Ugrás tartalomhoz

Fotó

Csatamezők - Ébredés

• Válasz írásához lépj be
39 hozzászólás érkezett eddig

Worny

Worny

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 12:10

bőrruha és bőrpáncélnak kinéző de szövetből készült vértdarab megadja a +1 védelmet?

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 11:12

Na hali!

Már Sianis mindenre megfelelt, amire tudtam volna válaszolni.
Szerintem ő egyébként a honlapon regelt létszámot mondja és a szervezők közül csak páran jelentkeztünk eddig ott.

FB esemény van, remélem van jog meghívni ismerősöket!
(Ott is igyexünk mindenre válaszolni.)

A szervezkedésben nyüzsgött, úgyhogy szerintem ott lesz:
Halla, Felon, Sianis, War, Goblin, Erik, Owden, Joseph, Astarott, Minyon*, Alex...

*Ezt most Minyon/Mignon/Minion-nak kell írni vagy valahogy máshogy?

Jelentem a FB esemény-re való meghívás aktív! Páran már vissza is jeleztek :felvon:

Alex76

Alex76

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 06:44

Na hali!

Már Sianis mindenre megfelelt, amire tudtam volna válaszolni.
Szerintem ő egyébként a honlapon regelt létszámot mondja és a szervezők közül csak páran jelentkeztünk eddig ott.

FB esemény van, remélem van jog meghívni ismerősöket!
(Ott is igyexünk mindenre válaszolni.)

A szervezkedésben nyüzsgött, úgyhogy szerintem ott lesz:
Halla, Felon, Sianis, War, Goblin, Erik, Owden, Joseph, Astarott, Minyon*, Alex...

*Ezt most Minyon/Mignon/Minion-nak kell írni vagy valahogy máshogy?

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 01:01

Kérdés:
Ha begyűjtök 3 lélekfoszlányt, akkor minden felszerelésem megkapom vagy csak a jobb fegyvert és újabb 3 lélekfoszlány kell a vérthez?

Csak egy fegyvert, vagy a vertezetedet veheted meg belole.

A vertezet egybe tartozik, tehat (kedvezmenyek nelkul) 3 lelekfoszlanyert a mellvert, alkarvedo, labszarvedo, stb. egyszerre veheto meg.

A pajzsot, fegyvereket mind kulon-kulon kell megvenni.

Köszönöm válaszod!
Erre csak azt tudom mondani:

KILL!!! :gonosz: :gonosz: :gonosz:

The_flying_pig

The_flying_pig

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.29, 22:56

Kérdés:
Ha begyűjtök 3 lélekfoszlányt, akkor minden felszerelésem megkapom vagy csak a jobb fegyvert és újabb 3 lélekfoszlány kell a vérthez?

Csak egy fegyvert, vagy a vertezetedet veheted meg belole.

A vertezet egybe tartozik, tehat (kedvezmenyek nelkul) 3 lelekfoszlanyert a mellvert, alkarvedo, labszarvedo, stb. egyszerre veheto meg.

A pajzsot, fegyvereket mind kulon-kulon kell megvenni.

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.29, 16:12

Mi lenne, ha azon a csodás fészbúkon is csinálnátok egy "eseményt" és akkor meg tudnám hívni az ismerőseimet!? ;)

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.29, 15:53

Hell!

Kérdés:

... És egy jó hír!
Alakul a csapat. Eddig 6 fő bizonyosan lesz még a káosz oldalán! :felvon:
Hamarosan küldöm a nevezéseket is! ;)

fornax11

fornax11

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.29, 14:31

A jelenlegi allas:
11 jelentkezo
Rend: 6
Kaosz: 5
[/quote]

Ebben benne vannak a szervezők is?
Tavajról kik lesznek?(pl.:WAR,Sianis...)

The_flying_pig

The_flying_pig

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.29, 00:37

Sziasztok!

Üdvözlet!
az alap kard helyett használhatok ugyanolyan méretű (80cm) baltát? :lecsap:

Igen, lehet (bar nem latom tul sok ertelmet, karddal sokkal jobban jarsz :P)

Hell!

