Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * - - 14 Szavazat

Michael A. Farmer: Gyalogok a táblán

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

Maggoth

Maggoth

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.25, 15:31

Hát, én sem vagyok elégedett, elhúztad a mézesmadzagot, aztán püff, vége :(

Mizantrof

Mizantrof

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 41 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.25, 13:24

Legközelebb folytasd, amikor abbahagynád - akkor elhallgattatod az ilyen elégedetlenkedőket, mint én is.
(Megjegyzem, a betű szerinti kiíráshoz ez az írás is nagyon ragaszkodott...)

Arsentis

Arsentis

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 387 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.13, 22:16

Nem rossz, de véget ér, mielőtt elkezdődhetne.
Kár volt olyan hamar felrobbantani azt a teherautót (ha egyáltalán).

aliasGG

aliasGG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.10, 16:55

Rövid. Ha jól értem: megjön a teherautó, felszáll a katona, elindul a teherautó, felrobban mindenki. Ebbe persze még beleférne egy érdekfeszítő beszélgetés vagy egy elbeszélő visszaemlékezés, de nincs. Csak elnyújtott leírások és "hát-hát, igen-igen" beszélgetések. Egyébként nem rossz a hangulat, amit áraszt, de ez így nem áll meg önmagában. Elé vagy mögé kelle egy történet is.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5170 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.10, 07:01

Jó. Az elején a jelzők nem illettek de jó lett. (zárójelben: kicsit nekem WH40K Unification War (föld egyesítési háború) utánérzésem volt a nevek miatt, persze nincs ezzel semmi baj.

Armand

Armand

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 434 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.10, 02:11

Halavanyka es atgondolatlan. A megoly fiktiv Nyugati Unio az pedig igy irando, kiveve azt a valoszinutlen esetet, ha a Nyugati palyaudvar hajlektalanjai csapnak fel milicistanak (micisapkanak), mert akkor talan elfogadhato lenne az irasmod. Az "emberhusvoros" es "loporkoromfekete" hatasvadasz, makosista krealmanyok hasznalataert es dolt szedeseert pedig kulon igazgatoi megrovas.

Johnny Feces

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4618 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.09, 14:39

A közönségszavazati értékelést (pontozást) a novella fórumtémájában (lehetőség szerint hozzászólás után) küldhetitek be, a téma tetején található “Értékelés” mellett látható csillagoknál.

Pontozni csak egyszer és csak regisztrált felhasználóként, belépve lehet. Az értékelők + kommentelők között 500 zsetont sorsolunk majd ki a közönségszavazás lezártakor, amelyet a Szecskavágók játékban lehet felhasználni.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6356 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.09, 14:39

‘A harcok véget értek’ c. novellapályázatunkon közönségszavazásra bocsátott novella. - A teherautó görcsös rándulással megállt. A motor köhögésének elhalásával a kocsit is birtokba vette a csönd. Az a némaság, ami a környező, közel hatszázötven négyzetkilométeren ült. Michael A. Farmer: Gyalogok a táblán

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]