Ugrás tartalomhoz

Fotó

Utolsó mondások

• Válasz írásához lépj be
625 hozzászólás érkezett eddig

cirdan

cirdan

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.19, 08:59

Uzulbuzul, milyen hülye név 1 barbárnak!!

Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.18, 09:52

Diablo 2 közben:
Megyek mindjárt, csak ezt itt még leverem...
Ott már voltunk...
Valami van az egeremmel...
Gondolom, nálad sincs már healing potion...
Nem is tudtam, hogy ezt is tudják...

Belzenrupper_Mordred

Belzenrupper_Mordred

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 276 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.15, 19:06

Kyr származék egy zászlóháború és egy ereni város küszöbén a városőröknek:
-hallom a férfiak a frontra mentek a városból....

Jakirte_Jak_Cyr

Jakirte_Jak_Cyr

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1280 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.14, 14:48

Üdv!
Ez egy kisváros. Mi tuti magasabb szintűek vagyunk, mint ők (városőrök, akárki).

_xxMcKriszxx (NPC/NJK)

_xxMcKriszxx (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.04.20, 09:26

Nálunk tegnapi utolsó mondaások lehettek volna!

Jk1: Darton paplovag(én)
Jk2: Fehér ork harcos
Jk3: Khál harcos
Jk4: Erigowi íjász
Jk5: Tűzvarázsló

Jk1:
"KM! Nem vagy Te olyan, hogy 12edik szintű Ranagol papot, és 5 társát rakod be ellenünk..."

Később...
Lent vagyunk valami aknában, és jön 1 krokodil emberszerű lény, és elkapja az egyik NJK-t...
A Khál lefoglalja az izét, addíg az ork kihozza a leharapott lábú NJK-t:
Jk2 Jk1-nek: "Itt az ember Rah' manu!"
Jk1: "Ember megtod foltozni magad?"
NJK: "Hörrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...."
Jk1: "Hát ha nem válaszolsz, akkor Darton legyen kegyes hozzád..." És leszúrja pallossal...
KM: Nah akkor dobjál ügyességre!, (épp 1 el elrontom), mondja az orknak, h Ő is dobjon ügyességre, ős is éppen elrontja... Erre a KM :ok: Sebezz, kedves Jk1...:D

Lesz még, csak eszembe kell jutnia...

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.10, 14:41

Nálunk volt egyszer:
- Te ember! (a KM-nek) Megnézted te játék előtt hogy hanyas szintűek vagyunk mielőtt ezt az izét berakod?

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.10, 08:58

Ó igen és:
-Rendben, akkor párbaj....!

Emlékszem, ez volt egy szerencsétlen amund bajtársunk utolsó megnyilvánulása:
(akkor azt kiáltom hogy):
-Höööeeeááhhhh.....
És stílszerűen, ennél többre már nem is maradt ideje.

"Akkor elkiáltom magam toroniul, hogy.. mondjuk... WHÁÁÁÁÁÁÁÁ"

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.10, 00:58

[OFF ELEJE]
Ugyan már, emberek!
1. Ez a topic nem világ függő.
2. Senkit nem érdekel, mivel járnak a nemesek vadászni, ha egyszer otthon üldögélnek. Ha pedig eljönnek otthonról, talán valamiféle jólfizető idénymunka is csurranhat-cseppenhet a közeli kalandozóknak.
3. Ezt még nem tudom, ha kész, szólok.
4. Ó, igen, ne tessék már ilyenen itt veszekedni! Ez egy humor topic, ez a cél. :)
5. Szándékosan jelöltem ,,rosszul'' az offot, így feltűnőbb.
[OFF VÉGE]

Egyik utolsó mondás, valahogy így festett, de már nem emlékszem pontosan:
,,- Ez magasabb szintű nálunk??''

Matzi

Matzi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1822 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.09, 22:15

(OFF)Attól még nem kellene offolni. A m*-ban meg tudtommal drágább és ritkább annál a puska, hogy rendszeresen vadászni menjenek vele. A példában pedig jogos használatról lenne szó, és szó sem volt megtanulásról, de én is mepgróbálnék lőni vele, ha kellene.(/OFF)

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.09, 21:49

(OFF)Ebben a tolongásban nem hiszem, hogy sokakat zavarna.

A nemesek puskával jártak vadászni.