A mélyen tisztelt* szervezőségtől szeretném megtudakolni, hogy eddig milyen számban jelentkeztek és leginkább melyik "oldalra"? Ez utóbbi talán azért fontos, hogy a jelentkezők tudjanak az egyensúlyra való törekvésben segíteni, már ha van rá igény!? :ok:

*A fenti jelző véletlenül sem gúnnyal és egyéb hátsó szándékkal íródott! A legutóbbi játékon is nagyon tetszett a szervezők hozzáállása. :sor: :sor: :sor:

A jelenlegi allas:
11 jelentkezo
Rend: 6
Kaosz: 5

fornax11

fornax11

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.27, 16:54

nekem mindegy,csak legyenek ismerős emberek, mint,pl te :)

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.27, 16:28

És Te hol is szeretnél lenni? :felvon:

fornax11

fornax11

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.27, 15:50

HI!
Ursu: javítok :megyek! :)
Sőt min 2.-en.
Jó lenne egy oldalon lenni mint tavaly.
Üdv .:Béla

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.27, 13:49

Hell!

A mélyen tisztelt* szervezőségtől szeretném megtudakolni, hogy eddig milyen számban jelentkeztek és leginkább melyik "oldalra"? Ez utóbbi talán azért fontos, hogy a jelentkezők tudjanak az egyensúlyra való törekvésben segíteni, már ha van rá igény!? :ok:

*A fenti jelző véletlenül sem gúnnyal és egyéb hátsó szándékkal íródott! A legutóbbi játékon is nagyon tetszett a szervezők hozzáállása. :sor: :sor: :sor:

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.27, 13:03

Hali!
Én mennék:)
Remélem egy csapatban lezsünk idén is.
Üdv

Na de kérem!?
Mi ez a feltételes mód? :nono:
Ahhoz, hogy egy csapatban legyünk szerintem nem kell a játékra várni. Majd megírom, hogy mi hogyan készülünk és megnézzük, mit tudunk kihozni a dologból. Többek közt erre jó a fórum :nos:

Worny

Worny

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.26, 16:29

Üdvözlet!
az alap kard helyett használhatok ugyanolyan méretű (80cm) baltát? :lecsap:

fornax11

fornax11

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.24, 17:42

Hali!
Én mennék:)
Remélem egy csapatban lezsünk idén is.
Üdv

Ursu

Ursu

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 241 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.16, 13:49

Hell!

Végtelenül boldog vagyok, hogy megnyílt a fórum eme -remélhetőleg hamarosan legaktívabb- szeglete.
A következő hozzászólásom már értelmesebb lesz, ígérem.
Addig is felmérem a terepet, hogy kiket vihetnék. Nagyon bízom benne, hogy sok új embert is tudok vinni és sikerül kicsit felduzzasztani a L.A.R.P iránt érdeklődök körét ;) :sor: :sor: :sor:

The_flying_pig

The_flying_pig

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.13, 15:17

ha valakinek nagyobb vállvértje van azon hogy lesz eldöntve hogy meddig tart a test és a kéz találat?

Adott helyzettől/vállvérttől függ. Általánosságban akit eltaláltak, azé a felelősség, hogy számon tartsa mennyi élete maradt még, és hogy megítélje a találat melyik testrészét találta el. Pl.: nekem is van egy vállvértem ami túllóg a vállamon, ha valaki a szélén talál el, ahol a vért alatt már csak levegő lenne, az természetesen érvénytelen találat.
A mellkas, vagyis a test találat az ujjatlan póló által lefedett felületet jelenti, ha valakinek a vállvértjétől nem is látszik hogy ez meddig tart, ő maga azért meg tudja ítélni.

fém alkarvédővel lehet szándékosan hárítani?

Igen.

Worny

Worny

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.12, 10:22

ha valakinek nagyobb vállvértje van azon hogy lesz eldöntve hogy meddig tart a test és a kéz találat?
fém alkarvédővel lehet szándékosan hárítani?

