Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sabrina Online

• Válasz írásához lépj be
311 hozzászólás érkezett eddig

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.22, 12:03

Hajjaj. Sabrina lehet kicsit benézte azt az időpontot :D

Kíváncsian várom a következő oldal t :) 

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.25, 14:09

És a folytatás első oldala fel is van töltve :)

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.15, 08:02

sztewe

Megneztem a hasznalati felteteleket, a Patreon semmilyen engedelyezesbe nem szol bele es nem korlatoz semmilyen tovabbkozlest. Mindent a szerzore biz. 

Perpill szerintem attol fugg, hogy az eredeti engedelye csak a sabrina-online.com -os megjelenesekre vonatkozott-e. Ha nem (azaz globalis engedelyt adott a kepregeny forditasara/kozlesere), akkor nincs akadalya a folytatasnak :) hiszen csak a kozzetetel url-je valtozott, a kepregeny es a szerzo uaz maradt.

Igaz, rá is kérdezek majd Patreon os komment be, de lehet ott se fog reagálni rá, furraffinityin se reagált de mintha olyat olvastam volna hogy kikerülnek majd ezek a honlapra is, onnan meg már nyugodtan. hmm.

Másik kérdés az hogy ezek már nem 1 sorosak hanem laponkénti ak szóval lehet a méretezést kell majd újra kitalálni de lehet az lesz majd ha elkezdem, felteszek 1 et teljes méretbe és akkor látszik mennyire kell leméretezni, a korábbi 1 sorost elég volt felezni.

Megírtam a választ:
'
Dear Eric. I have a question. Do you give further permission to the hungarian translater who  has translated all your Sabrina Online comic and eager to continue the work because he loved it, and can he use the new comics from here on Patreon? Thank you.'

Módosította sztewe: 2017.06.15, 08:08

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.15, 04:38

sztewe

Megneztem a hasznalati felteteleket, a Patreon semmilyen engedelyezesbe nem szol bele es nem korlatoz semmilyen tovabbkozlest. Mindent a szerzore biz. 

Perpill szerintem attol fugg, hogy az eredeti engedelye csak a sabrina-online.com -os megjelenesekre vonatkozott-e. Ha nem (azaz globalis engedelyt adott a kepregeny forditasara/kozlesere), akkor nincs akadalya a folytatasnak :) hiszen csak a kozzetetel url-je valtozott, a kepregeny es a szerzo uaz maradt.

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.14, 16:31

A Sabrina Online Folytatódik!!!

https://www.patreon.com/SabrinaOnline

Csak mostmár nem ingyen csinálja a részeket Eric hanem159$ os támogatásonként de szerintetek folytathatom itt a fordítást? Írtam pár levelet neki nem igazán volt válasz sose még kommentre se, most megpróbálom Patreon on írni neki hogy engedélyezi e továbbra is a magyar fordítást, de mivel eddig is ingyen csináltam a fordítást nekem élmény és gyakorlás szempontjából meg persze követni a sztory t tovább miatt folytatnám a sorozat fordítását.

Módosította sztewe: 2017.06.14, 16:32

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.15, 17:14

Furaffinityn írja Eric hogy lehet folytatja a képregényt csak más formában
http://www.furaffinity.net/view/23380340/#cid:119268616

Argh

Argh

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.09, 00:49

Vicces hogy még aktuális utalások vannak benne :D

("Miért ellenzed a vegyesházasságokat, a nyuszis-rókás film semmit nem tanított neked" - Zootopia

"Ideje 20%kal klassszabra venni ezt az esküvőt" - My Little Pony)

Értékelem egy képregénytől, ha nem érzem tőle öregnek magamat :D

Persze kicsit anakronisztikus, hogy egy képregény Amiga viccekkel indul és Agymanók (2015) utalásokkal végződik - még jó, hogy in-universe nem kellett 20 évet várni a szereplőknek xD

• sztewe kedvelte ezt

Argh

Argh

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.09, 00:49

Vicces hogy még aktuális utalások vannak benne :D

("Miért ellenzed a vegyesházasságokat, a nyuszis-rókás film semmit nem tanított neked" - Zootopia

"Ideje 20%kal klassszabra venni ezt az esküvőt" - My Little Pony)

Értékelem egy képregénytől, ha nem érzem tőle öregnek magamat :D

Persze kicsit anakronisztikus, hogy egy képregény Amiga viccekkel indul és Agymanók (2015) utalásokkal végződik - még jó, hogy in-universe nem kellett 20 évet várni a szereplőknek xD

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.21, 23:23

Hát esetleg majd a mostani projekt befejezése után, de most a Deus Ex Human Revolution Marvell képregényt fordítom ami 6 fejezetből áll és csak a másodiknál tartok, elég sok szöveg van benne, és 1 fejezet 24oldalas

itt olvasható az első fejezet:

issuu.com/sztewe/docs/deusex1

De szerintem nyárra végzek vele, meg akkor már meglesznek a záróvizsgák is.

tanix

tanix

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.01, 13:00

Esetleg át tudnád venni a " Freefall " képregény fordítását ? Magyar nyelven már 1,5 éve nincs fent új rész , a történet pedig azóta is folytatódik .

