Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Kockagurító v2

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

mordan

mordan

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.24, 20:39

Üdv!

Szerintem lehetne még egy alapértéket is megadni, amihez rögtön hozzá is adná.
Nem kellene többet fejben kikalkulálni :nos: a 76-os T' + 49-es dobás eredményét.

Illetve azt kérdezném meg mikor jön a mobilra letölthető .jar -os verzió, mert internet sem biztos, hogy van mindig, amikor otthon hagyom a kockáim! :punny:
M.

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.23, 23:30

Ma jöttek meg az új Chessex kockáim- nem győzöm görgetni, morzsolgatni, kocogtatni őket. Ahhh... Semmilyen szoftver nem pótolhatja ezt a mennyei érzést! :drool:

Major

Major

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.23, 18:59

Ez is mutatja milyen alapos voltam. :)

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1900 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.23, 15:55

Major: d2 és d100 már van, a két szélén...

Major

Major

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.23, 13:09

Esetleg ha van igény rá a D2, d3 (D6/2) D10/2, D100-as is bekerülhetne. Bár belátom ezeket ki lehet számolni anélkül is, hogy külön készülne nekik dobási lehetőség. A precízeknek és a maximalistáknak biztos jó pont lenne :)

A gurításnál csak nálam volt úgy, hogy ha kijelöltem az egyik kockát és akár írtam okot akár nem, kidobta az eredményt, de amikor az újradobás ikonra kattintok visszadob a kezdeti képernyőre ahol újból választhatok kockatípust?

Ez engem iszonyatosan zavar ha így van, mert akkor újra és újra jelölgetni kell ha ugyanazzal a kockatípussal akarok újat dobni. Valahogy meg kellene oldani, hogy ne dobjon vissza a mainbe, csak ha akarom tudjak oda visszamenni egy klikkel.

Major

Major

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.23, 13:01

A kockakombinációk valóban jól jönnének amit edem is említett, mert például Earthdawnban használnva igencsak hasznos lenne ahol 3 vagy 4 kockát is simán össze kellhet adni. pl: D20+D10+D8+D6

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.22, 12:32

Malitia
a sorrendet igazabol azert rogzitettuk igy, mert vannak jatekok ahol szamit az, hogy hanyadik (harci) fazisban hanyadik kocka dobasa szamit :)
de megnezem, erdemes-e opciokent a csoportositast is belerakni.

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 336 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.22, 11:12

Tök jó! Bár nekem (ehhh... ez a mai fiatalság csak magára gondol! :D) nem ártana egy olyan funkció, ami a kidobott értékeket csoportosítaná (2 3-as, 1 5-ös stb), esetleg egyszerűen csak (pl. növekvő) sorbarakná őket. *^.^* Elnézést hogy beleszóltam. :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.22, 09:07

edem
koszi a mailt es a javaslatot is :)

Nephryte
oke, erre mar van egy koncepciom ami rugalmasan tudja kezelni az ilyesmit, de kodolas elott meg varok konkret feature-requestekre is (akar itt, akar uzenetben), hogy egyszer kelljen csak megcsinalni :)

Nephryte

Nephryte

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 421 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.22, 09:03

Személy szerint a kockagurító sablonnak nagyon örülnék. Mert bár a gurító már most is jó és hasznos, jelen formájában mégis kínszenvedés vele pl. egy átlagos ET-szerinti M*-karakter kidobása. Ha viszont lenne egy sablon, ahova be lehetne írni hogy hányszor hányat milyen kockákkal, mennyit hozzáadva és mennyit kivonva, majd egy kattintással elintézni az egészet, no az valóban nagyon jó lenne. :)

Ha ezek szerint tényleg várható ilyesmi, úgy azt nagyon nagy örömmel hallom.

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1900 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.22, 08:19

Egy e-mail ment a kattintással kapcsolatban; még esetleg egyedi kockakombinációkat tudnék elképzelni (pl. d20+d6), illetve a "robbanókocka" engedélyezését (avagy be lehessen kapcsolni, hogy egy-egy kockát addig gurítson tovább, amíg maximumot ad, lásd még mókus íjász-szabály).

mysterio

mysterio

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 71 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.22, 07:33

Ez nagyon jó! (Y)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.22, 07:33

Egy hétvégi játék alkalmával felmerült, hogy az LFG.HU jelenlegi Kockagurítója ódivatú lett, nehézkes okostelefonon vagy iPad-en használni. Ezért aztán megszületett az újabb verzió, amelynél legördülő listák helyett nagyobb képekkel lehet gurítást választani. Kockagurító v2

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]