Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Gears of War társasjáték

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

StB

StB

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.23, 07:33

A pálya miatt inkább a Mansions of Madness vagy a Tannhäuser jut róla eszembe, pusztán ezt az aspektusát tekintve kevésbé tűnik változatosnak a Doomnál. Meglátjuk, a lényeg a játékmenet lesz. Ne felejtsük el azt sem, hogy egyedül is játszható, ami szép nagy plusz az én szememben. Most már csak az kéne, hogy kiadják PC-re is a videojáték 2. és 3. részét...

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.20, 17:49

SZvsz egy kutya..Dooom,Descent, meg ez a Gírz of Vór :-) Arról se feledkezzünk meg , hogy kicsit továbbléptek és (talán sikerült a D&D társastól átemelni az ötletet) már nem kell szenvedni a pályaelemek összebiggyesztésével ami néha nagyon idegesítő tud lenni :-)

MAC

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8048 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.20, 12:15

Nagyon erős Doom érzetem van. Nem lepne meg, ha csak a bevált receptre húztak volna rá egy másik brandet. A Doom tulajdonosaként ez egyáltalán nem csábít.

Antiserver

Antiserver

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 35 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.20, 11:31

Valóban, ugyanakkor úgy látom, tovább gondolták az egyszerű folyosós-ajtónyitogatós játékmenetetet, legalábbis a térkép alapján úgy néz ki. Komolyan elgondolkoztam a beszerzésén, köszönöm a hírt!

Veszmadar

Veszmadar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.05.20, 08:22

Kinézetre Doomra hajaz, ami nem rossz, sőt remek. na, kezdhetek megint félretenni XD

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6394 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.20, 08:22

A Fantasy Flight Games remek időzítéssel jelentette be legújabb társasjátékát, ami a Gears of War című, hatalmas sikerű Xbox third person shooter alapján készült. Az eredeti játék 2006. novemberében jelent meg Xbox 360-on kívül Windows alá is. Gears of War társasjáték

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]