Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Ingyen RPG ismertető

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 299 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.16, 11:47

Ó, remek! Megnyugodtam. Nem értem viszont, mitől van ez a visszafogottság az RPG.HU oldalhoz képest? Ennyi idő alatt már nyolcvanan kifejtették volna véleményüket mindenről, amiről csak lehet, és amiről nem, arról is. Hová tűntek az emberek? (Vagy csak én nem tudok valamiről?)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.14, 19:19

slágerzson egyik sem tunt el, Petrus oldala is elerheto pl a http://member.rpg.hu/peterpg/ cimrol...

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 299 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.14, 19:12

Olman: Jajjmá, kis kukacoskodó. :P Petrus: Akkor úgy tűnik, több hírt összemostam vagy félreértettem. Na sebaj. De vajon ki fogja építő módon kritizálni az Útvesztők&Útonállók játékot? Tényleg, Petrus úr, a te vendégoldalad is eltűnt az RPG.HU-val együtt, meg Kornya úré és a többi is?

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4413 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.13, 17:34

Jaj, ennek a WH40K-nak tudtommal semmi köze a GW-hez, ez a régi Critical Hit weboldal rip-je, pdf-esítve. A CH (ami akkoriban az egyik legkirályabb non-official WFRP site volt) adott helyet neki, de nem GW fejlesztés volt, csak pár emberke onnan is beledolgozott, de amúgy fan-made volt az egész. Aztán amikor kijött a WFRP2, a GW már úgy gondolta, hogy itt az ideje végre tényleg egy saját WH40K rpg-t csinálni, ezért záros határidővel felszólította a CH-t az anyagok eltávolítására, ami addig nem igazán zavarta őket... Én is akkor mentettem le a site-ot, mielőtt eltűnt volna, de már előtte is követtem a sorsát. Ez azért elég régi és idejétmúlt cucc, sztem nem összemérhető a Dark Heresy-vel. :)

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2476 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.13, 14:29

A Hegylakónál az a "gyorsulás" (már ha a Quickening fordítása akarna lenni) a létező magyar változatban Feltöltődés lett. :)

Proximo

Proximo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.13, 10:15

Elkezdtem átnézni a Warhammer 40.000 RPG-t, de kb az 500. oldalnál kifeküdtem... Meg elda karakterek, WTF?!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6571 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.13, 10:51

Cikk: http://lfg.hu/41744/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]