Ugrás tartalomhoz

Fotó

CHIT-CHAT #14

• Válasz írásához lépj be
2598 hozzászólás érkezett eddig

TakiDavid

TakiDavid

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 190 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.07.06, 06:35

Megyek ma az Árkádiába Pesten versenyre, csak lehet kések pár percet, mert munkából megyek várjatok meg vagy nevezzetek be!!!!!!!! Kösz :ok:

Trombita

Trombita

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 160 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.07.04, 12:24

Természetesen megbecsülhetetlen újakra! Ez az élet rendje is amúgy. HA örökké élnénk akkor lehet az első vagy ha nem a mi szemszögünkből hanem a Km szemszögéből nézzük mert ha cska a régiekre építünk nem jön új (vagy csak maroknyi) ha ujjakra maradhat a régi is, de lesz új is.

glad

glad

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 898 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.04, 10:05

Hali!

Több pont nem ide tartozik, destruktív világból vett kérdéskör nem tartozik a jelenlegi állapothoz, ezeket hagyjuk.
Létezik errata lista. Amíg ilyen létezik a játék nem azt csinálja ami rá van írva. Teljes tiltás v. újrakiadás lenne a célravezető - ergo csere. Nem tudom az jó-e, hogy a lap azt csinálja ami rá van írva, de buta.
1 pakli 1 ember, tisztelet a kivételnek, de ilyen MINDIG van. Részemről ez a legnagyobb hibája az összes kártyajátéknak. Léteznek olyan játékosok, akik több éve ugyanazzal nyomják, mert még erős. Unalom.
Régiekre nem lehet építeni, ez tény. Max néhány évet adsz rá majd továbblép. A fiatal meg jóval tovább játszik, ha megszerette. Ami a lényeg, hogy nem sokan vannak. Építsek 100 stabil régire v. megbecsülhetetlen újakra?

Daneelprophet

Daneelprophet

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.04, 09:34

Ezekben gondolom úgy, hogy változott a helyzet bő 2 év alatt.
-Kiárulod minden lapod s úgy hirdeted, hogy van még aki játssza. Te így csináltad. Ma már nem lehet kiárulni.
- A lap azt csinálja, ami rá van írva. Igen, az új lapok (4 kieg) azt csinálják.
- Errata: most nincs errata:
- Alig van verseny… félévente(!) több verseny van, mint játékos.
- A problémák sorolásával mutatom be: hát, ez nem túl jó stratégia, ilyet még nem láttam.
- Kezdőpakli: Feketerend: majd egy évig stabil veresnyrésztvevő volt. Ma is erős a 2 feketerend + 5 aktuális csomag típusú pakli. 10k-ért versenypakli.
- ne ragadjon be 1 ember 1 paklinál. Ez csak a kiszállás körüli régi topjátékosokra jellemző.
- régiek zsörtölődése: ebből nagyságrendekkel kevesebb van
- régiekre nem építeni:nagy baj lenne, ha a régiekre nem építenének, köréjük szerveződik AZ élet.

glad

glad

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 898 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.04, 08:24

az általad vázolt teendők jelentős része a 2009 tavaszi állapotokat akarja kezelni, ami érthető, mert akkor, azok hatására szálltál ki. Azóta majd 2 év eltelt

Daneelprophet
Ööö akkor sorry, ha tényleg így van. De jelenleg az álláspontom a véleményem szerint a mai állapotokat is tükrözik (hozzászólások sem támasztják alá az ellenkezőjét). De egy konstruktív vitában szívesen benne vagyok. :D Álláspontom ismered, mik azok amik mára "megoldottak"? :)

Daneelprophet

Daneelprophet

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.03, 04:46

Nem toom, nem voltam.
Remélem vki csak ír majd róla.

Rannien

Rannien

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 383 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.02, 17:59

Hali! Mi volt ma a Sárkánytüzes versenyen?

