Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Hellas - Worlds of Sun and Stone (Omni system)

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

Hobbyte

Hobbyte

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 71 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.17, 09:06

Ha azt mondom, hogy kissé bizarr koncepció, akkor nem mondtam semmit. Nekem ez már túl kicsavart és túlspilázott ahhoz tényleg játszani lehessen benne, de ötletnek nem rossz.

Noro

Noro

Anunnaki

• Fórumita
  • 4994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.17, 06:50

Orastes: nem csak kiégett, semmilyen zsoldos nem fér bele. Héraklész (aki mondjuk egyfajta zsoldosnak vehető) szerintem az egész görög mitológia legötlettelenebb karaktere, hiszen az istenek azért küldték egy király szolgálatába, mert nem volt saját célja az életben, amivel bizonyítsa hősiességét. Nála erősen rezegne a léc :) Egy meghasonlott hadvezérrel már lehetne kezdeni valamit, amíg nem válik olyan cinikussá, hogy már semmi nem érdekli a világból. Odüsszeusz, aki mindenféle trükkel próbál szabadulni a háborúból, de végül az a sorsa, hogy ő nyerje meg... ez nem rossz karakter, csak szokatlanok a céljai. Rossz minden olyan karakter, aki csak sodródik az eseményekkel, a passzivitásban hisz, vagy mástól várja az irányítást

A rendszerismertető linkjét valóban be lehetett volna tenni, de mondjuk én is elfelejtettem jelezni a szerkesztőknek... sorry

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.16, 15:05

Orastes: Ilyen.
http://lfg.hu/16225/ismerteto/omni-system/

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.16, 14:27

érdekes koncepció, az egyszer biztos, köszi az ismertetőt :)

kérdéseim:
milyen ennek a rendszere?

"Nihilisztikus antihősök kíméljenek."
ez alatt mit értesz, ennyire nem fér bele a játékba mondjuk egy kiégett zsoldos, vagy meghasonlott hadvezér, stb?

hyperman25

hyperman25

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 301 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.16, 10:53

Wow, van egy bizonyos hangulata, ami játékra csábít! :popcorn:

Remek ismertető! :ok:

Tammis_Lorraine

Tammis_Lorraine

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.16, 09:21

Üdv!

Őszintén szólva, kellemes színfolt. Az Omni System-ből rengeteg jót ki lehet hozni, ráadásul tényleg az epikus játékélményt és a narratív mesélést részesíti előnyben. Nagyon tetszett az ismertető, felkeltette az érdeklődésemet.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.16, 09:21

Miután a Morrigan Press kiadó minden jel szerint becsődölt, nem gondoltam, hogy jelenhet még meg új világleírás az Omni System szerepjátékhoz. Ezért nagyon meglepett, amikor a Khepera Publishing megjelentette az eddigi legérdekesebb univerzumot, ami Omni alá valaha elkészült. Hellas - Worlds of Sun and Stone (Omni system)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]