Ugrás tartalomhoz

Terry Pratchett

• Válasz írásához lépj be
387 hozzászólás érkezett eddig

_Sztorm (NPC/NJK)

_Sztorm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.19, 14:12

Hali!
A filmről még anno az Átjáró c. magazin augusztusi számában olvastam. "Ha igazak a hírek, két éven belül látható lesz az első Korongvilág-film is: a Dreamworks boszorkánykonyhájában már elindult a munka." Ennyi. Azóta nem hallottam róla egy szót se. Lehet, hogy nem igazak a hírek?

-Azt kérdeztem, mi az, amit az igazi férfi a legremekebbnek talál életében?
-Meleg víz, jó fogak ész puha vécépapír.

Nephryte

Nephryte

Rendszeres fórumozó

• Moderátor
  • 421 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.19, 00:43

Maurice, a türelmem legendás, ezt sokan tanúsíthatják... :lol:
Most se türelmetlenkedek, csak érdeklődök, hogy esetleg nem-e felejtéttel-e el-e valamit-e? :lol: :sor:

Sztorm, DW filmről még nem hallottam, csak az Elveszett Próféciák vászonra vitelének tervéről... Bár arról se tudok ennél többet, sajna. :sor:

Maurice

Maurice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.18, 18:48

Budapesten a Pendragon könyvesboltban lehet kapni gyakorlatilag a teljes Pratchett életművet, ami meg éppen nincs, azt megrendelik. Sőt, a még meg nem jelent könyvekre előjegyzést is vesznek fel, és megbízhatóan, időben meg is érkezik.
Saját élmény: Terry kiadója 2002. nov. 7.-re ígérte a legújabb regény, a NightWatch megjelenését. Én persze jó előre megrendeltem, gondolván, hogy így csak egy pár hét késéssel érkezik meg. És erre 2002. nov. 7-én délután csengett a telefonom, hogy a könyv a boltban van, lehet átvenni. Aúgy az eladó (tulaj?) szintén nagy Pratchett rajongó, sőt, a DW könyvek fordítója a Pendragonon keresztül kapja a (dedikált) könyveket.

És nem, ezért nem fizettek nekem (hm... bár nem is rossz ötlet, reklámszerződést kötni velük :lol:).

Beast

Beast

Ancient Evil

• Fórumita
  • 1067 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.17, 22:34

Hát itt magyar honba én csak a Camelotban láttam és különböző Antikváriumokban.
A filmről én még semmit se hallottam, de ha lesz az elég kemény lesz :lol:

_Sztorm (NPC/NJK)

_Sztorm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.17, 17:06

Kedves Pratchett fanok lenne egy pár kérdésem. Egyrészt szeretném megérdeklődni, hogy kishazánkban lehet-é kapni Pratchett könyveket angolul? Másrész a Dreamworks gondozásában készülő Korongvilág film felől szeretnék megtudni valamit. Sajnos csak annyit tudok róla, hogy két éven belül várható, ami édeskevés. Előre is kösz.

NEM, NEM KAPHATSZ MACSKÁT HÁTASNAK! KI HALLOTT OLYANRÓL, HOGY A PATKÁNYOK HALÁLA MACSKÁN NYARGALJON?

_bahrdew (NPC/NJK)

_bahrdew (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.17, 14:27

Nincs mit! Apropó, mikor jelenik meg a köv. kötet, a Boszorkányok mindenütt?
Bár a Kaszás után már nem lehet jobbat írni! :lol:

Derhelm

Derhelm

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.10, 00:06

bahdrew, köszönöm a linket, mert bár viszonylag jól tudok angolul, azért így könnyebben végig lehet bogarászni az egészet.

_bahrdew (NPC/NJK)

_bahrdew (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.08, 10:54

Akit esetleg érdekel, egy kedves kollega lefordította - vért és időt pocsékolva - az utalásokat, magyarán az APF-et!
Watch and learn the thruth!
http://www.kisasszony.hu/midaga/pratchett.html

"Te vagy az Portás Testvér?"
KÉPLETESEN...
:lol:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]