Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Farkasok és bárányok (MAGUS modul)

• Válasz írásához lépj be
1 válasz érkezett eddig

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.04, 09:44

Végigolvastam le a kalappal a készítők előtt. Nem semmi munka lehetett összerakni.
Két apróság:
- mágiahasználat. Külső szemszögből az jött le h modulírók nem akartak/nem tudtak mit kezdeni a m* mágiarendszerével ezért elnyomták. Tisztában vagyok h az ilyen nyomozós kalandot azzal lehet legkönnyebben megoldani, de ez nekem világidegen hogy amikor kéne a mágia akkor nem áll rendelkezésre (vagy nagyon kicsi az esély a sikerre) Rúnákkal, védő kizáró varázskörökkel is lehetett volna hatást elérni, és ott a játékosok leleményességn múlt volna a dolog.

- a másik inkább szerkesztési dolog - túl sok az előreutalás. Pl a családfő felnyitja a levelet ez elhangzik 2-3x a levél pedig a végén van a modulnak. Az pár sor befért volna oda.

(kiskapu a modulban: igazság amulettje, hatalmas előnyt jelent ha rendelkezik vele vki)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6441 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.04, 09:44

Kalandmodul a IV. Mentálcsavar Tábor három ciklusos M.A.G.U.S. versenyére - A modul azzal kezdődik, hogy a karakterek éppen megérkeznek a Galamb Kastélyba (vagy annak szigetére). Meghívásra érkeznek; a Syl Erwyl család feje szólította családjának minden tagját s azoknak kísérőit maga mellé... Farkasok és bárányok (MAGUS modul)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]