Az ajtón tábla:

LELTÁR MIATT ZÁRVA... MEGHATÁROZHATATLAN IDŐRE!!!

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 15:19

Egy Wolf Dragonyos léptet a bolt elé, körbenéz, majd a bolt előtt vár

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.29, 17:36

... összehúzott szemöldökkel dob egy kötényt a goblinnak, majd hátrasétál az Irodába elkészíteni az éves bevallását. Útközben persze buzgón rámosolyog orad-ra... :-o

orad

orad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 236 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.04, 18:36

*mosolyogva fizet ez előző holmikért,majd jól szemügyreveszi a fából eszkábált állványt. * köszönöm.. hmm az üveget választom, már ha nem fog összetörni, míg hazacipelem... *már el is határozza, hogy egy varázzsal törésmentesíti*

_Mocskos Eddy (NPC/NJK)

_Mocskos Eddy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.04, 14:34

//Elnézést, nem tudtam nethez jutni az elmúlt 2-3 napban... 8>S//

*Robogás, meg karambolozás, csörömpölés, fékezéshang keretében "leparkol" a bolt előtt, és rohan be felvenni a munkát... 8>)* Bocsánat a késedelemért, csak visszatartott a GTKSz egy fontos üógy miatt, ugye még betölthető az állás? 8>) *Tenyérbemászó vigyorral áll Eriol meg din előtt. 8>)*

_Din Baarek (NPC/NJK)

_Din Baarek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.02, 21:42

*Iszonytató méretű durranás hallatszik, és a műhelyből zöldes füstfelhű szállingózik ki...aztán kis idő múlva megjelenik Din is, orrán a hegesztőszemüveg, kezében egy fekete, habosan szenesedett anyaggal teli lombik.*

Bocsánat, itt vagyok... Thóin, pucold ki a csapágyazást, délután repülünk! *Ordít még hátra, és leteszi a lombikot.*

Nyolc arany és hat ezüstpénz...állványt kristálygömbhöz? Hát, én technokrata vagyok, de megnézem...pillanat... *Felkapva a lombikot visszacaplat a műhelybe, majd onnan át a raktárba, s miközben sétálgat, látszik, hogy egy jó négy-öt láb hosszú hajlékony csövet húz maga után. Kis idő múlva előkerül, és egy kristálygömbtartó állványt tesz le a pultra, ami leginkább egy fából ácsolt keret, a közepén kerek lukkal.* Van ez fából, van hasonló acélból, van vékonyabb üvegből is, meg van vékony fémből hajlított, csicsás is...meg van egy darab a régi láncosból...amit plafonra lehet akasztani. Melyiket kéri?

orad

orad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 236 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.02, 12:15

*ujjaival dobol a pulton* ezeket szeretném, fizethetnék végre?? Ja, és tartanak kristálygömbhöz állványt?

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.01, 18:47

... Kint hagyja a TÁBLÁT, mert a goblin sem jelentkezik mostanában, neki pedig megbízható boloSOKK kelleneK!!!...

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.30, 20:11

... átolvassa a papirokat - kidobja a háromnyegyedét, mert pocsék hamisítványok... :) - majd rövid töprengés után beszélő papgájt küld a goblinnak...

"Mocskosssssss.... Edddddynekkkk!" csicsereg "Kezdéssss holllllnap rrrrreggggellll!" csicsereg " Gyurrrrika okosssss madárrrrrrrrr..."

_Mocskos Eddy (NPC/NJK)

_Mocskos Eddy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.05.29, 19:01

*Bedobja a jelentkezési lapot, fényképpel, harminc oldalas önéletrajzzal, ajánlólevelekkel és névkártyákkal ellátva. 8>)*

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.29, 18:23

... folyamatos és rendszertelen síkváltásai miatt nem tudja kielégítően kiszolgálni a vevőket, és Őfelsége meg Din Baarek sem ér rá mostanában, hát kiírja egy táblára...

********************************************************************************

ELADÓT FELVESZÜNK! FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOT - VAGY BÁRMILYEN MEGKERESÉST DOBJÁK A LEVELESLÁDÁMBA!

GYAKORLATTAL ÉS/VAGY FOLYÉKONY DUMÁLÁSSAL RENDELKEZŐK ELŐNYBEN!