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.10.06, 17:48

És elérkeztünk a végéhez 20 évet élt meg, habár az utolsó hasábok még nincsenek lefordítva de beilleszteném ide Eric közleményét:

"'Sabrina Online' first appeared on the web on September 15, 1996. It seemed fitting to bring the strip to a close twenty years to the day later, ending with a bang (of sorts) rather than keeping the strip plodding along month to month indefinitely without any focus or goal. I want to thank all of Sabrina's readers and fans out there, whether you've been there from the start or discovered the strip more recently. You all are the power that helped me keep the comic rolling as long as it has. While all good things must end, Sabrina, R.C., Zig Zag, Amy, and everyone else are not gone. It's only the regular monthly strip that is completed, but new stories and works from the Sabrina-verse will pop up from time to time. Just drop by for news and info, whether on this site, Furaffinity, or elsewhere. Thanks again to everyone. I can only hope you enjoyed the two-decade ride anywhere near as much as I did. - Eric W. Schwartz"

A lényeget lefordítom:
"Sabrina Online először 1996 szeptember 15. én jelent meg. A sorozatot gondoltam egy jó csattanóval zárom pont 20 éves évforduló után egy nappal, inkább minthogy tovább hagyom ellaposodni hónapról hónapra. Köszönettel tartozom minden Sabrina olvasónak és rajongónak, akik kezdetek óta követik a hasábokat, ti segítettetek nekem hogy a képregény ilyen sokáig eljusson. Habár minden jó ha jó a vége, Sabrina, R.C., Zig Zag, Amy, és mindenki más nem fog eltűnni, csak a hónaponkénti webképregény lett készen, de új sztorik és egyéb munkák a Sabrina-verzumból elő fognak bukkani időről időre. Ezért érdemes időnként felnézni az oldalra, akár a hivatalos sabrina-online.com ra akár a furaffinity re, vagy máshova. Köszönet mindenkinek. Remélem tetszett a két-évtizednyi út annyira mint nekem Eric W. Schwartz"

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.26, 19:33

Elérkeztünk a 800. Részhez!!!! Juhhúúú.  :hedbeng2:  :hedbeng2:  :hedbeng2:  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :nod:  :hedbeng:  :hedbeng:  :panikol2:  :panikol2:

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.06.10, 07:06

Egy kis szünet van a fordításban vizsgák miatt, de hamarosan bepótolom a 2 hónapnyi lemaradásomat

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.23, 15:50

Hiányzó részek bepótolva, karácsonyi hasáb szinezve kirakva.
Boldog Karácsonyt!

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.01, 10:41

De van új rész, mégse állt meg :)

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.01, 00:07

Van egy olyan érzésem hogy a képregény bezárt, ugyanis még olyan nem volt hogy ne lett volna minden hónapba. És már október óta  nincs új hasáb. Majd kiderül addig is amint lemegy a vizsgaszezon és jön a téli szünet bepótolom a lemaradást :)

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.22, 23:37

A Sabrina fordítása végleg megszünt , vagy csak átmeneti szünet van valami miatt 3 hónapja ?

Szia. Átmeneti szünet, főleg mivel elkezdtem egy iskolát, de feltehetőleg a téli szünetben tudom folytatni, de meglehet még előbb. 

Köszönöm érdeklődésed

• tanix kedvelte ezt

tanix

tanix

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.07, 15:51

A Sabrina fordítása végleg megszünt , vagy csak átmeneti szünet van valami miatt 3 hónapja ?

sztewe

sztewe

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.19, 15:02

Én például szoktam, csak már jó ideje nincs újabb rész, mondjuk ez a legtöbb képregényre igaz. Gyanítom utolérték az alkotókat.

Igaz. Idővel minden sorozat így jár, ellaposodik.

De majd lesz fordítás csak legyen időm, mert rendszergazdaként a december valami borzalmasan nyűgös.

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1775 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.19, 14:05

Én például szoktam, csak már jó ideje nincs újabb rész, mondjuk ez a legtöbb képregényre igaz. Gyanítom utolérték az alkotókat.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]