Ugrás tartalomhoz

Fotó

Szuperhősös szerepjátékok (Marvel Super Heroes, DC Adventures, M&M stb.)

• Válasz írásához lépj be
169 hozzászólás érkezett eddig

Areas

Areas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 416 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.24, 21:19

/Nyugi, ez az oldal után képbe leszel (magyar oldal nincs) http://www.stefaniecat.8m.com/evolution/ /

Normal

Normal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.22, 11:21

[ha jol tudom] Egy otven kilometeres seta all elottuk.
[elkovetnel egy leirast a hosokrol? csakhogy kepben legyek. :(]

Areas

Areas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 416 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.21, 20:36

New York állam, Westchester megye, Bayville Massachusetts...

A hősök hangulatát semmi sem ronthatja el ezen a szép napon. Sem a busz, amelyik már legalább negyed órát késik, sem pedig a világvégét hirdető koldus rikácsolása. Mikor már megunják a várakozást, mintha csak egy gondolat vezérelné őket, elindulnak a part fele...

Normal

Normal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.21, 14:57

"Green Peace"

Szep a tavasz, meleg napsutes, madarcsicser dobja fel a hosok hangulatat [hol is vagyunk? :D].
A szmogot elviszi a tavaszi szel, s meg a hirekben is csupa jo dologrol lehet olvasni.
A haborunak vege, a legutobbi lottonyertes penze felet elosztogatta boldog-boldogtalannak, a bunozes is visszaesni latszik, es egy kozelebbi tengerobolben jatekos delfincsapat labdazik a furdozokkel, akar meg a hatukra is veve oket. :(

Areas

Areas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 416 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.19, 20:24

A történetet novellaszerűen írjuk addig, amíg nincs elég játékos a partyhoz. A történet alapját az X-men evolution alapján írjuk, de bárki jöhet bármilyen szuperhőssel.

Areas

Areas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 416 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.18, 18:24

Pár szabály:

Ez nem flame fórum, ne írogass be szükségtelenül káromkodásokat. Ha írsz is, csillagozd ki!

A történetbe csak úgy lépj be, ha értesítetted előre az aktuális mesélőt. Nagy valószínűséggel be lehet lépni bármikor, de ha nem, akkor ne zavarj bele a mese vonalába.

Ha nem a mesében lévő üzenetet akarsz írni, írd be, hogy off, majd az üzeneted végén írd be hogy on. (Ez most egy ideig offtopic, szóval nem kell off-on-t használni, majd szólok, honnan kezdődik a mese.)

A karaktered párbeszédét ,,-" -vel jelezd, a karakter ,,cselekvéseit" (pl. odamegy az ablakhoz, vagy -Idd meg! *fordul Pókemberhez*) két * közé tedd be!

Ésszerű és kultúrált változásokat csinálhattok, de tudjunk róla...

Remélem minden érthető :D

Areas

Areas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 416 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.18, 18:16

Naszóval, ez a topic is megnyitatott. Egy ideig offtopic lesz, várok minden játékost szeretettel. Az egyik fő mesélő Normal lesz,de én hozom majd össze a csapatot. Bármilyen óhaj, sóhaj, bánat, panasz ... írd ide, és majd orvosolni próbáljuk.

Normal

Normal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.18, 11:07

nem, itt van par ember, aki jatszana. :D

Areas

Areas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 416 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.15, 17:37

Hi!

Ennyire kihalt lenne ez a szerepjáték?
Na mindegy...
Az az ötletem támadt, hogy a külföldi lapok között barangolva láttam egy csomó X-men in charcter fórumot, így fórumosan megoldva. Én szívesen lennék mesélő (bár egy picit tapasztaltabb jobb lenne), és akkor az X-men evolution rajzfilmsorozat alapján menne a játék.
A szereplőket nem tudom, hogy lenne. Vagy új karakter mindenkinek, vagy a meglévő szereplők, vagy aki ahogy akarja. Légyszi, legyen vállalkozó szellemű emberke :)

Areas

Areas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 416 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.13, 11:25

Hi! Nekem nincs semmim hozzá, de érdekelne a dolog!
El tudnátk küldeni nekem is az anyagokat? (areas2@freemail.hu)
Amúgy nem nyitunk egy in characters fórumot?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]