Ugrás tartalomhoz

Fotó

Játékszervezés, beszélgetés

• Válasz írásához lépj be
1059 hozzászólás érkezett eddig

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.15, 13:05

Sajna hétfőn feladtam a reményt, és kicsekkeltem a jelentkezők listájáról. Párhuzamosan meg felszabadítottam magam szombatra a családnak, akik ezt igénybe is veszik. Next time, Gadget!

Fritz

Fritz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.06.15, 12:14

ha jól láttam, akkor a HÉT topikban a másik fórumon még volt egy kiadó hely valami kocsiban szombatra :-) Szóval tessék csak jönni.

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.15, 11:49

Grat Csonti :-)

Kérdéseim vannak :-) Ebből az első a fontosabb, a második maximum jövő héten lehet esedékes :-)

1., Mi lesz Zágrábbal? Megyünk? Nem tülekednek rá az emberek, oszt az elején legalább 4-5-en mondták, hogy márpedig ők mennek/jönnek... :-(

2., Mikor játszunk? Bár lehet, hogy holnap megint összekerülünk, amilyen az én formám...

1. Nem tudom, egyelőre max 3-an vagyunk. Jó lenne egy 4. is, ha nem akarunk túl sokat költeni erre.

2. Holnap biztos nem, mert nem jutok le fuvar hiányában. :( Viszont vasárnap vagy jövő hét a Cantinában megoldható.

2. Najóvanaztánmostmán...lálllnija rossz pojénokkal !!!
:-D

MAC

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.15, 11:32

Kérdéseim vannak :-) Ebből az első a fontosabb, a második maximum jövő héten lehet esedékes :-)

1., Mi lesz Zágrábbal? Megyünk? Nem tülekednek rá az emberek, oszt az elején legalább 4-5-en mondták, hogy márpedig ők mennek/jönnek... :-(

2., Mikor játszunk? Bár lehet, hogy holnap megint összekerülünk, amilyen az én formám...

1. Nem tudom, egyelőre max 3-an vagyunk. Jó lenne egy 4. is, ha nem akarunk túl sokat költeni erre.

2. Holnap biztos nem, mert nem jutok le fuvar hiányában. :( Viszont vasárnap vagy jövő hét a Cantinában megoldható.

Fritz

Fritz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.06.15, 11:04

Cal

Cal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.06.15, 10:00

Hát a henchman applications részben nem láttam, de ha te lettél akkor gratulálok :D

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.15, 08:54

Ejnye, ilyen nagy ütemkéséssel követed az eseményeket? Már vagy 5 órája van magyar Kép. :D

Cal

Cal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.06.15, 07:52

Nos, megvan mi lesz a problémás a kampányhoz, van magyar henchman? Én nem tudok róla :) Mert ha nincs akkor valakinek jelentkezni kell...

Cal

Cal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.06.13, 13:44

Na, talán ez segíthet kicsit felrázni a szcénát. Legalábbis a budapestit, ami úgy szétesett tavasszal, hogy jobban már nem is lehetne szétesve. Részletek pénteken.

Pont most akartam én is bevágni :) Nembaj, ha más nem jön majd az Arcanistok elfoglalják az egész várost miközben foreveralone játszom az asztalon egyedül

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.13, 05:26

Na, talán ez segíthet kicsit felrázni a szcénát. Legalábbis a budapestit, ami úgy szétesett tavasszal, hogy jobban már nem is lehetne szétesve. Részletek pénteken.

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.27, 07:36

Ez jó apropó arra, hogy újra megkérdezzem, ki jön a fehérvári versenyre? (A jelentkezési lista alapján a Cantinából csak én, de bízom benne, hogy csak a szokásos lustaság miatt nincs több regisztráció.) Szombaton mennék reggeli indulással, esti jövéssel. Kellene pár ember a kocsimba, vagy egy ülés más kocsijában.

A másik a lentebb említett zágrábi verseny. Most kaptam egy kis pluszinfót:

Hi,
great news from our side. I will manage to get some really nice prizes for the 1st, 2nd and 3rd place (gift certificates on Wyrds online store) and perhaps even some signed rulebooks / decks and maybe a Nightmare Edition model. ( the Wyrd henchman coordinator said he'll try and convince Eric J. for that - so fingers crossed Kép )

Nem hiszem, hogy a díjak miatt jön/nem jön valaki, mindenesetre látszik, hogy igyekeznek. Szóval Fritzcel egyelőre ketten vagyunk hivatalosan, de Angyi nagyon esélyes harmadiknak (csak képtelen beírni magát). Ha még valaki jelentkezik, akkor egy kocsival meg is vagyunk. Tehát Márkó, Yosh, Mac, vagy bárki, aki eddig hallgatott, és jönne, jelentkezzen és már adom is le a jelentkezésünket, hogy ne maradjunk le. Thx! (Itt a táblázat még egyszer.)

Sirenis

Sirenis

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 537 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.25, 19:53

Kedves játékosok!

Íme a Malifaux kiírás a VII. H.É.T-re:
http://www.hallofthephoenix.eu/hu/cimlap/48-vii-het/152-vii-hadvezerek-es-taktikak-malifaux.html

Mindenkit szeretettel várunk!

Yoshnak pedig ezúttal is köszönöm a segítséget!

Moonlightthief

Moonlightthief

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 290 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.24, 09:57

A hetvegen Pesten leszek, es tervezek Malifauxozni Vasarnap. Nyitasra tudnek menni, es szeretnek ket meccset letolni kb.
Cal is jön elvileg meg probalunk meg masokat is hozni de kiirom ide is, hogy ha valakinek kedve van csatlakozzek batran.

Fritz

Fritz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.16, 10:58

Szórakozni megyünk. És persze inni.