Szorult helyzetben már bonyolult megtanulni íjászkodni, főleg nyílpuskával tehát irreleváns.(/OFF)

Matzi

Matzi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1822 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 21:13

(OFF)A nemesek talán karddal jártak vadászni? Vagy a vadászat nem nemesi sport véletlenül? Ráadásul az ember szorult helyzetben azt használ, amit akar.
Mindenesetre ez baromira off itt.(/OFF)

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 20:13

Íjak? Nyílpuskák? Alenir, hű bajvívó karakterem csak egyre ráncolta erre a homlokát, amikor ezt hallotta. Igazat kell adjak neki. Bocsánat, ha félreértem, mindazonáltal....
Inkább az érzést közvetítem, mint a könyvet. A könyv nem minden. Tolmácsolom, amit ekkor a bajvívóm, Alenir d'Alercion mondana:
íjak? Nyílpuskák? Egy nemesnek?... Ugyan, Szefmester, hát mi ne törődjünk ilyesmikkel, nem gondolod? Az az egyszerű katonák fegyvere, hát mi abban a nemesség, a báj? Alors, egy nemes penge, a rapír, az edzett tőrkard, oly tökéletes, mint egy disztichon két sora... az nekünk való, inkább, hisz az ember maga a stílus...

Szerintem, igaza is volna. Ebben a bajvívók talán egyet is érthetnek a lovagokkal. A lőfegyverek szerintem, nekik etikátlanok.
Hiszen úgy tartják a bajvívók: ölni mindenki tud, az egyszerű barbárok is. Az ölés nem művészet. A küzdelem, az igen. Abban van stílus, abban van érzék, de egy nyílpuskában nincs.

A bajvívók különben sem iskolákban tanulnak, hanem mesterektől, amiből 3 van, az az irányzat. És valóban, nem csak három van, van még (meghatározatlan számú) gorvikban is, de egy gorviki bajvívó az én szememben elég gőgös hozzá, hogy inkább meghaljon stílusosan ("légy férfi és a fű kinő utánad"), úgy, hogy dalolni lehessen róla, minthogy lealacsonyítsa magát. Bár ott is van ilyen is, olyan is.. ha elég romlott hozzá, még meg is teheti, talán.

Ugyan, nem személyeskedés, szeretek vitatkozni.
ÉS! Tegyem hozzá, hogy én igazán tisztelem a bajvívódat, nem akarok "felvágni" vagy "jobban tudni", csak ez a véleményem.

amt

Szefmester

Szefmester

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 17:46

(OFF)akkor azon gyengébbek kedvéért lefordítom a háziszabályunk, akik nem értik a balsiker szó jelentését.. a 01 az 01 és a 00 az 00 akármikor.. tudod mi kicsit babonás banda vagyunk és a kockák cinkelésmentesen stabilan vagy jót dobnak vagy esetemben nem. és nincs kedve az embernek két pár kockát használni.(/OFF)

miért? aki járatos a hagyományos íjjakban az a nyílpuskákban is? mert akkor azonnal tudom majd használni az összes létező nyílpuskafajtát ha az egyiket megtanulom? ez milyen lenne már? és mi a baj azzal hogy nem mindent tanulunk meg ami a nagykönyvben meg vagyon írva.. vannak iskolák. nem csak 3 fajta.. shadon annál azért nagyobb állam.. mintha az országban csak 3 egyetem lenne...

ui.: bocs a személyeskedésért, de ekkora vaskalapot ritkán látni

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.07, 17:35

(OFF)Ilyen apróságokat bármire fel lehet állítani. Én például, minden létező érzékszerven végigmegyek az új karakternél, és 5 k10-et fordítok. A fajilag adott képességek esetén hiány (tehát a karakter vak, siket, stb), az amúgy nem levőknél különleges képességként megjelenik (infralátó, manaháló érzékelő, mágneses tér érzékelő ember, stb.)
Nem, a fák nem nőnek az égig, művészi analitikus érzékkel rendelkező ork lehetetlen, még Yneven is.(/OFF)

A'fraaad ti vashordóba tuszkolt bádogos férgek...

Ha jól emlékszem, ez már az eredeti '97-es ET-ben is benne volt. ;)

wier bajvívóm éppen az eszméletlen társát próbálja megmenteni akinek már csak 2ÉPje volt egy bunyó után. lovon menekül a tettes előtte keresztben a társ, képzetlen vagyok a nyílpuskákban de felkapok eggyet

Egy bajvívó? Ezt nem hiszem el. Megkérdeztem a bajvívó karakterem. Ő sem hitte el. :)

amt

Sober

Sober

kívülálló

• Archívum
  • 344 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.07, 15:52

Nemazért de %-os próba esetén a 01 az abszolút siker. Pont fordítva van mint a támadónál...
G.

