Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Savage Worlds hírek

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 724 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.15, 14:23

Pff!
Nos, úgy tűnik, hogy van még bőven javítanivaló ebben a Deluxe kiadásban. Később majd letölthető lesz egy javított PDF-doksi is - gondolom még a keményfedeles könyv megjelenése előtt... >:-(

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 724 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.15, 07:37

A változtatások összesítése a következő hetekben felkerül a PEGINC honlapjára a letöltések közé PDF-formátumban. A javított "Üldözés" szabályok már elérhetőek.

Első átfutásra tényleg ez az eddigi legjobb kiadás, viszont aki csak második rendszernek, alkalmi játékokhoz használja, és már megvette az Explorer's Edition-t, annak szvsz nem érdemes rá beruháznia $20-ért. Mármint, ha a PDF-et nézzük; a könyv ugyanis $30 + $36 szállítási költség... a mostani árfolyamokkal...

Én végül a PDF-et vettem meg, de már az elején csalódás ért: amikor ki akartam nyomtatni, eltüntettem a hátteret (layers...) - ezzel együtt azonban az oldalszámozás is elveszett. Ez persze nem lenne baj, hiszen az Acrobat Reader-ben be lehet állítani a számozást, csak ez a papírlapok és nem az oldalak számozását jelenti, én pedig egy A4-es lapra két oldalt méreteztem. Így két oldal egy oldalszámot kapott... ;-(

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.15, 06:38

Arról van valahol valami összesítés, hogy mi változott az Explorer's Edition-höz képest?

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.14, 17:16

Arról van valahol valami összesítés, hogy mi változott az Explorer's Edition-höz képest?

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4636 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.14, 09:33

kabal
nem, csak az automata linkchecker atmenetileg nem tudta hitelesiteni a tavoli linket es igy jelezte.
a linkek mukodnek es helyreallt a formazas is :) /athuzas nelkul/

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1254 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.13, 22:36

Miért vannak áthúzkodva? Máris elfogytak?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.13, 22:36

A legújabb Savage Worlds kiadás, ami Deluxe néven fut, már letölthető az RPGNOW boltból ($19.99). A fizikai könyv előrendelhető a kiadótól ($29.99), vagy könyv+pdf csomagban ($39.99). Olvasható róla egy rövid angol nyelvű ismertető is. Savage Worlds hírek

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]