********************************************************************************

Módosította Eriol: 2005.05.29, 18:24

orad

orad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 236 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.29, 19:47

üdv*int Eriolnak a polcok közül, majd a kiválasztott üvegcséket a pultra teszi, és megvárja, míg Nash megveszi azt az izét, csak utánna folytatja a vásárlást... :titok:*

Mokka

Mokka

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 248 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.24, 13:50

*Véletlenül meglátja a kígyót, és odalép a beszélgetőkhöz*
-Ó, elnézést, de ilyen szép nagy, húsos példányt régen láttam. *mondja csillogó szemmel és nyel egy nagyot.*
- Van esetleg még egy ilyenje? *néz reménykedően Eriolra*

Mokka

Mokka

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 248 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.24, 13:45

*Amíg a mólók felé tart, nézelődik a városban. Meglátja a bolt névtábláját, elmosolyodik és kíváncsian belép.*
- Szép napot!
*és még kiszolgálják a többi vevőt, kedvére nézelődik a polcok között, óvatosan mozogva, nehogy zsákjával leverjen bármit is.*

_Nash (NPC/NJK)

_Nash (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.03.24, 10:10

MIlyen sárkányról? * pislog körbe kicsit ilyedten a boltban * Nincs is itt semmiféle sárkány!

* míg Eriol a kígyót, addig Nash Eriolt figyeli érdeklődve * Akkor megteszed, nekem, hogy kicsomagolod? Én nem tudom, hol kell kinyitni, hog ykijöhessen belőle a cickány. * közben angyali mosollyal pillog rá * Légyszi!

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.23, 17:08

"Cickány? Nem sárkányokról beszélünk? :sor:

Na mindegy! " Zavarában gyors szemügyre veszi a ketrecet - még a bal szemét takaró kötést is felemeli a biztonság kedvéért -, majd rövid hallgatás után feltalálja magát...

"A kígyó csak csomagolás, a cickány benne van... :) "

Módosította Eriol: 2005.03.23, 17:09

_Nash (NPC/NJK)

_Nash (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.03.23, 09:17

* Szájtátva hallgatja a történeteket, és izgatottan szurkol Eriolnak a démonok ellen és kacarászva tapsikol a grifftoll-sastoll cselen, majd szemügyre veszi, az elétett ketrecet . *

Dehát ez nem is cickány! * méltatlankodik nagyon * Ez kígyó! Nekem cickány kellene. Az olyan kicsi, szőrös és hosszú az orra és gilisztákat eszik! * magyarázza nagy lendületesen * Olyanod nincsen? Héé, de ha csatáztál már cickánnyal, akkor tudnod kellene, milyen az, nem? Vagy az másmilyen cickány lett volna?

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.22, 16:59

"Cickány??? Emlékszem egyszer megküzdöttem egy ősöreg feketepikkelyes cickánnyal..." Idézi fel fiatalkorát. "A rabszolg... a társaim felét egy szempillantás alatt oldotta fel savas lehelletével, pont úgy néztek ki, mint amikor elkezded piszkálni az orrod és addig gyúrod azt a zöldesfeketéssárgás valami undormányt, amíg megkeményszik, amivel aztán jól lehetett fúvócsővel bosszantani Tsak'xaroth-ot, a vén démonfattyút... Tudtad, hogy a démonfattyúk félelmetes és vérszomjas teremtmények, de halálosan rettegnek a grifftollal való talpcsiklandozástól? Egyszer nekem is sikerült sakkban tartani egy tucat vérgőzős démonfattyú-orgyilkost egy szál grifftollal a kezemben... Vagyis egyszerű sastoll volt az, csak nem kötöttem az orrukra... Tényleg, ha az orrukat csiklandozom meg, akkor mit csinálhatnak?" Mélyen magába motyogva keresgél a Pult alatt egy ketrecért, majd megragadja az első kezébe kerülő állatot és bevágja :sor: az ajtót rá... Elég nevetségesnek néz ki egy hasas kígyó a ketrecben, főleg mivel olyan nagyok a lukak rajta, hogy bármikor kijöhetne belőle...

"Tessék... 15 KA! :lol: "

_Nash (NPC/NJK)

_Nash (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.03.22, 09:14

* mikor Eriol megjelenik mellette, nagy szemekkel rácsodálkozik és jól megnézi magának a hawaii-inget. Kicsit megrázza a fejét, mire csengői hangos "Hűű"-ket eregetnek. Majd mikor Eriol visszatér a pulthoz a szokásos 100wattos vigyorral a képén ő is odaballag és Eroilra néz. *

Szia! Egy cickányt szeretnék! Tudod, hogy milyen az? De le is rajzolhatom, ha akarod. Szóval cickányt szeretnék, az sem baj, ha mágikus, habár nem tudom, milyen lehet egy mágikus cickány, de biztosan valami nagyon vicces! * nagy vigyor Erolnak, majd reménykedő pillantások *

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]