Ugrás tartalomhoz

Fotó

Ostromjáték

• Válasz írásához lépj be
1799 hozzászólás érkezett eddig

_Muord (NPC/NJK)

_Muord (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.03, 11:52

Draakenlinge,

Ezek szerint nem tudsz magyar boltról. A vonatkozó www.middleages.hu linkek mind külföldi helyek sajna vagy nagyon elnéztem valamit. (amúgy tényleg tele van csúcs információkkal) Úgy 5-10 éve volt pesten valami szaküzlet de sem a nevére sem a helyére nem emléxem. (lévén, hogy nem ismerem BP-t.) Még Szolnokon is volt kard szaküzlet kb 3 hónapig :) :D Itt is valami pesti cég próbálkozott de itt meghal :halott: minden.

Ha esetleg mégis tudsz magyar boltról, még várom az infót. (net-en keresztül, fénykép alapján nem szívesen rendelek) :)

Addig is kösz a linket! :)

Az Istenek óvják lépteidet harcos! M

Draakenlinge

Draakenlinge

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.02, 20:34

Az ilyen fegyverekkel az a baj, hogy kontárok készítik, és még díszkardnak is rosszak. Viszonylag hiteles kardot csináltatni kell. Egy másfélkezes gyakorlókard olyan 15 körül van, ami annyira nem drága, és egészen jól is néz ki... Ha megnézed a korábban említett honlapot, ott a kapcsolatok menü alatt vannak kovácsok.

_Muord (NPC/NJK)

_Muord (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.02, 20:09

Hali!

Bocs, hogy megszakítom a "beszélgetés" fonalát, csak egy kérdésem lenne és ti talán tudjátok a választ:

Keresek B.Pesten egy olyan boltot, szaküzletet ahol középkori mintájú kardokat, páncélokat lehet venni. (dekorációs célra kell, nem pedig bankot rabolni vagy csatába ;) Némelyik vadászboltban van ugyan de igen szerény a választék és igen magas az ár.

Küldjetek:emailt,U2U,stb... ha van cím és tel.szám
További kellemes :halott: :D csatákat!

Udv M

Draakenlinge

Draakenlinge

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.01, 12:29

Én is. Szóval, akkor mi legyen?

_Sanosuke (NPC/NJK)

_Sanosuke (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.31, 15:16

Eryona, Ogre!
Tényleg ütköznünk kéne lassan. Én már mindig ráérek...
Szóljatok!

Draakenlinge

Draakenlinge

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.30, 21:38

Jól van, akkor...
www.middleages.hu
A Saga honlapja, nézzétek meg, kicsit csúnya, de a tartalom a lényeg... :cool:

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2051 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.30, 19:09

Sziasztok.

Kicsit elhanyagoltam a topicot, de ismét vagyok egy kicsit.

Az egyéb harci lehetőségekről, edzésekről, szervezetekről...
Valaki az egyik írásában említette a szervezet nevét (talán a CV volt) és aztán bocsánatot kért a reklámért.
Szerintem egyet leszögezhetünk. Ez a társaság nincs ellene semmilyen más harci alakulatnak vagy szervezetnek. Nem célja a versengés, az emberek elszipkázása vagy mindenáron nálunktartása. Tehát ha tud valaki valami jót, akkor usgyi, menjünk! Nézzük meg! Tanuljunk belőle!
Aki leszakad, az nyilván nem találta meg köztünk a neki valót: ergó jobb neki, ha megy. Aki jön, az pedig pont hozzánk fog ragaszkodni.
Ez nem lehet tárgya ellenségeskedésnek!

Azt persze nem venném jó néven, ha hitelrontással reklámozna köztünk valaki más csapatokat (pl. azt mondaná: "milyen szar ez az ostrom! gyertek inkább ide"). Erre felhúznám az orrom. Talán nem is alaptalanul.

Szóval ne titokzoskodjatok! Közös érdek, hogy kapcsolatokat építsünk más csapatokkal.
Hogy lenne különben egyszer majd többszáz fős csata?
:cool:)

Szeretnék kérni mindenkit, hogy a létező és ismert szervezetekrő és elérhetőségükről írjon ide, vagy küldjön nekem linket.
Igérem nem csak magamnak meg az ostromnak tartom meg az információt, hanem hajlandó vagyok megfelelően nagyközönség előtt publikálni, reklámozni.

Pontosan erre jött létre a Hastiludium egyesület (többek közt).

Drac0

Drac0

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.29, 12:04

Gery:
lehet,hogy benne van a Corona Hungarica, ha nem, vagy nadjon érdekelk, akkor adok egy számot, (miután megkérdeztem a fóninger tulaját it) oszt felhívhatod.
Amúgy melegebb időkben a Normafánál szoktak lenni az népek...

A sörökröl meg: igyál dán sört...10,8%? hmm...
De matyarországon is lehet kapni 8%ost biztos, de erősebb is szentem lehet...

:D :D ;)

Draakenlinge

Draakenlinge

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.28, 20:05

Valahogy így működik a dolog, ezért általában kevés jön össze, mindenkinek van vmi dolga. Az edzések egyébként arra jók, hogy összeszoktasson embereket, vagy egyszerűen az osztagban való mozgást javítsa, ami egyáltalán nem egyszerű. Főleg, ha kicsit visszakeresel a fórumon, milyen viták, illetve problémák voltak eddig.
Egyébként az ostrom jellegéről Thomas elég szépet írt a sárkányvadász topicjába, érdemes elolvasni. Abból kiderül, miért is olyan az ostrom, amilyen.