Ivásban jó vagyok ;-) Meg angolból is :-) Beírtam magam a táblába. Kocsim ugyan van, de egy ekkora utat nem vállalnék be vele, mert félő kezd lenni, hgoy megadja magát.

Annyi kiegészítés a kiíráshoz, hogy a Master deathmatch-en nem csak a mestert lehet vinni, hanem Henchman-t is (persze a mester helyett), ha az eredeti 50 pontos listád tartalmazta.

Módosította Fritz: 2012.05.16, 10:59

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.16, 10:41

Na, próbáljunk egy kis rendszert vágni a káoszba!

Mac: Nem basztatás, de ha a megadott infókból nem tudod kihámozni a válaszokat a kérdéseidre, akkor nem neked való a kiruccanás. Minimális szinten, de muszáj angolul kommunikálni az ellenfeleiddel, szervezőkkel. Ezt nem lehet megúszni. Azért röviden leírom a lényeget:

Július 14-15-én kétnapos Malifaux torna Zágrábban.

Egy mestert választva 50 SS-ből állíthatsz egy listát össze. Erről a listáról választva kell majd 2x25 és 4x35 pontos meccset letolni. A végén pedig egy csak mesterekkel játszott leszámolós agymenés lesz.

Fontos: csak FESTETT figurákkal lehet indulni! (min. 3 szín, valami base-ing)

A verseny ingyenes, sőt még italt és egy napra szállást is adnak grátisz. (Kaja 10 ojró a két napra, de ezt nem tudom, mit takar.) Ha megyünk, akkor péntek éjszaka már ott kéne aludni, mert a reggel 3-kor kelés és 8-9-re megérkezés rossz hatással van a teljesítményre meg az egész hétvégére úgy általában. Szóval benzin, matricák és egy napi szállás plusz kaja a költség.

Csináltam egy táblázatot, ahová kérem, hogy írják be magukat, akik valóban jönnének. Ezek alapján lehetne kocsikat szervezni. A második lapon van egy kis hevenyészett költségkalkuláció is.

Ami még lényeges: maximum 30 fős lehet a verseny és 30 nappal a kezdés előtt lehet leadni a nevezéseket (ingyen szállást foglalni maximum egy héttel a rendezvény előttig lehet). Meghívtak több más környező országból is embereket, tehát ebből az következik, hogy ha sokat lamentálunk, akár le is maradhatunk.

A másik dolog, hogy ez nem olyan, mint a fehérvári rendezvény, hogy jelentkezem, aztán aznap reggel eldöntöm, hogy éppen van-e kedvem. Ha valaki jönne, az gondolja is komolyan, mert a kocsik szervezésénél elég kellemetlen egy utolsó pillanatban visszakozó egyén. Az a minimum, hogy visszamondás esetén az ilyen kifizeti a rá háruló közös költségeket, ha nem sikerül beugrót találni. Tehát a "meglátom", "lehet, hogy érdekel", "akár még jó is lehet" az nagyon kedves hozzáállás, de itt pont annyit ér, mint egy kategorikus nem.

Fritz: Itt csak jelentkezőket látok, akiket érdekel a verseny. Nincs olyan, hogy nagy név vagy (vélt) erősorrend. Az jön, aki szeretne (és elfogadják a nevezését). Ez nem csapatvébé vagy tökömtudja mi. Szórakozni megyünk. És persze inni.

Fritz

Fritz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.16, 09:39

Engem is érdekel. Bár itt nagyobb nevek is jelentkeztek nálam, de ha lesz két autónyi érdeklődő, akkor szívesen megyek :-)

Yosh

Yosh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 100 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.15, 22:14

En se zarkozom el, de ez meg kiderul.

Yosh voltam.

ZKM

ZKM

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 242 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.15, 22:07

Engem is érdekel a dolog :)

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.15, 12:49

Az alábbi invitálás érkezett Zágrábból:

Hi,

let me introduce myself. I'm Marko and I'm a local Malifaux henchman from Zagreb, Croatia. Also I'm the president of my local gaming club UMS "Agram" (www.ums-agram.hr).
UMS "Agram" organizes two major tournaments per year, one in the summer and one in the winter.

The summer one, called Agram Arena Summer is held on two weekends in July. 7th and 8th of July there will be a Black Queen Miniature Painting Competition (our version of Golden Demon) and a 40k tournament.

14th and 15th of July we hold a LOTR SBG tournament. For the first time that weekend there will also be a MALIFAUX tournament. 50SS pool with 25SS and 35SS games. The announcement with the rules pack is here!

UMS "Agram" is funded by our city so the tournament is completely FREE of charge and the first comers get one night's accommodation free of charge (saturday on sunday) in a hostel (and we can reserve the room for as many nights as you need at a reasonable price, last year it was 15€ per night). Also the beverages during the tournament will be free of charge. The lunch can be provided for the fee of 10€ for BOTH days (5€ per day).

anyway, we are a small but growing community of Malifaux players and there will be room for at least 20 players (with a maximum of 30).

so if you are interested please contact me as soon as possible either by PM or on the topic above so we can make arrangements. Of course, if you know someone (or if you are) that is interested in participating in any of our other tournaments (40k or LOTR), I'd be glad if you let them know.

thanks in advance

Marko

Részemről érdekel is a dolog, de nyilván csak akkor, ha legalább másik 3-4 embert is, hogy az úton se unatkozzunk és a benzinköltség is szépen elosztódjon.

Rágjátok meg és jelezzétek, ha jönnétek. Csinálok majd táblázatot is, ha netán annyian lennénk, hogy nem tudjuk követni.

cs

Engem is érdekelne.
De :
- Pontosan mikor és hol és mennyi és hány nap ????

MAC

geistwald

geistwald

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 77 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.15, 11:35

Akkor már ketten vagyunk, még ketten beférnek.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]