Szefmester

Szefmester

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.06, 08:22

nem egészen utolsó mondás, de elég gyakori eset volt.. valahogy párszormégis utolsó mondatok kerekedtek a helyzetekből.. tömören ugyanis a kráni fejvadász NPC-k a %os próbákra rendre kritikus balsikert dobtak.. én is voltam így.. kúszok lopakodok egy fal tetejéna saggitorommal dobok 01.. beestem a harci kutyák közé 3,5 méterről..

egy másik alkalommal egy wier bajvívóm éppen az eszméletlen társát próbálja megmenteni akinek már csak 2ÉPje volt egy bunyó után. lovon menekül a tettes előtte keresztben a társ, képzetlen vagyok a nyílpuskákban de felkapok eggyet a csata helyszínéről és lovon üldözőbe veszem őket, lovaglás AF-el.. ;) jól kezdődik igaz? dobom a támadót.. 01.. sikerült seggbelőnöm a társam sebzés 1ÉP.. nem nekem köszönhetően de megmenekült.. volt is magyarázkodás igyekeztem nem hazudni de nem elmondani mi volt..:)

_Hawir lar Mellow (NPC/NJK)

_Hawir lar Mellow (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.04.01, 23:01

nem utsó mondás volt de:
csapat eszeweszetten lopódzkodik bokorrol bokorra, míg én Arel pappal kard lóbálással ordítwa.. (ÉPPEN LOPAKODTAM :gyagya:) A'fraaad ti vashordóba tuszkolt bádogos férgek...

_BadBoy07 (NPC/NJK)

_BadBoy07 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.03.27, 11:45

Üdvöz.

Haverommal olvastunk pár érdekes, eléggé őrült dolgot, ezért úgy döntöttük, mi is megosztjuk MAGUS kalandjaink során keletkezett bakikat, poénokat.

Boszorkánymester utolsó mondása:

Egy igen érdekes kis csapat, egy erdőben megpihent a fárasztó utazás után. (Kardművész, Lovag, boszorkánymester (tudni kell, hogy mind első szintű, és a b.mesternek csak 10 fp.je volt :szomoru: ])

Km: Rezeg a bokor, mit csináltok?
Lovag: Kardot rántok!
Kardművész: Kardot rántok!
Boszorkánymester: Nem csinálok semmit, kemény vagyok!
Km: Egy medve ugrott ki a bokorból, és...

(Szegény boszorkánymester nem volt kemény... :sir: )

Egy másik kaland során, én meséltem:P
(majdnem utolsó mondás)

Egy paraszt megkéri a kalandorokat(Tolvajlány, Darton paplovag, Sogron pap, boszorkánymester) hogy űzzék ki a telkéről a "szellemeket". Fogjak magukat éjszaka, és elindulnak.
(Tundi kell, hogy fejig érő kukoricás van egy kis parasztház mellett.)

A Sogron pap, és a tolvajlány berontottak a paraszt házába, és kirámolták, míg a Darton paplovag, és a Boszorkánymester kinn maradtak a kukoricás előtt.

Km: Zajt hallotok a kukoricásból, mit csináltok?
D. Paplovag: Mit csináljunk suttyó?!
Boszorkánymester: Menjünk be, nézzünk szét!

(Bemennek, majd nyílak zápora kapta el őket, eközben a pap a házban talált egy lejárót, és kiment az útra, hogy szóljon a társainak, akiket nem talált sehol, de közöltem vele, hogy zajt hall ő is a kukoricásból. )

Km: Mit csinálsz?
Sogron pap: Felgyújtom!!!!!
Jk-k: :) :doglott:

(Had ne mondjam a paplovag, és a Boszorkánymester rendre elrontotta az inteligenciapróbát, és éppen csak kibírtak menekülni az égő kukoricásból... :hiszti: )

reorx

reorx

Fat B.

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.03.22, 18:42

Még szerencse, hogy...

_Rewan Armaren (NPC/NJK)

_Rewan Armaren (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.03.10, 11:07

Ritkán mesélek Mókust, de ha mesélek, akkor szeretem,h a a mesébe nem kavarnak bele annyira a karakterek, hogy nem tudok mit kezdeni az előzőleg sok órás munka során megírt kalanddal.
Namármost. Fogytan egy félematőr csapatot, benne egy igencsak egocentrikus lánnyal, aki mindenért nyavajgott. Sőt mi több?! Állandóan KM- i "istendöntéseket" hozott, pl: most megtalálom az elveszett medált... Meg lelövöm a csapattársam... :) :D
Egyszercsak benyögi:
Csaj: - Akkor én most leugrom a szírtről és túlélem.
Én: - Szeretnéd. :)

Eddig tart egy béna karakter.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]