Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Bíborhold – 1.szám

• Válasz írásához lépj be
46 hozzászólás érkezett eddig

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.14, 11:32

Drakov1: A letoltes rovatba elkezdened felpakolni, zipelve, screenshottal/boritoval, miegymas? :) Koszi! :))

Stoki

Stoki

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 194 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.12, 14:18

Marvin, Orastes: Természetesen az a Stöki nem én voltam, csak egy névrokonom. Soha, senki nem fogja rámbizonyítani ennek ellenkezőjét. :)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1270 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.12, 00:04

Hamarosan retro mennyország lesz ez az oldal, testvéreim! :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.11, 21:47

Ashtring hell yeah! :)koszi, holnap irok uzenetet/mailt...

asthring

asthring

baltásgyilkos

• Fórumita
  • 293 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.11, 21:08

Most így megtaláltam a gépemen régi (2005ös) letöltés részleg teljes anyagát, van benne 4 pergamen szám is, ha kell ^^ (egyébként rémlik, hogy terveink voltak a cuccal, itt van zsiványul 500+ mega kategorizálva, ha esetleg kell még az anyag, Bepe :D )

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.11, 19:57

Drakov megnezem, hogy a 90es evek vegen kiirt diskmag cd-m olvashato-e...

drakov1

drakov1

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.01.11, 10:59

Esetleg nem tudná valaki, hogy a régi Pergamen diskmagok honnan lehetnének beszerezhetőek?

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6521 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 23:31

Marvin, nem arról szól a dolog, hogy Stökit akarnám cikizni , nem ez volt a cél. A Démon egy elhibázott kísérlet volt, bár nagyon ritkán egész jó dolgok is felbukkantak benne, és ugyanakkor része volt annak a "sorozatnak" ami (ma már nosztalgikus) rpg-újságírásnak volt nevezhető, függetlenül attól, hogy tetszenek-e valakinek az adott magazinok/fanzinok, vagy sem.

Leaxe

Leaxe

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1276 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 23:20

Remek! Otthon megvannak még mind. Amugy: http://www.facebook.com/group.php?gid=127565020624126

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 23:06

Aki Stökit akarja cikizni, mondjon csak annyit a jelenlétében, hogy Démon, de a következményekért nem vállalom.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6521 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 21:15

Démon! :hedbeng2:

Lord_Dzsuva

Lord_Dzsuva

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 214 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 19:19

Ave @KABAL Személy szerint nem a Rúsnyára gondoltam, hanem például az említett Dragon magazinra mert szerintem az roppant igényes darab volt (szerencsére abból az összes hungarise megjelent számmal rendelkezem) aztán ott van még a Fanfár mög a Hasadék és a többi és a többi :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 18:01

Lord_Dzsuva: ha megkapjuk a jogokat, akkor elkepzelheto, hogy lesznek mas magazinokbol is ilyen archivumok. a masodik szam a het masodik feleben kerul majd fel egy kiemelt cikk kisereteben :)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1270 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 17:57

A 2. szám feltöltve, hamarosan olvasható!

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1270 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 17:17

Lord_Dzsuva: Az jó lenne, de a Rúnát még ma is cinkes lenne piszkálni (ahogy Maci írta a Bíborholdban: nem szeretem a száraz kenyeret, a korsó víz meg kevés), a többiből pedig nincs teljes sorozatom. Egy pár Dragon, Fanfár, Troll, Keeper, Démon hányódik itthon, de csak tejes sorozatot érdemes archiválni.

Lord_Dzsuva

Lord_Dzsuva

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 214 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 16:22

Üdv Szívemnek öröm, hogy elektronikusan is elérhető lesz eme őskövület magazin, mivel néhány szám sajnos hiányzik, így legalább meglesz a gyűjteményemben. Örök hála érte. Esetleg a későbbiekben más újságok és fanzinok is terítékre kerülnek majdan?

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 15:44

"a Bíborhold kamu-Lovecraftjének, R.A. Quentinnek a többi írását, akiről csak 2002 környékén tudtam meg itt az rpg.hun, hogy a bíborholdasok találták ki az egész sztorit." Nézd, én meg ezt Tőled tudtam most meg.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 13:09

Hat, ez egyszeruen csak ugy qrvajo, koszonet erte! :)

Hamlet

Hamlet

dán kalózherceg

• Fórumita
  • 608 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 11:11

Minden kívánságom így teljesüljön: pont karácsony környékén olvasgattam át újra a régi, foghíjas gyűjteményemet, és elkezdtem keresgélni a neten, hátha valami ős-rpg-s felpakolt minden Bíborholdat valami garázshonlapra. :) Most végre elolvashatom az összes Setét Patkány-naplót, Gyapjas sün-novellát meg a Bíborhold kamu-Lovecraftjének, R.A. Quentinnek a többi írását, akiről csak 2002 környékén tudtam meg itt az rpg.hun, hogy a bíborholdasok találták ki az egész sztorit. :) Bírtam még Tihor Miklós sci-fivel nyakon öntött, bizarr fantasy novelláit is, meg Nádori G., Marvin, meg a töbiek Dióhéjban cikkeit is, annak ellenére, hogy az ott beharangozott RPG cuccok 99%-ával soha sem játszottam. :) Egyszer Csigás Gábornak is volt valami RPG-ismertetője, amit olvashatatlan kézírással meg vicces rajzokkal adott le az újságba, az is vicces volt. Ja és szerintem sokan innen tudtuk meg, hogy KÉT Steve jackson van, ráadásul mindkettő írt Kaland-Játék-Kockázatot. :D Hatalmas köszönet a pdf-be konvertálóknak!

Sanctus

Sanctus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.08, 01:25

Vagy az ottfelejtett fémpénz a borítón. Azóta is beugrik az a címlap. :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]