Ugrás tartalomhoz

Fotó

Privát üzenet

• Válasz írásához lépj be
37 hozzászólás érkezett eddig

gabcsika

gabcsika

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.04.16, 10:09

Köszönöm!

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.16, 09:42

Sziasztok!

Nem kapok Privát üzeneteket, nem tudok róla, hogy bannolva lennék, e-mail címem jó, a Súgóban megadott checkboxot nem találom az Értesíteseknél, meg sehol sem.

Legyetek szívesek utánanézni.

Köszi!

Üdv,
g.

Visszakapcsoltam a privat uzeneteket az accountodon, de ha a vipmail megint sorozatban eldobja a neked szolo emaileket /es emiatt az ujra automatika letiltja nalad/, akkor kerlek cserelj majd emailcimet.

Koszonom.

gabcsika

gabcsika

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.04.16, 06:17

Sziasztok!

Nem kapok Privát üzeneteket, nem tudok róla, hogy bannolva lennék, e-mail címem jó, a Súgóban megadott checkboxot nem találom az Értesíteseknél, meg sehol sem.

Legyetek szívesek utánanézni.

Köszi!

Üdv,
g.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7350 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 11:11

Üdv. Nem tudom megnézni a privát üzeneteimet ilyenkor mi a teendő?

Hali!

A súgóban leírtakat nézted már?
http://lfg.hu/forum/index.php?app=core&module=help

davide92

davide92

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 10:41

Üdv. Nem tudom megnézni a privát üzeneteimet ilyenkor mi a teendő?

hewa

hewa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 106 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.10.17, 22:43

hewa:
nincs semmi oka, hogy igy mukodjon, nem is gondolnam, hogy szerver oldalon van a gubanc.
hasznalsz proxy-t (okozhatja, hogy nem frissiti a cache-ben eleg gyorsan a privat uzenetes oldalt) vagy email ertesitest a privat uzenetekrol?
probakepp kuldok neked EGY uzenetet.
kerlek jelezz vissza megkaptad-e.
koszonom.

megkaptam, köszi. használok email értesítőt, naponta többször nézem is. valószínűleg nálam van/volt átmeneti hiba, mert a tiéd egyből megérkezett

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.17, 22:00

hewa:
nincs semmi oka, hogy igy mukodjon, nem is gondolnam, hogy szerver oldalon van a gubanc.
hasznalsz proxy-t (okozhatja, hogy nem frissiti a cache-ben eleg gyorsan a privat uzenetes oldalt) vagy email ertesitest a privat uzenetekrol?
probakepp kuldok neked EGY uzenetet.
kerlek jelezz vissza megkaptad-e.
koszonom.

hewa

hewa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 106 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.10.17, 11:30

Sziasztok!

Elképzelhető az, hogy a privát üzeneteket csak kettesével kapom meg, illetve csak kettesével kapja meg a címzett? Tehát: xy küld nekem egy privátot, aztán másnap mégegyet. Az elsőt nem kapom meg, csak akkor ha a másodikat elküldte. Ha én küldök, dettó. Vagy ez csak egyéni probléma, esetleg pillanatnyi üzemzavar?

Köszi: hewa

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.04, 06:53

Dobakz
Kuldd at nekik kerlek az alabbit, hogy nezzek meg, miert is blokkoljak... :-/
/Ezzel itt nem tudok mit kezdeni, mert ez az o oldalukon van.../

-Queue ID- --Size-- ----Arrival Time---- -Sender/Recipient-------
049E3178E7 1549 Thu Apr 4 07:44:57 *******@rpg.hu
(connect to fmx.freemail.hu[195.228.245.2]:25: Connection refused)

Tegyel ra kerlek CC-re a levelnel, hogy ha kell, direktben is irhassanak nekem az ottani adminok.

dobakz

dobakz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.04, 05:52

Bepe...mar be tudok lepni uj jelszoval a forumra,levelet is tudok irni a hozzaszolasokra...de privat uzenete meg mindig nem tok kuldeni...mindenkepp ujj email cimet kell csinaltatnom?Amikor irtam a freemailnek..ok azt irtak hogy semmilyen hibat nem talaltak.Tiszteletel.Zoli:)

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.21, 16:13

Igen van helyem a postafiókban.
Az email címem meg elküldtem neked, köszi.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.21, 08:02

Adofo
van hely a postafiokodban?
a debuggolas kapcsan kuldtem egy privuzenetet, reagalj majd ra kerlek.

adofo

adofo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.13, 07:30

Sziasztok!

