Ugrás tartalomhoz

Fotó

Endland fordítási projekt

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

bakosh

bakosh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.21, 15:01

Köszönöm!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.21, 13:08

Megjelent a vonatkozó cikk is:
http://lfg.hu/67259/

bakosh

bakosh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.19, 01:31

Ez itt a reklám helye: a letöltések között már elvileg fent van az Endland-Végfölde pdf-ben - most tettem fel, gondolom, hamarosan letölthető lesz.

bakosh

bakosh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.22, 15:34

Mivel jó hosszan nem hallottunk erről a projektről, önhatalmúlag megcsináltam, a fordítás kész van. Már csak az utolsó simítások vannak hátra, amint lesz egy jó pdf-em (a tördelőm nevében elnézést a késlekedésért), március 2-án már teszem is fel.

bakosh

bakosh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.29, 01:10

Nagyon hallgattok a projektről, most akkor megy, vagy nem? Az Endlandot én is ismerem, jó rendszernek tartom, érdemes lenne megismertetni a hazai közönséggel. Ha már nem megy előre, legalább segítsetek, hogy valaki más végig tudja vinni. Nekem lenne rá kedvem, bár elég sok a munkám. Tudja valaki, meddig jutott a projekt?

Kury

Kury

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 143 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.26, 20:27

Hogy áll ez a projekt? Jó lenne már kipróbálni. Németül nem tudok, de proofreading-et szívesen vállalok.

alterfritz

alterfritz

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 16 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.08.04, 21:59

Kíváncsi vagyok a végeredményre, az ismertetőből egész érdekesnek tűnt a játék. Hajrá! :)

Hamar meg fogod látni, október 1-et mondom végső határidőnek a fordításra, és egy-két nappal azutánra szeretnék feltenni egy a - sokak által gyönyörűnek nevezett - német változathoz méltó pdf-et, amennyiben szerkesztenem is kell, ez elhúzódhat pár hétig. Felvettem a kapcsolatot az egyik társszerzővel, Alexander Fechnerrel, akitől remélek pár grafikát. Viszont egy felhívást intéznék: nekem a fordítás mellett nem lesz sok időm az anyag külalakjával foglalkozni, és lektorálásra. Ha lenne valaki, akinek ilyen téren volna kedve besegíteni, annak örülnék. Írj privát üzenetet, vagy itt is jelentkezhetsz. Előre szólok, hogy teljesen nonprofit meló, én se kapok érte semmi pénzt, de annak 50 százalékát átengedem a lelkes munkatársaknak :) Várok mindenkit, akit érdekel ez a játék, és érez magában affinitást.

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1198 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.04, 14:14

Aki emlékszik az augusztus 2-án megjelent Endland-leírásomra, nyilván tudja, hogy készül a fordítás. Ezen a topicon szeretnék információkat adni erről a projektről. Célom, hogy amellett, hogy fent akarom tartani az érdeklődést, lehetséges, különféle részfeladatokban segítséget kérek (bár a szöveg fordítását nem adom ki a saját kezemből :) ), valamint esetlegesen ajánlkozó önjelölt lektorokat is örömmel látnék itt viszont. :)

Kíváncsi vagyok a végeredményre, az ismertetőből egész érdekesnek tűnt a játék. Hajrá! :)

alterfritz

alterfritz

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 16 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.08.03, 16:16

Aki emlékszik az augusztus 2-án megjelent Endland-leírásomra, nyilván tudja, hogy készül a fordítás. Ezen a topicon szeretnék információkat adni erről a projektről. Célom, hogy amellett, hogy fent akarom tartani az érdeklődést, lehetséges, különféle részfeladatokban segítséget kérek (bár a szöveg fordítását nem adom ki a saját kezemből :) ), valamint esetlegesen ajánlkozó önjelölt lektorokat is örömmel látnék itt viszont. :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]