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 2037 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.10, 06:27

*Látott már ilyet. A halandók erdőnek nevezték. Mindenhol élénk színek pompáztak, és az egész élettel teli volt. Mégis a legnagyobb élőlény, amit a környezetében érzékelt, egy apró mókus volt. Hatalmas új világ, ám a természet teremtményeit kivéve teljesen lakatlan. Dombok és hegységek, mezők és erdőségek. Egy gazdag föld, pontosan megfelelő egy rendezett birodalom létrehozására. A hatalmas entitás, amit urának nevezett ezért küldte hát ide. A káosz mocskos csírájától mentes világot létrehozni.

Lassan elindult. A puha fű puhán simult halandó testének talpához. Furcsa új érzés volt, de mindent összevetve kellemes tapasztalat. Meztelen bőrét lágyan simogatta a szellőnek nevezett légmozgás, és a nap meleg sugarai.

A nagy domb felé vette az irányt. Onnan beláthatóvá vált az egész erdő. Mire felért, valami furcsa érzés kerítette hatalmába. Tüdejét enyhe fájdalom járta át, és a levegővétel is nehezére esett. Érzékeit fájdalmas vonyítás tépték fel. A hangot ugyan úgy érezte, ahogy hallotta. Újdonsült izmai megfeszültek a megerőltetéstől. Idegesen kémlelt körbe. Meglátva a hang gazdáját, megfagyott ereiben a vér. A másik férfi is a domb tetején állt, és őt nézte. Ember volt ugyan, de szemében lángoló düh és féktelen harag jelezte, egy másik küldöttel áll szemben.

Az ég felé kapott, megragadva az új világot körülvevő egyelőre ingatag lélekfolyamok egyikét, és Otthon hagyott fegyvereiért fohászkodott. Válasz helyett azonban, kezében egy fényes kard kezdett materializálódni. Érezte ez a fegyver nem fémből, hanem lelkének energiájából formálódott, és öltött valódi testet.

Mire ellenfelére emelte tekintetét, annak kezében is egy hasonló méretű fekete szablya csillant. Egyszerre indultak rohamra. A fekete kardos férfi, torokhangú üvöltéssel imádkozott gazdájához, amivel féktelen kaotikus dühbe lovalta magát. A rend küldötte pedig higgadtan viszonozta támadását. A kardok szikrát vetettek, és kezdetét vette a gyilkos tánc. Mindketten teljes erőből küzdöttek, és próbáltak végezni a másikkal. Rend és káosz nem fér meg egy világban. Pusztuljon a gyengébb. A két penge elkerülve egymást, végül egyszerre ért élő húst. Belemart izomba, csontba, és inakba. A hatalmas ismeretlen fájdalom mindkét lényt a földre taszította. Az éltető energia vörösen szökött a testükből aztán minden elsötétült.

Mikor magához tért, rögtön maga elé rántotta fekete szablyáját. A másik nem volt sehol. Talpra küzdötte magát és látta, hogy valami megváltozott. Ez egy másik sík, de ugyan az a világ. Körülötte minden felé kapuk nyíltak és záródtak hirtelen. A káosz csodálatos szimfóniája, körülvette és gyönyörködtette. A kapukon keresztül, átlátott számtalan világba. Némelyiket ismerte, de a legtöbb ismeretlen helyre nyílt. Egy volt benne a közös. A kapukon káosz hű harcosok léptek erre a világra. A hatalmas úrnő hozta ide őket, és a küldött ezt rögtön megértette. A rend gyenge és tisztátalan férgeinek pusztulniuk kell.*

A *Csatamezők* az Ostromjáték egyesület szervezésében 2011-ben megrendezésre kerülő többnapos élő szerepjáték. A 2009-es és a 2010-es Legenda játékok után idén egy új rendszerben szervezünk egy több napos élő szerepjátékot, amire egyaránt várunk régi és új játékosokat.

A játék időpontja: 2011. július 22-24.
Hely: Göd környéke
Részvétel: ingyenes
Honlap: http://csatamezok.wordpress.com/

Módosította SirThomas: 2011.06.10, 06:28

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]