DiN

DiN

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1599 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 19:57

Méghozzá úgy fest én is megyek Miskóciába, ha Com, Nyaki és KeZso segedelmével összedobunk rá 2 paklit, mert lapom az nincs :aboci:

ComEcon

ComEcon

Vén Kandúr

• Fórumita
  • 1457 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 12:32

Nem szombatot akartál egyébként írni? Végülis akkor most lesz holnap verseny? Ha igen, hol?

Lesz. Miskolcon. :D

ennyi.... XD

Noire

Noire

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 12:26

Nem szombatot akartál egyébként írni? Végülis akkor most lesz holnap verseny? Ha igen, hol?

Lesz. Miskolcon. :D

Lord_Tyuk

Lord_Tyuk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 684 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 12:16

cstomi007

cstomi007

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 10:22

Tomi! Azt többen írták, hogy jönnének, ha nincs verseny, vki nekem u2u is, így csak azt kéne eldönteni, hogy hova

Igen ezért kérdeztem. Jó, akkor maradjunk a Sárkánytűznél.

trufa

trufa

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1273 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 04:19

Tomi! Azt többen írták, hogy jönnének, ha nincs verseny, vki nekem u2u is, így csak azt kéne eldönteni, hogy hova

cstomi007

cstomi007

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 01:43

Verseny leszervezésére most nincsen kapacitásom, maximum baráti játékra. A Cantina 300,-ba kerül. De ha eddig 1 ember a jelentkező, akkor nem megyek le... (ezért lenne fontos tudnom, mi legyen)

Rannien

Rannien

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 383 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 19:48

Ha korábban tudok róla, hogy lenne verseny pénteken, én is mentem volna. :)

trufa

trufa

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1273 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 17:50

Nem volnék a verseny ellen, főleg vmi eredeti formátummal. Pl.: fajháború( pakli csak azonos nem emberi fajba tartozó kalandozó,pakli legalább 20%-a kalandozó) esetleg ezt még megfejelendő, még paklicsere is.

aquir

aquir

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 16:08

Skacok!
Pénteken a pestieknek hova lenne inkább kedve lemenni? Cantina vagy Sárkánytűz? (Én előbbire szavazok, de tulajdonképpen megfelel a Sárkány is.)
Az érintettek mindenképp írjanak, fontos lenne! :)

Nem csináltok valami versenyt?
Lehet indulnék is...

trufa

trufa

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1273 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.30, 14:09

Ha azt nézzük, hogy a cantina 300, akkor sárkány, de ha azt, hogy a sárkányban eséllyel nincs hely, akkor cantina, szóval mindegy, helytől függetlenül kb 6ra érek le

cstomi007

cstomi007

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.29, 20:04

Skacok!
Pénteken a pestieknek hova lenne inkább kedve lemenni? Cantina vagy Sárkánytűz? (Én előbbire szavazok, de tulajdonképpen megfelel a Sárkány is.)
Az érintettek mindenképp írjanak, fontos lenne! :)

Guldor

Guldor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 553 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.28, 11:34

Daneelprophet: Lehet, hogy én értettem félre valamit, de ha jól láttam, akkor abban a körben oldottad meg a ritkaságtárat az első meccseden, amelyikben kirakta Queliquorral, amit viszont Queliquor nem enged.

Igen, tényleg így volt - kb. az ilyen és a hasonlók miatt tartom magam lelkes hobbijátékosnak... :titanic: Talán az a mentségem, hogy sztem sose játszottam Queliquorral. Nem is néztem, mit tud. A képességet ő használta. Én csak láttam, hogy ott egy küldetés, amivel lehet nyerni...

Szerintem előfordul az ilyesmi és nem csak hobbijátékosok néznek el dolgokat.
Ha jól rémlik a múltkor Guldor írt egy versenybeszámolót, amiben a toronyképességsemlegesítő óriással zúzott be egy tróntermet az első körben, amit ugyebár nem lehet, mivel a trónteremnek nem képessége, hanem laphatása van.

Így van. Simán benéztem, ahogy az ellenfelem is. Eszünkbe sem jutott, h nem kapcsol ki minden tornyot teljesen a Tracklon.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]