Nem tudom előfordult e mással is, de elég sokszor tapasztalom az alábbi hibát:
Írok egy levelet és az elküldéskor kiírja nekem az oldal, hogy az üzenőközpont kikapcsolva. Aktíváljam. Mi ez a hülyeség? Mindig aktíválva van, és egyszer sem adtam semmi olyat meg, hogy ne legyen aktív.
Ilyenkor rendszerint kezdhetem újból az üzenetírást, aminek nemuigen örülök. Ezért a minap is elküldés előtt ctrlc-ztem egyet a biztonság kedvéért, és milyen jól tettem. :-)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.22, 10:06

apofisz1:
pontosan: kitol nem kaptal meg privat uzenetet es mikor? /illetve honnan tudod, hogy nem kaptal meg vmit?/
orommel segitek, de a neha-nal kicsit tobb konkretumra van szuksegem a hibajavitashoz :(

apofisz1

apofisz1

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.22, 09:59

nem kapom meg a privát üzeneteket néha mi a tehendő?

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.18, 17:37

vidd a usernev fole az egeret fel masodpercre es kiadja a nevjegyet, vele az uzenetkuldes ikont.

martin0504

martin0504

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.18, 16:57

helló egy olyan problémám lenne hogy nem mutatja az üzenet ikont az oldal.ez mitől van?

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.14, 07:47

dobakz

ha esetleg sikerult lehiggadni, akkor kerlek a postafiokod ugyfelszolgalatanal intezd el, hogy az rpg.hu/lfg.hu-rol fogadjanak emailt a cimedre.
ha megvagy vele, akkor kuldd at nekem a visszaigazolo hibajegyet es aktivalom az uzenod. (emailcimem az impresszumban, minden oldal aljan.)
ha nehany het utan ugy dontesz, hogy inkabb csinalsz egy masik szolgaltatonal emailcimet, akkor szinten a sugoban leirtak szerint lecserelheted, vagy irj nekem, segitek es cserelem a loginodnal en.

koszonom, hogy parhuzamba allitod a munkankat, es rendkivul megtisztelo dolog. /bar ugy erzem, hogy egy emberi eletet letrehozni ill. fenntartani lenyegesen nagyobb felelosseg es munka, mint egy email postafiokot./

az elvarasokkal kapcsolatban: termeszetesen jogodban all barmit elvarni, de egyszemelyi uzemeltetokent ugy erzem, hogy a tolem telheto legnagyobb turelemmel es tisztelettel reagalom le es oldom meg a felhasznalok problemait.
amikor egy segitsegkeresre megoldast javaslok, akkor azt a szakmai tapasztalat alapjan mondom, a hatekonysag jegyeben. felhasznalokent nem kell ezzel egyeterteni, de ha valaki laikuskent ker segitseget, akkor szvsz hadd ne kerdojelezze meg az egyertelmu es mukodo megoldasi javaslatot.

mindenesetre ha sikerult dulore jutni a szolgaltatoddal kapcsolatban, vagy megis lecserelted a forumban az emailcimed, kerlek jelezd es ujra mukodni fog a privat uzenod.

tovabbi kellemes napokat!

dobakz

dobakz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.13, 21:45

Mi az hogy tucatjával pattogtak vissza az emailek?És mi az hogy csak úgy törlitek ezért azt hogy én kaphassak,vagy küldhessek u2ut?Azt sem tom mi az hogy visszapattogni.Most csak azért csináljak egy új email cimet mert ti letiltottátok?Én arról nem tehetek..hogy visszapattogtak...beszéljetek magyar nyelven,paraszt vagyok,nem nobeldíjas programozó.Azért egy kicsit fel vagyok háborodva :vitatkozik: hogy csak úgy...letiltotok :szomoru: .Soha semmi rosszat nem tettem :para: ,és mindenre hosszú évek óta ezt az email cimet használom...ti meg közlitek hogy csak úgy csináljak egy másikat csak a forum kedvéért :nono: ...,mindenre ez a megoldás?Törölni?Aztán csinálj másikat,te marha?Katona vagyok,és a filmekkel ellentétben mi sem lövünk le senkit csak mert adodik valami probléma,aztán mondhatnánk a hozzátartozóknak hogy töröltük a gyereküket,csináljanak másikat.Azért ennél többre számitottam tőletek,már ne haragudjatok.Ez nonszensz.Akkor ennyi?Nincs más megoldás?Legyetek szivesek valami mással előrukkolni,ha szabad kérnem.Tanúlt emberek vagytok,biztos van más megoldás is.Azért maradok tisztelettel,e forum elkötelezetje. :koszonom:

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.17, 14:33

dobakz
a mailcimedrol tucatjaval pattogtak vissza a kezbesithetetlen emailek emiatt deaktivalasra kerult az uzenod.
teendok es leiras a sugoban.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]