Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hírek, Megjelenések

• Válasz írásához lépj be
317 hozzászólás érkezett eddig

Parasikoly

Parasikoly

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 129 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.07, 15:32

Engem is mozgatott, írtam is levelet nekik amire azt felelték, hogy "köszi, majd megnézzük".
Azóta nem változott semmi. :)
Marad az az alternatíva, hogy megveszed darabokban vagy pedig a Főnixcsarnok biztos rendes árban adja.

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 11:22

Bár már egyszer említve volt de azért megkérdem még egyszer . Nem tudjátok , hogy a C.Hoffman doboz miért drágább mint ha külön-külön vennénk meg a figurákat. A múltkor még csak a gyártó oldalán volt így de most a MS oldalán is így van . A Box 27 font , darabonként 24.75 Font. Nem égbekiáltó különbség csak érdekes, hogy eddig pont fordítva volt a box volt olcsóbb!

MAC

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 10:52

Nekem nagyon tetszenek a modellek. Végre vannak dinamikus figurák is (női desperate mercenary)...GOOD JOB!

Moonlightthief

Moonlightthief

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 290 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 10:51

A Collodi doboz tuti vétel, csak a Vicked Dolloknak mér nem tudtak vmi fegyvert is adni? Most kénytelen leszek scratchbuild-elni nekik valamit. (Hmm, láncfűrészes babák :nos: )

Hát a helyzet az, hogy a fegyverük Paired Claws. Szóval fluffügyileg teljesen rendben vannak. Más kérdés, hogy nem ellenkeznék, ha láncfűrészes babák ellen kellene játszani. :rohog:

Én inkább annak örülnék, ha kisebbek lennének egy kicsit, vagy legalább ne nyújtózkodnának ennyire. A concept arton lévő sokkal babaszerűbb, ahogy kicsit lenyaklik a feje meg a karjai. De persze ezen lehet segíteni.
Fegyverben meg: Esetleg nagy varrótű, varróolló és cérnagombolyag? Sewing clawsba az beleférhet, és poénul nézne ki.

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 10:42

A Collodi doboz tuti vétel, csak a Vicked Dolloknak mér nem tudtak vmi fegyvert is adni? Most kénytelen leszek scratchbuild-elni nekik valamit. (Hmm, láncfűrészes babák :nos: )

Hát a helyzet az, hogy a fegyverük Paired Claws. Szóval fluffügyileg teljesen rendben vannak. Más kérdés, hogy nem ellenkeznék, ha láncfűrészes babák ellen kellene játszani. :rohog:

HarkonneN1

HarkonneN1

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 746 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 10:22

(OFF)(amúgy nyesitek mi lehetne az alternatív színséma ehelyett a neon zöld/lila undormány helyett?
Kicsit segítek: I want to play a game.) (/OFF)

A halottkémeken meg besírtam, Michael Jackson dőlés FTW! :lol:

Módosította HarkonneN1: 2011.05.06, 10:24

Moonlightthief

Moonlightthief

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 290 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 09:55

Az autopsy meg +t kap a damage flipjére, 1-el kevesebb wd és def de hard to wound...

Helyesen: és Easy to Wound. :)

Hoppá, ez egy kicsit változtat a dolgokon :D
Hát így tényleg elég gyengének tűnik...na nem baj, a jó oldaláról nézve a dolgokat egyel kevesebb blister amit meg kell venni :)

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 09:47

Az autopsy meg +t kap a damage flipjére, 1-el kevesebb wd és def de hard to wound...

Helyesen: és Easy to Wound. :)

Moonlightthief

Moonlightthief

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 290 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 09:26

Nem tudom, én nem érzem annyira rossznak. A Crooked Man 1 SS-el több, területre hatót sebez de kevesebbet és ráadásul spellből és ott van neki a shafted.

Az autopsy meg +t kap a damage flipjére, 1-el kevesebb wd és def de hard to wound és több módón morale duelztethet. Lucius ellen meg kifejezetten poén a guardsman uniformja :)

Waifet meg tényleg lehet idézni counterből, de Levi hacsak nincs nagy vészhelyzet úgyis maximum 1et idéz az egész játék során, arra meg ott a csodakutya.

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 09:16

Ami az autopsyt illeti - Leveticus! Neki szerintem simán megérik 3 SSért, és nem számít, hogy nem hagynak countert.

