Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kis Kütyük És mágikus Izék Sarki Boltja

• Zárt téma Téma lezárva
901 hozzászólás érkezett eddig

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.06, 20:29

Nagyon szépen köszönöm pyre!

tölt három pohárba, majd egyet Glownak, egyet pyrenek nyújt. a harmadikat ő issza

pyre

pyre

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.06, 18:49

*megjelenik, és a bolt közelében, ahova az ablakból kiszűrődő fény már nem világit el, leül a sötétbe, és tűnődve néz maga elé. Vár.*

"kissé" késve érkezik lógó nyelvvel, porosan, kissé véresen, megigazítja a szerelését, majd észreveszi a félhomályba szinte tökéletesen beolvasó csinos hölgyet, odalép, megajol és elnézést kér jó hosszan a késéséért. Majd csöndben megkérdezi:Mesélsz a legendáról? kérdi reménykedve...

Glowface mesternek odanyújt a pult fölött egy térbeli nyolcas alakú tárgyat, minek anyagáról nem dönthető el egyértelműen, hogy fém-e vagy sem. Egyik "fele" ami a másik is, ezüst és királykék hullámok, spirálisok tömkelege egybefonódva, amelyekre elvétve gyémántporral rúnákat véstek, pontosan 12 darabot, a tárgy pehelykönnyű, a rúnákból csak egy olvasható el:vámpírerő, a többi PyrE számára ismeretlen...
Glowface mester mi lehet ez? (lopva a sebei felé int a szemével...)nemrég szereztem...

jackson mester: hoztam egy kanna sárkánnyálat, vörös, 1210-es évjárat, whiskyvel vadítva, fogadd el...

és most szép hölgy, remélhetek? :) :)

Sibylla

Sibylla

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.03, 18:17

*megjelenik, és a bolt közelében, ahova az ablakból kiszűrődő fény már nem világit el, leül a sötétbe, és tűnődve néz maga elé. Vár.*

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.03, 10:43

Glow:a kis izét egy Mantikora barlangjában találtam hogy mire jo azt nem tudom de nagyon különös és minden elemében izé-szerü és abszolut kügyü

pyre

pyre

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.03, 08:52

PyrE mester  :), sajnos még senki nem érdeklődött.   :(Lehet, hogy meg fogom hírdetni a faliújságon...

Előre is köszönöm jackson... :)

pyre

pyre

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.03, 08:52

*egy cetlit tűz a bolt ajtajára, de nem megy be*

"Kedves pyre!
Nekem nincs semmim, amim téged érdekelhetne, ettől függetlenül találkozhatunk valamikor ha gondolod.
Majd üzenj valahogy.

Sibylla"

Kedves Sibylla! - kezdi a cetlit PyrE - a legenda is érdekelne, ha tudsz valamit erről a varázstárgyról...találkozzunk mondjuk itt a bolt előtt ma este 6 felé, ha nem felel meg az időpont várok, rendben? :)
Tisztelettel:PyrE

Sibylla

Sibylla

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.31, 20:22

*egy cetlit tűz a bolt ajtajára, de nem megy be*

"Kedves pyre!
Nekem nincs semmim, amim téged érdekelhetne, ettől függetlenül találkozhatunk valamikor ha gondolod.
Majd üzenj valahogy.

Sibylla"

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2951 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.30, 18:08

Helló, Vad! Persze, készen van. Hmm, hová is tehettem... áhá, itt van! *kiemeli a buzogányt a "VARÁZSGYŰRŰK" feliratú rekeszből*

Használd örömmel! Remekek lettek rajta a bűbájok.

Hmmm, van valami kütyüd is? Mik vannak... Hol találtad? És mi az? És egyáltalán? Na, mutads már!

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.30, 15:47

*belép a boltba kezében egy furcsa kis izével
Haho Glow jöttem a buzogányomért még régebben kértem remélem elkészült már.Meg ha már itt vagyok megmutatom ez a furcsa kis izét elmondhatnád mire jó

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2951 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.29, 21:38

Éljen! Tudtam én, hogy úgy is hasznos portéka lesz...

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.29, 18:57

PyrE mester :D, sajnos még senki nem érdeklődött. :(Lehet, hogy meg fogom hírdetni a faliújságon...

pyre

pyre

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.29, 18:30

PyrE jön és egy cetlit tűz ki a bejárat mellé: kedves Sibylla, lehetséges volna, hogy itt ebben a boltban valamikor találkozzunk, érdekelne valami ami - állítólag - a te birtokodban van, tisztelettel: PyrE
Ui. ha jössz, mesgismersz arról, hogy egy árnyéksárkánnyal vagyok együtt...
:D

jackson mester mi újság az eladásokkal? Kérdei várakozással telve PyrE.

Jah' és Glowface mester a bizsere botnak nagy keletje lett egy finom királyi udvarban egy bálon... :D, tisztes pénzt adtak érte...

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.29, 13:41

Hát pyre, én csak annyit tudok, hogy személyes dolgok fűzik a tőrhöz a lányt, és nem válik meg tőle... De erről vele kéne beszélned, ő biztosan többet tud mondatni.

pyre

pyre

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.28, 19:51

Igen pyre, igazak a pletykák. Egy Sibylla nevű szirén tulajdonában van e híres tárgy.

...érdekelne... :D :D - súgja PyrE

pyre

pyre

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.28, 08:05

PyrE tölt mindenkinek, majd mosolyogva így szól: Uraim, még egy kört? :) :) nem oyan erős, mindösszesen 75%-os(a maradék 25 százalék felelős a rumért...)....bár... :D

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2951 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.27, 20:26

Hogy? Lehet koccintani? Én is, én is!!! :)

Nyújtózkodik a pohár fel, majd felkoccint a többiekhez.

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.27, 20:07

Hmmm... sárkánynyál. Még nem ittam ilyet. Épp itt van az ideje, hogy megkóstoljam!
koccint

pyre

pyre

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.27, 08:40

Szaloncukor? Jól van, az én készletem már úgyis kifogyott... adj három nagy maréknyit, és okék vagyunk!

Glowface mester! Áll az alku! :belecsap a tenyerébe:
Jah' és jackson!
:elővesz egy üveget: a leendő üzletre még nem is koccintottunk hármasban! :Kacsint:
Ez itt eredeti sárkánynyál, rumos! Súgja oda, majd elővesz egy-egy kb. fél deciliteres poharacskát ezüstből köpenye öbléből...akkor egészségünkre!
;) :lol: :D :virag:

[Javítva: 2003.01.27 írta: pyre]

_Fifike (NPC/NJK)

_Fifike (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.26, 14:57

Mivel jelenleg sehol sem látja a Bolt tulajdonosát amint megkapja a rendelési listát bedugja fejét a raktárba és nagy nehézségek árán kipakolja (nagyjáól) egyben a szükséges holmikat, majd felkapja őket és áthordja a Szépségverseny helyszínére. Aztán visszatelepszik és mihelyst megjön valami gazda szerűség jelzi, hogy Xellos miket rendelt

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.25, 12:06

Igen pyre, igazak a pletykák. Egy Sibylla nevű szirén tulajdonában van e híres tárgy.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]