Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Elkeltek a Star Wars szerepjáték jogai

• Válasz írásához lépj be
15 hozzászólás érkezett eddig

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4682 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.06, 06:46

Colton: valoban bekuldhetnel. a kulonbseg, hogy az LFG.HU szerkesztoitol nem kerek kotelezoen forras-linket, mert nem feltetelezem, hogy szivatni akarnak az olvasokat. /valojaban te is komment-kritikat gyakorolhattal volna, hisz a hozzaszolasod 3. soratol mar csak vmi privat hozongest sikerult billentyure vesni. ennek ellenere a konstruktiv elso ket sort koszonjuk, figyelembe fogjuk venni a jovoben./ tovabbi boldog napokat.

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.05, 19:18

Azért némi forrás kritikát gyakorolhatna a hír beküldője. Példának okáért milyen forrásból származik az infó? Mert ez így "halottam valamit oszt jó beküdöm"-kategória. Olvasott egy külföldi fórumhozzászólást? Halott egy pletykát? Esetleg egy "bennfentes" blogol? Ezt suttogják a geek-piacon? Hivatalos kiadói oldalon olvasta? Vagy hol? Ezzel az erővel én is beküldhetnék egy hírt azzal hogy "Kiadják magyarul a D&D4-et vagy mégsem?" Képet csatolok, ti meg témázzátok és találgassatok.

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1001 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.04, 09:27

Szerintem a Császár és a Sithek szerezték meg a jogokat, és így át tudják írni a történetet. Vader nagyúr Luke-ot hajítja le az aknába, a pitiáner lázadók kis támadása pedig csúfos kudarcot vall. Muhahaha! Iróni-A-Méter: 5 - Szülőhelyem: Irónia

hyperman25

hyperman25

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 301 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.04, 01:36

Egy ideje már vártam ezt a hírt. Első pár játék során nagyon bejött a SAGA rendszere, de idővel kicsit kiábrándultam már belőle.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.04, 00:06

Edem: Ha FFG, akkor szerintem ne Dark Heresy féle rendszerre számíts (amit amúgy sem ők fejlesztettek), hanem WFRP3e féle színes deluxe társasjáték-kellékes dobozos cuccra.

GODPOWER

GODPOWER

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 608 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 20:51

Én már hallottam élőhalottakról.......... :-)

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 20:48

"Volt, aki a lényegében már megszűnt West End Games nevét is felhozta, ahol 1987 és 1999 között voltak a játék eredeti jogai" Amennyire tudom, az halottabb, mint egy nyolcsszor fejbelőtt, szárított tavalyi tiszavirág...

tsaba1

tsaba1

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 19:32

D20 az rossz d6 az jobb de az se az igazi

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4514 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 18:06

Egyébként az FFG-n kívül van még valaki, aki szóba jöhet, több okból is: a BioWare / EA. Ősszel talán jön a The Old Republic MMORPG, ha megtámogatják egy p&p szerepjátékkal, lehet, hogy megéri nekik. Pénzük meg van, az tuti. Az az érdekes, hogy a Dragon Age-re alapuló szerepjátékot a Green Ronin csinálta nekik, de a GRR se nagyon nyilatkozik a kérdésben...

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 1013 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 18:05

Számomra ez a cikk a M*-hoz teszi hasonlatossá az SW szerepjátékot. Az elmúlt kiadásokban leírtak mindent "amit lehet", úgyhogy mostantól X évenként kiadnak egy új alapszabálykönyvet?

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 820 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 15:21

Azért, kíváncsi vagyok, hogy aki megveszi, az miben reménykedik. (Igaz, az SW a jövőben is húzónév lesz.. és ha valóban beindul a tv sorozat, akkor azért újabb bőrt is le lehet húzni róla... :) ) Mi a mai napig a WEG-es d6 rendszer alapján játszunk, pedig a WOTC is lehúzott róla 3 bőrt (a SAGA cuccok meg is vannak), és nem hiszem, hogy egy újabb rendszerbe belevágnék... Hacsak nem alkotnak valami igazán nagyot... :) Bár az is igaz, hogy közben felnő egy újabb generáció, a régi könyvek lassan kikopnak a boltok polcairól stb...

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1909 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 15:17

A Saga változat nekem nagyon bejött, nem hiszem, hogy hirtelen átállnánk másik rendszerre. Na meg a Saga kiegészítők gyakorlatilag már mindent lefednek, amit érdemes, szerintem... Másrészt viszont a Dark Heresy nagyon bejött, ha tényleg FFG, és hasonlóan jó rendszert hoznak össze, akkor egy próbálkozást megérhet. Na de mindez természetesen spekuláció, majd meglátjuk, mi lesz.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4514 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 14:54

Követtem a témát már jó pár hete, hónapja, amióta az MGP megszellőztette a dolgot. Az FFG-től semmiféle hivatalos cáfolat nem volt (csak "no comment"), ellentétben szinte minden más kisebb és nagyobb, ismert és kevésbé ismert kiadó hivatalosan is cáfolta, hogy ők szerezték volna meg. A hírek szerint 1-10 millió dollár körüli összeget kell letenni annak, aki az SW szerepjáték licencet meg akarja venni, ezt pedig nagyon kevesen tudják csak kicsengetni.

Ellach

Ellach

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 187 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 14:29

Én voltam, de psszt... :) Iróni-A-Méter: 5 - Szülőhelyem: Irónia

Thirlen

Thirlen

Browncoat

• Fórumita
  • 1195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 14:18

Ha innen az oldalról vette meg valaki, feltétlenül jelezze! :-D Iróni-A-Méter: 5 - Szülőhelyem: Irónia

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.13, 11:10

Cikk: http://lfg.hu/42375/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]