Már miért érné meg neki jobban, mint mondjuk egy Crooked Man? És miért nem számít a counter? Waifet idézni jól jön az. Mondjuk ezzel kapcsolatban felmerül a kérdés, hogy a Soulless ÉS Undead Waif hagy-e maga után countert?

Moonlightthief

Moonlightthief

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 290 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 08:51

Collodi box setje jó lett, kicsit lehetnének nyúlánkabbak az ujjai/orra. A festésük szerintem is sokat elvesz a megjelenésükből.
A guild autopsyk is tetszenek, kivéve az egy amit valaki láthatóan ugyanúgy hátbarúgott mint Lelut.
Desp. Mercenaryk pedig kifejezetten jól néznek ki.

Ami az autopsyt illeti - Leveticus! Neki szerintem simán megérik 3 SSért, és nem számít, hogy nem hagynak countert.

schimiczkay

schimiczkay

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1576 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 08:01

Júniusi rilízek.

A női desperate mercenary póza rettenetesen f.u.r.a., de a többitől sem ájultam el különösebben. Vélemények?

A Guild Autopsyk szerintem jók, csak kár, hogy soha a büdös életben nem fogom őket használni, annyira nem érnek meg 3 SS-t.
A Collodi doboz rendben van, Collodi egy az egyben úgy néz ki, mint az Artworkon, szerintem a festése kicsit fantáziátlan csak (de azon lehet segíteni), a Marionettek nekem nagyon tetszenek, a Wicked Dollok meg igazából semmi extra.
A női Mercenaryvel nem a póz a gond, hanem hogy a másikhoz képest semmilyen elkeseredett zsoldos csürhe-életérzés nincs benne. Azt sem értem egyébként, hogy két pontos minionokat miért egyesével raknak blisterbe, szerintem akár három figurát is kiadhattak volna belőlük egy csomagban. Még szerencse, hogy a PP kínálatában hemzsegnek a pisztolyos-kardos figurák...

Autopsy-t idézni kell tonna számra:-)és úgy már megéri :-)

MAC

Nem hagy corpse countert maga után. Így szerintem egyáltalán nem éri meg senkinek. Nicóval idézhetsz Crooked Maneket ugyanúgy egy hullából, ha kell valami lövés, McMourninggal meg minek idéznél 3 Body Partból egy béna Autopsy-t, ha 5-ből már Flesh Construct jöhet...

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 07:54

Júniusi rilízek.

A női desperate mercenary póza rettenetesen f.u.r.a., de a többitől sem ájultam el különösebben. Vélemények?

A Guild Autopsyk szerintem jók, csak kár, hogy soha a büdös életben nem fogom őket használni, annyira nem érnek meg 3 SS-t.
A Collodi doboz rendben van, Collodi egy az egyben úgy néz ki, mint az Artworkon, szerintem a festése kicsit fantáziátlan csak (de azon lehet segíteni), a Marionettek nekem nagyon tetszenek, a Wicked Dollok meg igazából semmi extra.
A női Mercenaryvel nem a póz a gond, hanem hogy a másikhoz képest semmilyen elkeseredett zsoldos csürhe-életérzés nincs benne. Azt sem értem egyébként, hogy két pontos minionokat miért egyesével raknak blisterbe, szerintem akár három figurát is kiadhattak volna belőlük egy csomagban. Még szerencse, hogy a PP kínálatában hemzsegnek a pisztolyos-kardos figurák...

Autopsy-t idézni kell tonna számra:-)és úgy már megéri :-)

MAC

schimiczkay

schimiczkay

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1576 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 07:47

Júniusi rilízek.

Módosította schimiczkay: 2011.05.06, 07:48

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 07:29

Júniusi rilízek.

Nem olyan rossz az :-) A Guild Autopsy viszont lehetne kicsit zombisabb de nagyon jók így is :-)

MAC

btk666

btk666

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2436 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 07:08

hát, ezek közül a desperate mercenary 1 -et még el tudom képzelni, a többivel én is gondban vagyok, mondjuk ez a bohócos téma engem egyébként sem vonz

by: btk

-csonti-

-csonti-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1558 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.06, 06:39

Júniusi rilízek.

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.21, 09:22

Ebben a témában lehet megbeszélni, hogy mi mikor jelenik meg

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]