_Gery_TNC (NPC/NJK)

_Gery_TNC (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.28, 13:45

Eryona:
Nem csaj olcsó, de még finom is :);):D
Nameg a belga sörök... hmmm azok a leg jobbak. Ott egyébbként minden árkategóriában, minden alkohol fokkal kaphatók. Ittam egyszer 9,5%-os sört (neve Barbar) amit egy haverom hozott onnan. :)

És a Corona Hungarica meg hol van? Vagy ezzel a névvel már megtalálom telefonkönyvből is? :D

Draakenlinge:
Pontosan erre gondoltam én is, de azt hittem eddig, hogy vannak szervezett dolgok, hogy például mi jövő héten megyünk ide meg ide, és aki tud jöjjön, vagy hasonló...

Draakenlinge

Draakenlinge

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.28, 11:54

Én úgy hallottam, a CH megszűnt...

Eryona, a lényeg, hogy gyúrjunk 1 kicsit, hátha több zászlószerzésünk lesz a következő szezonban. Az edzés meg ugye pont erre jó :)

Drac0

Drac0

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.28, 11:49

Sir Thomas: Akkor bocsi, hogy zaklattalak... Mint mondottam a név(arc)memóriám nem éppen a legjobb :)

mindenkinek REKLÁM: (most fordulj el
:) :D :D )

egymást püfölni mehettek a Corona Hungaricába is...
fém cuccok, van vikingesdi, meg gótikus is...
Meg sok mókás arc... (hosszú hajak, sörök, stb. stb.)

No jó szórakozást néktek az egész évre!!

eryona

eryona

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.28, 10:46

Og!
estére józanodtam ki :) Szlovákia megterheli az ember máját :) Azok az árak :) :)
De most, ha magamnál leszek, megyek! Egyébként ne reklamálj, te sem jársz túl gyakran :)
Tudjátok mi nagyon olcsó Szlovákországban?????
:) :) :D :D :P :lol: :lol: :( :D :P :) :sor: :sor: :sor: :sor: :sor:

Draakenlinge

Draakenlinge

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.27, 22:12

Erzona! Megint másnapos voltál, hogy nem jöttél vasárnap? Egyébként tényleg kéne "terepet néznünk", Sano, ezt neked is mondom. Meg vmi workshop is elkéne...
Gery, az útvonalterv legyen annyi, hogy ha megvan a találka, akkor odamegyünk, és megmutatod a helyeket. Mi egyszer Svéddel elvittük Burzumékat egy új helyre, amiből az lett, hogy kis híján bejártuk az egész erdőt, aztán azóta is csak gyakorlásra használjuk a terepet.

_Gery_TNC (NPC/NJK)

_Gery_TNC (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.27, 17:33

Dragoon!
Kérlek írj még erről a Zuglói dologról, ha gondolod akár mailben, vagy u2u, de engem mindenképp érdekelne, és van ismerősöm, aki szintén jönne.
Kíváncsi lennék, hol, és mikor, és milyen feltételekkel, csak kicsit pontosabban. (utcaházszám, óraperc, kimiérthogyan)

Sanosuke:
Van más megoldás is, de az kicsit (sokkal) hosszabb, bár lankás... Majd meglátjuk. Ha ennyien leszünk, akkor útvonaltervet is készítek, hogy időben elérjünk mindenhova.

Eryona:
Ok, kocsi ejtve... :)

eryona

eryona

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.27, 10:49

Gery: szerintem nem kell autó, kimegyünk gyalog. Egyébként, ha jó a létszám egy jó ötvenes. Tehát be se férnénk. 20 alatt meg csak elvétve vagyunk. Engem érdekel a terep, Tommal dumálj!

Uff!

_Sanosuke (NPC/NJK)

_Sanosuke (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.27, 10:27

Hello!
Hegyre fel? ;)
Neeem akarok!
Dragoon ha fáj egy ütés az ostromon az már régen rossz... ennek ellenére előfordúl persze.
Igazábol a téli ostrom mellett számomra csak az szól hogy már mennék ostromolni. Tehát ha lesz, megyek.

_Gery_TNC (NPC/NJK)

_Gery_TNC (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.26, 23:28

Ennek örülök, nekem még nem volt tapasztalatom ezen a téren, csak abból a megfontolásból gondoltam, hogy aki hozzánk jött eddig, mindig kifulladt. Nekem nem árt, mivel majdnem minden hétvégén járok egyet a hegyen, de aki nem szokott ehhez a terephez, bizony fárasztó.
Amúgy tényleg olyan 20-30 perc gyalog a helyszín, de akár rögtön lehetne még egy másikat is megnézni, ami nagyon közel van ehhez, de ezt majd a helyszínen...
Mennyien fogtok jönni (mennyien szoktatok)? (csak a kocsi miatt)

Draakenlinge

Draakenlinge

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.26, 20:07

Az, hogy a terep milyen messze van innen, vagy onnan, nem igazán számít. A jó helyek általában 15-20 percre vannak valamilyen bkv-tól, vagy még messzebb. Ha már ez gondot jelentene, senki nem járna a fehéreket ütni...
Ja, ostromon nem megöni kell a másikat, nem is az a cél, hogy fájjon, tehát mindegy, mennyire is rossz, ha megütnek. Ha meg olyat kapsz, hogy kifekszel véletlenül, megintcsak mindegy, hogy milyen évszakot írunk. Ilyen sérülések meg hála az égnek nagyon ritkák.

_Gery_TNC (NPC/NJK)

_Gery_TNC (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.26, 19:20

Ez remek. És semmi ajánlás, meg ilyesmi nem kell? Csak úgy odabattyogsz, és azt mondod, én is akarok hadonászni azzal a buzogánnyal? Király volna, engem biztos érdekel...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]